верува

Седумте најголеми лаги во историјата во кои никој повеќе не верува

За некои од седумте најголеми лаги сте слушнале и по неколкупати во различни верзии, а веруваме дека ќе се изненадите што некои светски вистини всушност …

Седумте најголеми лаги во историјата во кои никој повеќе не верува Прочитај повеќе »

Работи за кои се верува дека ќе ве бие малер ако ги направите во 2019

До Новата 2019 година нè делат уште помалку речиси 20 дена, а верувањата за годината која претстои се различни во целиот свет. Бразилците носат бело, …

Работи за кои се верува дека ќе ве бие малер ако ги направите во 2019 Прочитај повеќе »

Никој не верува на годините кои ги има оваа Индонежанка

Оваа Индонежанка остави многумина без текст поради својот изглед, а кога ќе прочитате колку години има, се ќе ви стане јасно. Пуспа Деви го привлече …

Никој не верува на годините кои ги има оваа Индонежанка Прочитај повеќе »

ТАА ГИ ПРЕКРШИ ПРАВИЛАТА – Нема да ви се верува што успеа да внесе Анѓела во шоуто

Анѓела Митковски ни се пофали дека пронашла начин да во „Задругата“ внесе две работи – и двете строго забранети. Ријалити шоуто „Задруга“, конечно почна, а …

ТАА ГИ ПРЕКРШИ ПРАВИЛАТА – Нема да ви се верува што успеа да внесе Анѓела во шоуто Прочитај повеќе »

Нема да ви се верува дека станува збор за исти луѓе!

Некои од нив навистина е невозможно да се препознаат. Медицината си го направила своето. Хормонската терапија им го промени изгледот и сега изгледаат како да …

Нема да ви се верува дека станува збор за исти луѓе! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Најчудните тоалети во светот – Нема да ви се верува каде се луѓето извршуваат нужда

На светот навистина постојат секакви тоалети. Меѓу најчудните ВЦ соби со стаклено дно, преку ледени ВЦ, па се до ВЦ од чисто злато… Потоа може …

(ФОТО) Најчудните тоалети во светот – Нема да ви се верува каде се луѓето извршуваат нужда Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Овој руски свештеник не вози бесна кола – Нема да ви се верува на што се качи

Треба да се иде чекор со времето… Една корисничка на интернет постави видео на руски свештеник, во целост облечен во црна монашка облека, качен на …

(ВИДЕО) Овој руски свештеник не вози бесна кола – Нема да ви се верува на што се качи Прочитај повеќе »

Марија Шерифовиќ влубена до уши – Нема да ви се верува во кого е затрескана пејачката

Марија Шерифовиќ си ја пронашла среќата во нова врска со атрактивна девојка од Лос Анџелес поради што често патува во САД. Тие двете се запознале …

Марија Шерифовиќ влубена до уши – Нема да ви се верува во кого е затрескана пејачката Прочитај повеќе »

Пит Бул слушнал вресок и истрчал кон детето – Сопственикот не можел да верува во тоа што го гледа

Пит Бул териерите спаѓаат во раса за која се врзуваат разни предрасуди, како и лоша репутација. Доколку сопственикот го научи кучето на лошо однесување, тоа …

Пит Бул слушнал вресок и истрчал кон детето – Сопственикот не можел да верува во тоа што го гледа Прочитај повеќе »

Нема да ви се верува! – Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша!

Познато е дека Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ водат живот на висока нога, а поп дивата постојано се фали со скапи чевли и облека. Но …

Нема да ви се верува! – Ова е свекрвата на Јелена Карлеуша! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Преживеал страшна сообраќајка, а ниту влакно не му фалело – Се верува поради неговото име

Возач кој за некое чудо преживеал страшна сообраќајна несреќа на автопат во Флорида, деновиве беше тема во светските медиуми, особено поради неговото интересното име – …

(ВИДЕО) Преживеал страшна сообраќајка, а ниту влакно не му фалело – Се верува поради неговото име Прочитај повеќе »

Scroll to Top