ТOП

Рајан Сикрест негира дека сексуално ја вознемирувал асистентката

Американскиот водител Рајан Сикрест тврди дека не ја вознемирувал сексуално поранешната асистентка Сузи Харди. Тој вели дека таа повеќепати се обидела да изнуди пари од …

Рајан Сикрест негира дека сексуално ја вознемирувал асистентката Прочитај повеќе »

Претставени маскотите за Зимските олимписки игри во 2020 година

Организаторите на Зимските олимписки и параолимписки игри што ќе се одржат во 2020 година во Токио ги претставија маскотите на Олимпијадата. Фигурите, за кои гласаа над …

Претставени маскотите за Зимските олимписки игри во 2020 година Прочитај повеќе »

Планинари ќе спасуваат стари и болни лица заробени во снегот во Осоговијата

По интензивните врнежи од снег кои ја зафатија земјава, како и Кочанскиот Регион, повеќе села од Осоговијата се отсечени од цивилизацијата, соопштија членовите на планинарското …

Планинари ќе спасуваат стари и болни лица заробени во снегот во Осоговијата Прочитај повеќе »

Бритни Спирс во претесни сандали на „Наградите за убавина“

Пејачката Бритни Спирс (36) на годинашното доделување на „Наградите за убавина“ се појави во проѕирен фустан што ја откри нејзината совршена линија. Најголем негативен впечаток, …

Бритни Спирс во претесни сандали на „Наградите за убавина“ Прочитај повеќе »

Поранешната сопруга на Аца Лукас само со пешкир на себе

Откако се разведе од Аца Лукас, Соња Вуксановиќ сè почесто објавува фотографии на кои ги истакнува своите атрибути. Кратки фустанчиња, деколте, перверзни пози станаа секојдневна …

Поранешната сопруга на Аца Лукас само со пешкир на себе Прочитај повеќе »

Лепа Брена не штеди за свадбениот подарок на Филип и Александра

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ набргу ќе го изговорат судбоносното „да“, а Лепа Брена и Бобо планираат младите да ги израдуваат со скапоцен подарок. Како …

Лепа Брена не штеди за свадбениот подарок на Филип и Александра Прочитај повеќе »

Синот на канадскиот премиер ја украде славата на политичарите во Индија

Премиерот на Канада, Џастин Трудо, престојува во државна посета во Индија, но за време на престојот во таа земја тој бил засенет од неговиот син. …

Синот на канадскиот премиер ја украде славата на политичарите во Индија Прочитај повеќе »

Нина Радуловиќ ќе го води националниот дневник

Водителката Нина Радуловиќ повторно ќе се појави на малите екрани каде што ќе го води националниот дневник, кој се емитува секојдневно на „Пинк“. Поранешната сопруга …

Нина Радуловиќ ќе го води националниот дневник Прочитај повеќе »

Scroll to Top