хит

(ВИДЕО) Дефне од „Вљубениот ерген” во страсна прегратка со актерот од друга хит серија

Ако добро се сеќавате Дефне од Вљубениот Ерген ја гледавме и во една друга серија. Таа беше пејачка во Бурни времиња, и му беше девојка …

(ВИДЕО) Дефне од „Вљубениот ерген” во страсна прегратка со актерот од друга хит серија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ДАЛИ Е НА ПОВИДОК НОВ ХИТ?! – Милица Павловиќ ја посети голема ѕвезда

Вриштеа лајкови, како и позитивни коментари.Најпознатиот грчки композитор, Фивос, е голема ѕвезда во својата земја, повторно дојде во Белград и ја посети Милица Павловиќ, со …

(ВИДЕО) ДАЛИ Е НА ПОВИДОК НОВ ХИТ?! – Милица Павловиќ ја посети голема ѕвезда Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Сите лудуваат по новиот хит на Рада Манојловиќ

По албумот „Метропола“ кој одлично мина, Рада го исфрли и новиот синг „Спиј мирно“, за кој текстот го работеше Драган Брајовиќ Браја. Се работи за …

(ВИДЕО) Сите лудуваат по новиот хит на Рада Манојловиќ Прочитај повеќе »

Летниот хит „Despacitо“ забранет во Малезија

Властите во Малезија го забранија емитувањето на песната „Despacito“ поради „неисламскиот текст“ во овој популарен летен хит. Јужноазиската земја има строги закони за цензура со …

Летниот хит „Despacitо“ забранет во Малезија Прочитај повеќе »

Линдзи Лохан: Педофилите кои управуваат со Холивуд го убија Хит Леџер

Хит Леџер е убен според изјавите на неговата колешка, Линдзи Лохан, која вели дека тој бил „Холивудското лошо момче“ и дека станал проблем за „педофилите …

Линдзи Лохан: Педофилите кои управуваат со Холивуд го убија Хит Леџер Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Таа добива 10.000 евра бакшиш за една ноќ – Со нејзиниот хит ќе лудувате до зори

Се случувало да ми кажат: „Немам повеќе, се ти дадов, единствено кожата од грбот да ја скинам“, а јас им велам: „Нема врска, можете и …

(ВИДЕО) Таа добива 10.000 евра бакшиш за една ноќ – Со нејзиниот хит ќе лудувате до зори Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) 2CELLOS го преработија најголемиот летен хит „Despacito“

2CELLOS го преработија најголемиот хит во 2017, песната „Despacito“, а во само неколку часа по објавата, видеото стана вирален хит. Дечките се познати по тоа …

(ВИДЕО) 2CELLOS го преработија најголемиот летен хит „Despacito“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top