Клои кардашијан

Диетата на Клои Кардашјан со која ослабе 27 килограми

Најмладата сестра на Кардашјан, Клои, постојано е на мета на критики поради изгледот, а како и самата вели секогаш се чувствувала грозно покрај сестрите поради …

Диетата на Клои Кардашјан со која ослабе 27 килограми Прочитај повеќе »

Клои Кардашјан, по раскинувањето со НБА-ѕвездата Тристан, сега љуби нов дечко, ги споила сестра ѝ Ким

Американската ѕвезда Клои Кардашјан има нов дечко кого го запознала преку сестра си Ким, открива извор за People. Тој рече дека врската им е уште во …

Клои Кардашјан, по раскинувањето со НБА-ѕвездата Тристан, сега љуби нов дечко, ги споила сестра ѝ Ким Прочитај повеќе »

Клои Кардашјан, додека снимала дома, дознала дека Тристан ја изневерил

Клои Кардашијан додека ја снимала своето шоу кај неа дома, дознала дека поранешниот дечко Тристан Томпсон ја изневерува. Ова го откри продуцентката Даниела Кинг за US …

Клои Кардашјан, додека снимала дома, дознала дека Тристан ја изневерил Прочитај повеќе »

(Видео) Објавен трејлерот за новата серија „Кардашјан“

Стриминг-сервисот „Хулу“ го објави вчера на „Јутјуб“ првиот трејлер за новата серија за сестрите Кардашјан. Првата епизода ќе биде објавена на 14 април. „Семејството што …

(Видео) Објавен трејлерот за новата серија „Кардашјан“ Прочитај повеќе »

Тристан барал од неговата љубовница да абортира и да молчи за тоа

Поранешниот свршеник на Клои Кардашијан, НБА ѕвездата Тристан Томпсон, барал од неговиот личен тренер, Марали Николс со која чекал бебе, да абортира и да молчи …

Тристан барал од неговата љубовница да абортира и да молчи за тоа Прочитај повеќе »

Тристан пак ја изневерил Клои, НБА ѕвездата чека дете со личниот тренер

Кошаркарот Тристан Томпсон, повторно ја изневерил неговата сега веќе поранешна партнерка Клои Кардашијан , пишуваат светските медиуми. Додека биле заедно тој ја изневерил со неговиот …

Тристан пак ја изневерил Клои, НБА ѕвездата чека дете со личниот тренер Прочитај повеќе »

Клои му раскина на Тристан откако ја изневерил со три девојки

Познатата американска ѕвезда Клои Кардашијан повторно му раскина на нејзиното момче, НБА ѕвездата Тристан Томпсон, откако тој ја изневерил со три девојки. Тој бил виден …

Клои му раскина на Тристан откако ја изневерил со три девојки Прочитај повеќе »

Тристан повторно ја изневерил Клои, љубовницата откри сè на „Јутјуб“

НБА ѕвездата Тристан Томпсон, повторно ја изнверил неговата партнерка, една од сестрите Кардашијан, Клои. Сè призна инстаграм моделот Сиднеј Чејс, која во подкаст на „Јутјуб“ …

Тристан повторно ја изневерил Клои, љубовницата откри сè на „Јутјуб“ Прочитај повеќе »

Клои и Тристан повторно заљубени

Реалната ѕвезда Клои Кардашијан и кошаркарот Тристан Томпсон се повторно заљубени, пренесуваат светските медиуми. Двојката се раздели откако Томспон ја изневери Клои со пријателка на …

Клои и Тристан повторно заљубени Прочитај повеќе »

Клои и Томпсон ја тужат Кимберли, затоа што тврди дека има дете со НБА ѕвездата

Кошаркарот Тристан Томпсон и неговата сопруга Клои Кардашијан, го тужат познатиот модел Кимберли Александер која тврди дека, НБА ѕвездата е татко на нејзинот дете. По …

Клои и Томпсон ја тужат Кимберли, затоа што тврди дека има дете со НБА ѕвездата Прочитај повеќе »

Фановите ги нападнаа Кардашијан, затоа што се расфрлаат со тоалетна хартија

Фановите ги нападнаа и ги критикуваа сестрите Кардашијан, затоа што во време на пандемија, тие се расфрлале со тоалетните хартии низ дома, пренесуваат светските медиуми. …

Фановите ги нападнаа Кардашијан, затоа што се расфрлаат со тоалетна хартија Прочитај повеќе »

(Фото) Сестрите Кардашијан потрошиле милиони за божиќна забава

Ким Кардашија и нејзините сестри Кортни Кардашијан и Кајли Џенер потрошиле милиони долари за украсување на домот и организирање на божиќна забава за нивните пријатели, …

(Фото) Сестрите Кардашијан потрошиле милиони за божиќна забава Прочитај повеќе »

Поранешниот на Кардашијан: Имам спиено со повеќе од 2.000 жени

Поранешниот сопруг на Клои Кардашијан, кошаркарот Ламар Одом, напишал мемоари под името Darkness to Light, во кои ја открил зависноста од секс, пренесува People. „Досега …

Поранешниот на Кардашијан: Имам спиено со повеќе од 2.000 жени Прочитај повеќе »

Сестрите Кардашијан добија 10 милиони долари на суд, производите не им биле промовирани

Компанијата „Хиларил капитал менаџмент“,  со која соработувале сестрите Кардашијани за промоција на нивните производи, е должна да им плати 10 милиони долари, откако судот пресудил …

Сестрите Кардашијан добија 10 милиони долари на суд, производите не им биле промовирани Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан сака да ги извади ребрата за да изгледа витко

Близок пријател на  ѕвездата на релното шоу Ким Кардашијан вели дека старлетата не е задоволна со својот изглед и дека е подготвена на сè само …

Ким Кардашијан сака да ги извади ребрата за да изгледа витко Прочитај повеќе »

Светски ѕвезди што си го зачуваа бракот и замижаа пред јавниот срам

Голем број познати политички музички, филмски и спортски ѕвезди, и покрај нивните афери и неверства, пронашле сили да си го зачуваат својот брак и да …

Светски ѕвезди што си го зачуваа бракот и замижаа пред јавниот срам Прочитај повеќе »

Клои Кардашјан избра необично име за ќеркичката

Клои Кардашјан, која неодамна се породи и доби ќеркичка со кошаркарот Тристан Томпсон, ќе ѝ го даде името True (Вистина). Американските магазини пишуваат дека со …

Клои Кардашјан избра необично име за ќеркичката Прочитај повеќе »

Scroll to Top