нешто

Го најдов телефонот на човекот од мојот живот – Тогаш почувствав како нешто се излива по моето тело

Ова е исповед на 19 годишната Милица од Белград, која како што и самата напишала во солзи го испратила мејлот до медиумите за да може …

Го најдов телефонот на човекот од мојот живот – Тогаш почувствав како нешто се излива по моето тело Прочитај повеќе »

Ако видите нешто вакво во лубеница веднаш фрлете ја

Лубеницата е една од најпопуларните овошја на светот. Тоа токму поради нејзината свежина која содржи многу вода и хранливи материи, кои се супер за летниот …

Ако видите нешто вакво во лубеница веднаш фрлете ја Прочитај повеќе »

Рада е расположена, ако сака и Раста – Се крчка нешто меѓу раперот и пејачката

„Ако е расположен, јас секогаш сум за“, изјави пејачката. Рада Манојловиќ, една од најзгодните српски пејачки и најави дека ќе се појави наскоро со нова …

Рада е расположена, ако сака и Раста – Се крчка нешто меѓу раперот и пејачката Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Живеела 12 години со маска на лицето: Кога ја тргнала открила нешто ужасно што и го направил мажот

Сандра се омажила за својот сопруг сонувајќи мирен семеен живот. Наместо тоа, на 28 години и двемали деца станала жртва на страотно семејно насилство. Поради …

(ВИДЕО) Живеела 12 години со маска на лицето: Кога ја тргнала открила нешто ужасно што и го направил мажот Прочитај повеќе »

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа

Љубовниот заплет околу Аца Лукас и Соња Вуксановиќ, добива нова димензија, односно се случи пресврт. Веста за раскинување со новата девојка Бранислава и Лукас ги …

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа Прочитај повеќе »

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО НЕШТО СЕ СЛУЧИ НА СКОПСКИОТ ПЛОШТАД – Погледнете што прави амбасадоров

По средбата во Министерството за надворешни работи, ги оставив актовката и палтото на плоштадот кај фонтаните, застанав за момент и знаете… Ова вчера го напиша …

(ФОТО) НЕВЕРОЈАТНО НЕШТО СЕ СЛУЧИ НА СКОПСКИОТ ПЛОШТАД – Погледнете што прави амбасадоров Прочитај повеќе »

(ФОТО) Соња Вуксиновиќ ја промени бојата на косата, но сите ја коментираа само едно нешто

Ако се суди по фотките кои ги објавува, поранешната жена на Аца Лукас, по разводот од фолкерот, таа и изгледа добро и се чувствува добро. …

(ФОТО) Соња Вуксиновиќ ја промени бојата на косата, но сите ја коментираа само едно нешто Прочитај повеќе »

Ана и Дарко и купија нешто посебно за роденденот на ќеркичката

Познатиот естраден брачен пар, пејачката Ана Севиќ и пејачот Дарко Лазиќ, го прославиле третиот роденден на својата ќеркичка Лорена. Тие за своето дете организирале раскожна …

Ана и Дарко и купија нешто посебно за роденденот на ќеркичката Прочитај повеќе »

(ФОТО) Дара Бубамара го покажа голиот стомак, но сите гледаа во нешто друго

Конечно слободен ден – напиша Дара Бубамара на Инстаграм Дара Бубамара по завршените обврски очигледно едвај дочека слободен ден, а веднаш се пофали и на …

(ФОТО) Дара Бубамара го покажа голиот стомак, но сите гледаа во нешто друго Прочитај повеќе »

Scroll to Top