никогаш

(ФОТО) Струк како на девојче – Тамара никогаш не сте ја виделе послаба

Тамара Џуриќ по двомесечна агонија, се врати во секојдневниот живот, во кој беа вклучени и ноќните излегувања. Откако преживеа вистинска драма, поради операцијата на задникот, …

(ФОТО) Струк како на девојче – Тамара никогаш не сте ја виделе послаба Прочитај повеќе »

Саша Поповиќ откри зошто Лепа Брена и сопругата НИКОГАШ нема да седнат на столчето на жири

„Не може, не го дозволувам тоа“, беше изрчит директорот на „Гранд“, за потоа ја објасни својата одлука. Саша Поповиќ наведе дека Лепа Брена и неговата …

Саша Поповиќ откри зошто Лепа Брена и сопругата НИКОГАШ нема да седнат на столчето на жири Прочитај повеќе »

Важен совет: Никогаш не ја истурајте водата во која сте вареле тестенини

Исто како и водата од оризот, така и водата кој ќе ви остане при варењето од тестенините може да ја користите за различни потреби во …

Важен совет: Никогаш не ја истурајте водата во која сте вареле тестенини Прочитај повеќе »

Никогаш нема да погодите кое е вистинското име на Миле Китиќ

Пејачот која својата кариера ја започнал кон крајот на деведесеттите години и ден ден е популарен на естрадата. Тој е во брак со пејачката Марта …

Никогаш нема да погодите кое е вистинското име на Миле Китиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Дара ги исфрли своите „балони“ поради кои никогаш не може да потоне!

Пејачката ужива во Црна Гора, а откако ослабна не престанува да објавува слики и снимки од своето тело. Се разбира, акцентот го става на големииите …

(ФОТО) Дара ги исфрли своите „балони“ поради кои никогаш не може да потоне! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Бред Пит ги остави сите пороци и не изгледал никогаш подобро

Долго време странските медиуми пишуваа дека Бред Пит по развдоот со Анџелина Џоли целосно се промени, така да речиси дури и буквално пропаднал, како физички, …

(ФОТО) Бред Пит ги остави сите пороци и не изгледал никогаш подобро Прочитај повеќе »

НАЈГОЛЕМАТА ИСТОРИСКА ЛАГА – Византија никогаш не постоела?!

Терминот Византија или Бизант, го измислил германскиот „историчар“ Хероним Волф во 1557 година, а приказната ја раширил Монтескје и ватиканските агенти, кои сакале славата на …

НАЈГОЛЕМАТА ИСТОРИСКА ЛАГА – Византија никогаш не постоела?! Прочитај повеќе »

Никогаш ја немате запознаено – Ова е втората жена на Лукас со која го имаат Андреј

Втората сопруга на Аца Лукас со години никој не ја видел, ниту слушнал нешто за неа. Аца Лукас судејќи според се, повторно ќе стапне на …

Никогаш ја немате запознаено – Ова е втората жена на Лукас со која го имаат Андреј Прочитај повеќе »

ФОТО: Никогаш попредизвикувачка – Емили направи хаос во сообраќајот во Париз

Емили Ратајковски со предизвикувачкиот фустан „го запре сообраќајот“ во Париз! Манекенката Емили Ратајковски не се срами да ги покаже своите атрибути, на радост на голем …

ФОТО: Никогаш попредизвикувачка – Емили направи хаос во сообраќајот во Париз Прочитај повеќе »

Пет работи кои интелегентните луѓе никогаш не ги прават

Постојат различни видови на интелегенција, а исклучително интелегентните луѓе можат многу лесно да се препознаат по тоа што тие никогаш нема да ги направат овие …

Пет работи кои интелегентните луѓе никогаш не ги прават Прочитај повеќе »

Scroll to Top