никогаш

Светските берзи во Њујорк, Лондон и Токио губат како никогаш претходно

Берзите ширум светот паѓаат, а американскиот индекс Дау Џонс изгуби дури 4,6 проценти од вредноста, што претставува најголем пад за 6,5 години. Главните индекси во …

Светските берзи во Њујорк, Лондон и Токио губат како никогаш претходно Прочитај повеќе »

Ако имате помалку од 50 години никогаш нема да добиете пензија!

Пензионерите се бунат поради малите пензии, но тие се сосема пристојни ако ги споредиме со пензиите што ќе ги имаат идните генерации, доколку сами не …

Ако имате помалку од 50 години никогаш нема да добиете пензија! Прочитај повеќе »

Мрачната тајна на принцот Чарлс поради која никогаш нема да седне на тронот

Неверојатен скандал неодамна ја растресе Бакингемската палата кога во медиумите се појави веста дека принцот Чарлс ќе го изгуби престолот. Имено, според некои, засега дезинформации, …

Мрачната тајна на принцот Чарлс поради која никогаш нема да седне на тронот Прочитај повеќе »

Ѕвездата од „Жикина династија“, Марија, никогаш не ја преболе смртта на мајка си

Ријалда Кадиќ, или позната како Марија од „Жикина династија“, при гостување во една емисија објасни зошто веќе никогаш нема да се врати од Лондон. Таа …

Ѕвездата од „Жикина династија“, Марија, никогаш не ја преболе смртта на мајка си Прочитај повеќе »

Никогаш пожешка – Милица сними нов спот со Јанко

Милица Тодоровиќ и МЦ Јанко ја екранизираа својата нова песна „Љуби ме будало“, во која има многу провокативни кадри.Милица и Јанко повторно ги здружија силите. …

Никогаш пожешка – Милица сними нов спот со Јанко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца во НИКОГАШ ПОГОЛЕМО деколте, ја воодушеви публиката

Цеца Ражнатовиќ направи лудница на настапот во Будва.Пејачката настапи во Будва, и направи општ хаос, а фановите останаа без текст кога Цеца се појави во …

(ВИДЕО) Цеца во НИКОГАШ ПОГОЛЕМО деколте, ја воодушеви публиката Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Свадба во Бугарија која никогаш нема да се заборави

Орото е неизоставен дел од секоја свадба. Ова видео стана вирален хит и воодушеви ногу луѓе. Имено, на една свадба во Бугарија, мажи играле оро и …

(ВИДЕО) Свадба во Бугарија која никогаш нема да се заборави Прочитај повеќе »

Здравко Чолиќ никогаш не се слика со ќерките за насловна

Иако неговата кариера трае повеќе од четири децении, популарниот Чола со семејството никогаш не се нашол на ниту една насловна страна на некој магазин. Најголемата …

Здравко Чолиќ никогаш не се слика со ќерките за насловна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот

Анастасија Ражнатовиќ објави уште една фотка со која баш го привлече вниманието. Таа секојдневно користи Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави нова фотка која …

(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот Прочитај повеќе »

Никогаш не сте се сетиле да направите вакви палачинки

Сите сакаме да јадеме палачинки, солени, благи… и сите ги подготвуваме во домот, но овој рецепт дефинитивно ќе ве натера никогаш да не направите друг …

Никогаш не сте се сетиле да направите вакви палачинки Прочитај повеќе »

(ФОТО) Цеца никогаш досега немала волку долга коса

Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ во моментов престојува во Будва и ужива со својата ќерка Анастасија и пријателите. Таа и Анастасија, а посебно Цеца, се средила …

(ФОТО) Цеца никогаш досега немала волку долга коса Прочитај повеќе »

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен

Познатиот моден и естраден фотограф, Дејан Миличевиќ, откри со кого соработува, а со кого не му оди соработката на сцената. – Јас само еднаш работев …

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милица Павловиќ ќе ви го заврти умот како никогаш претходно со новиот спот

Пејачката конечно објави спот за новата песна „Опериран од љубов“, кој за многумина е големо изненадување и вистински летен хит. Како што најави, Милица Павловиќ …

(ВИДЕО) Милица Павловиќ ќе ви го заврти умот како никогаш претходно со новиот спот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ќерката на Цеца објави жешка снимка – Нејзините гради никогаш нема да ви бидат поблиски

Погледнете ја секси прошетката на Анастасија Ражнатовиќ. Како што минува времето, таа изгледа се подобро и подобро. Ќерката на Цеца овие денови престојува во Црна …

(ВИДЕО) Ќерката на Цеца објави жешка снимка – Нејзините гради никогаш нема да ви бидат поблиски Прочитај повеќе »

„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас

Аца Лукас и Бранислава Пашајлија ја овековечија едно ипол месечната врска.По месец дена, Аца Лукас стави точка на врската со Бранислава Пашајлија, од Лозница. Како …

„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ријана со досега никогаш поголеми гради – Сите се ѕвереа во неа

Музичката ѕвезда привлече огромно внимание на еден настан во Лондон. Ријана важи за една од најпосакуваните жени на планетата. Овој пат, музичката ѕвезда повторно се …

(ФОТО) Ријана со досега никогаш поголеми гради – Сите се ѕвереа во неа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сандра Африка НИКОГАШ ја немате видено ваква на плажа!

Пејачката со колешката Љупка Стевиќ позираше на море во целосно природно издание. Иако секогаш воглавно ја гледате средена и нашминкана, како на малите екрани, така …

(ФОТО) Сандра Африка НИКОГАШ ја немате видено ваква на плажа! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Лидија никогаш не изгледала подобро – Актерката објави две нови секси фотки на Инстаграм

Лидија Вукичевиќ пука од сексапил. Педесет и четиригодишната актерка изгледа фантастично, а на Инстаграм објави уште две фотки кои ги воодушевија нејзините обожаватели. „Денеска“, напиша …

(ВИДЕО) Лидија никогаш не изгледала подобро – Актерката објави две нови секси фотки на Инстаграм Прочитај повеќе »

По него никогаш не се премажи – Знаете ли кој ги запозна Аркан и Цеца?

Во 90-тите години на минатиот век командантот и политичар Жељко Ражнатовиќ Аркан и фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ беа во центарот на медиумското внимание. Покојниот …

По него никогаш не се премажи – Знаете ли кој ги запозна Аркан и Цеца? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Убавата Шехерезад повеќе не личи на себе: Ваква фризура никогаш не би очекувале од неа!

Фановите ја пофалија турската дива за смелоста кога донела одлука да има токму ваква фризура. Прекрасната турска актерка Bergüzar Korel која најмногу ја паметиме по улогата на Шехерезад …

(ФОТО) Убавата Шехерезад повеќе не личи на себе: Ваква фризура никогаш не би очекувале од неа! Прочитај повеќе »

Scroll to Top