Саша Ковачевиќ

Бугарска глумица го заведе Саша Ковачевиќ

Поп-пејачот Саша Ковачевиќ го промовира видеото за песната „Без тебе ме нема“. Главната улога во спотот на оваа балада ја доби бугарската актерка Дилјана Попова. …

Бугарска глумица го заведе Саша Ковачевиќ Прочитај повеќе »

Надежда Билјиќ: Ме силуваше таткото на познат пејач од естрадата

Надежџа Билјиќ тврди дека таткото на познат поп пејач пред неколку години и турил дрога во пијалокот и ја силувал. Поранешната ѕвезда на „Гранд“, и …

Надежда Билјиќ: Ме силуваше таткото на познат пејач од естрадата Прочитај повеќе »

Македонец му го намести рамото на Саша Ковачевиќ

Саша Ковачевиќ вчеравечер имаше свој настап во кафулето „Дежа ву“ во Скопје, а вечерва со своите најнови хитови ќе настапи пред кумановчани. Репортер.мк ексклузивно дознава …

Македонец му го намести рамото на Саша Ковачевиќ Прочитај повеќе »

Саша Ковачевиќ претера: Фотографијата од Македонска Каменица открива морбиден детаљ

Во последниве месеци миленикот на балканската публика, Саша Ковачевиќ комплетно го промени личниот опис. Долгите часови поминати во фитнес центар му помогнаа да го изваја …

Саша Ковачевиќ претера: Фотографијата од Македонска Каменица открива морбиден детаљ Прочитај повеќе »

За прв пат во јавност: Саша Ковачевиќ во прегратки на новата девојка!

Иако не сака да зборува за својот приватен живот, детали за неговиот љубовен живот секогаш испливуваат на површина. Но како што изгледа овој пат Саша …

За прв пат во јавност: Саша Ковачевиќ во прегратки на новата девојка! Прочитај повеќе »

ПАПАРАЦО: Саша Ковачевиќ на ручек во „Soul n Kitchen” пред настапот во летниот клуб „Central Park Privilage”

Балканската мега ѕвезда, моментално најбукираниот пејач од Балканот – Саша Ковачевиќ попладнево беше фотографиран од нашиот фотограф во познатиот скопски лаунч бар „Soul n Kitchen” …

ПАПАРАЦО: Саша Ковачевиќ на ручек во „Soul n Kitchen” пред настапот во летниот клуб „Central Park Privilage” Прочитај повеќе »