својот

Девојче секое утро го носи на грб својот неподвижен брат во школо

Жу Дингшуанг, деветгодишното девојче од Гагнн, град од југозападна Кина, секое утро го носи својот постар дванаесетгодишен брат кој е парализиран и не е во …

Девојче секое утро го носи на грб својот неподвижен брат во школо Прочитај повеќе »

Жељко Самарџиќ откри зошто не сака да зборува за својот починат син

Пејачот Жељко Самарџиќ никогаш не прозборел за својот починат син, кој што го изгубил во 80-те години, само неколку месеци по раѓањето. -Секоја рана се …

Жељко Самарџиќ откри зошто не сака да зборува за својот починат син Прочитај повеќе »

Еден од најголемите изумители на денешницата случајно го откри својот број на „Твитер“

Основачот на компанијата „Space X“ и „Тесла моторс“, Илон Маск, случајно на сопствениот твитер-профил го објавил својот број на телефонот. Телефонскиот број го забележале 16,7 …

Еден од најголемите изумители на денешницата случајно го откри својот број на „Твитер“ Прочитај повеќе »

(Видео) Пратеник му предложи брак на својот партнер во собранието

Во текот на дебатата за истополови бракови во парламентот во Австралија еден пратеник му предложи брак на своето момче додека стоел зад говорницата. Додека пратениците …

(Видео) Пратеник му предложи брак на својот партнер во собранието Прочитај повеќе »

Екс-водителката Бона Пауновска доби магично изненадување за својот роденден

Поранешната водителка Боба Пауновска, која можевме да ја гледаме на малите екрани на утринските програми, од сопругот Филип доби магичен подарок за својот роденден. Таа …

Екс-водителката Бона Пауновска доби магично изненадување за својот роденден Прочитај повеќе »

Рада Манојловиќ на својот роденден остана без мајка

Пејачката Рада Манојловиќ и нејзината сестра Маја имале тежок период во своето детство кога останале без мајка си, која, за жал, прерано починала како последица …

Рада Манојловиќ на својот роденден остана без мајка Прочитај повеќе »

Два сендвича за овој човек! – Трамп се воодушеви од маицата на својот обожавател

„Земи уште еден! Носиш добра маица! Земи два!“, изјави Трамп. Американскиот претседател Доналд Трамп подели сендвичи, а потпретседателот Мајк Пенс банани во кампот во кој …

Два сендвича за овој човек! – Трамп се воодушеви од маицата на својот обожавател Прочитај повеќе »

Познат пејач загина неколку часа пред својот концерт

Вчера, во пад на хеликоптер само неколку часа пред концерт, загина светскиот музичар, се наведува во веб страницата на бендот. Хеликоптерот во кој се наоѓашеТрој …

Познат пејач загина неколку часа пред својот концерт Прочитај повеќе »

Андрија Милошевиќ го покажа својот ЅВЕР!

Популарниот актер објави фотографија на „Инстаграм“ што предизвика воодушевување кај сите што го следат. Тој е дел од актерската екипа на втората сезона на криминалистичката …

Андрија Милошевиќ го покажа својот ЅВЕР! Прочитај повеќе »

Карлеуша воодушеви со својот нов невообичаен изглед

Јелена Карлеуша и овој пат, воодушеви со несекојдневната промена, особено кај жените.Пејачката е позната како некој кој диктира модни трендови и кога верните фанови ја …

Карлеуша воодушеви со својот нов невообичаен изглед Прочитај повеќе »

(ФОТО) Момчето кое влета на теренот на „Филип Втори“ имаше порака на својот грб

На крајот од мечот, да се случи еден помал инцидент, или пропуст на редарите, кои некако се опуштија по завршување на мечот, па еден од …

(ФОТО) Момчето кое влета на теренот на „Филип Втори“ имаше порака на својот грб Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца распали со својот хит ВО ЖИВО, а Мирослав Илиќ ја следеше на гитара

Популарниот двоец направи журка за паметење на еден свој настап. Цеца Ражнатовиќ и Мирослав Илиќ важат за популарни музички ѕвезди на подрачјето на поранешна Југославија. …

(ВИДЕО) Цеца распали со својот хит ВО ЖИВО, а Мирослав Илиќ ја следеше на гитара Прочитај повеќе »

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко

Сега и повеќе од јасно е поради што Едита Арадиновиќ себично ја чува својата посилна половина. Пејачката Едита веќе подолго време на социјалните мрежи објавува …

(ФОТО) Секси Министерка конечно го покажа лицето на својот згоден дечко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Америка добива конкурент – Кина го покажа својот најдобар дрон кој носи 24 ракети и лета 10.000 километри

Кина успешно го тестираше серискиот модел на својот шпиунско – ударно беспилотно летало CH-5 (Caihong-5) кој се смета за најсовршен кинески дрон. Централната телевизија на …

(ВИДЕО) Америка добива конкурент – Кина го покажа својот најдобар дрон кој носи 24 ракети и лета 10.000 километри Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сања повторно ги споулаве сите со својот сексапил

Водителката на „Магазин Ин“ ретко објавува фотки во костим за капење, па оваа е вистинска разгледница за нејзините фанови. Сања Маринковиќ неодамна ги израдува обожавателите …

(ФОТО) Сања повторно ги споулаве сите со својот сексапил Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Жена ја сними смртта на својот сопруг!

За неговата смрт обвинети се управувачот на глисерот, и еден од вработените кои помагаше на парасејлингот. Истакнатиот австралиски бизнисмен, Роџер Џон Хаси, настрада за време …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Жена ја сними смртта на својот сопруг! Прочитај повеќе »

„Најсекси“ девојката од Гранд со својот танц го „стопи“ мониторот

Погледнете како ѕвездата на „Гранд“ Теа Таировиќ провокативно џускаше со хитот „Shape Of You“. Теа Таировиќ, сопственичката на најдобриот задник на „Гранд“ продукцијата, повторно го …

„Најсекси“ девојката од Гранд со својот танц го „стопи“ мониторот Прочитај повеќе »

Scroll to Top