запросување

(Видео) Дечко со лижавче ја побара за жена девојка си на трибини, па доби шлаканица

Момче со лижавче ја запроси девојката среде спортски натпревар, а таа му удри шлаканица. Моментот на запросување се случил на МЛБ натпреварот помеѓу Торонто Блу …

(Видео) Дечко со лижавче ја побара за жена девојка си на трибини, па доби шлаканица Прочитај повеќе »

(Видео) Двајца мажи се свршија во првиот геј-бар во Дубровник

Во геј-клубот „Милк“, отворен во Дубровник, се случи и првата понуда за брак на геј-пар. Објавено е и видео од понудата за брак од страна …

(Видео) Двајца мажи се свршија во првиот геј-бар во Дубровник Прочитај повеќе »

(Видео) Вработен во „Дизниленд“ не дозволи дечко да си ја побара девојката за жена

Маж решил да ја запроси девојката во Дизниленд, но моментот го уништил еден од вработените во забавниот парк. На видеото што се споделува на социјалните …

(Видео) Вработен во „Дизниленд“ не дозволи дечко да си ја побара девојката за жена Прочитај повеќе »

Ќе се жени диџејот Келвин Харис: романтична свршувачка на семејната фарма

Калвин Харис се сврши со Вик Хоуп по врска од еден месец. Калвин Харис својата девојка ја побарал на Ибица под неговото омилено дрво во …

Ќе се жени диџејот Келвин Харис: романтична свршувачка на семејната фарма Прочитај повеќе »

Креативно барање на раката на саканата во центарот на Скопје

На еден од новите мостови во центарот на Скопје деновиве се случи уникатно барање на раката, а сето тоа беше снимено и постирано на социјалните …

Креативно барање на раката на саканата во центарот на Скопје Прочитај повеќе »

Scroll to Top