ѕвездата

(ФОТО) Порно-ѕвездата Џена Џејмисон денес е грижлива мајка

Легендарната порно-актерка Џена Џејмисон, некогаш русокоса, бујна и перверзна, денес е непрепознатлива. Џена престана да снима порно-филмови во 2008, но и денес таа привлекува внимание каде …

(ФОТО) Порно-ѕвездата Џена Џејмисон денес е грижлива мајка Прочитај повеќе »

Почина ѕвездата од филмот „Мои песни, мои сништа“

Актерката која го играше ликот на Луис фон Треп во култното остварување „Моите песни, моите сништа“ почина на 69-годишна возраст. Актерката Хедер Мензиес Урих починала …

Почина ѕвездата од филмот „Мои песни, мои сништа“ Прочитај повеќе »

Аца Лукас во друштво со Гранд ѕвездата Александра Младеновиќ

Популарниот пејач Аца Лукас изгледа дека целосно заборавил на поранешната жена Соња Вуксановиќ, од која се развел пред неколку месеци. Фолкерот запловил во врска со …

Аца Лукас во друштво со Гранд ѕвездата Александра Младеновиќ Прочитај повеќе »

Ѕвездата од филмовите за возрасни во интервјуто што го даде во Белград шокираше голем број фанови

Руската порно-актерка Луси Харт неодамна го посети Белград, а тоа беше можност за српските репортери да направат кратко интервју со неа. Како и сите актерки …

Ѕвездата од филмовите за возрасни во интервјуто што го даде во Белград шокираше голем број фанови Прочитај повеќе »

Холивудската јавност потресена од смртта на ѕвездата од „Сопранови“

Актерот Френк Винсент, кого сите го знаеме од филмовите на режисерот Мартин Скорсезе и серијата „Семејството Сопран“, почина во болница во Њу Џерси. Познатиот и …

Холивудската јавност потресена од смртта на ѕвездата од „Сопранови“ Прочитај повеќе »

Ѕвездата од „Жикина династија“, Марија, никогаш не ја преболе смртта на мајка си

Ријалда Кадиќ, или позната како Марија од „Жикина династија“, при гостување во една емисија објасни зошто веќе никогаш нема да се врати од Лондон. Таа …

Ѕвездата од „Жикина династија“, Марија, никогаш не ја преболе смртта на мајка си Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега

Русокосата секс – бомба баш се разголи. Ријалити ѕвезда Кортни Стоден, повторно шокираше светот. Овој пат, убавицата на Инстаграм објави фотка на која ги покри …

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега Прочитај повеќе »

Ѕвездата од „Сексот и градот“ сака да стане гувернерка на Њујорк

Мислам дека постојат многу луѓе кои би сакале да се кандидирам, и тоа поради многу разни причини – изјави познатата актерка. Синтија Никсон, која се …

Ѕвездата од „Сексот и градот“ сака да стане гувернерка на Њујорк Прочитај повеќе »

(ФОТО) Без шминка и долга коса – Ѕвездата од „Сексот и градот“ низ улиците на Њујорк е непрепознатлива

Холивудската дива е сликната на улиците во Њујорк, а промената е очигледна. Славната Сара Џесика Паркер, која во улогата на романтичната Кери стана пример за …

(ФОТО) Без шминка и долга коса – Ѕвездата од „Сексот и градот“ низ улиците на Њујорк е непрепознатлива Прочитај повеќе »

ХОЛИВУД ВО ШОК! – Почина американскиот актер, ѕвездата од „Сам Дома“

Џон Херд почина во Калифорнија на 72 годишна возраст.Тој беше познат по улогите во филмовите во текот на осумдесетите и деведесетите години.Како што пренесува TMZ, …

ХОЛИВУД ВО ШОК! – Почина американскиот актер, ѕвездата од „Сам Дома“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top