Александра

(Фото) Глумецот Атанас Атанасовски на кампување со семејството во Грција

Актерот Атанас Атанасовски со своето семејство е на летен одмор. Партнерката на Атанас, Александра, објави фотографии на социјалите мрежи и се пофали дека семејно се …

(Фото) Глумецот Атанас Атанасовски на кампување со семејството во Грција Прочитај повеќе »

Девојка трипати пријавила дека е киднапирана, а полицијата ја игнорирала

Петнаесет годишната Александра М. од Романија, во четвртокот утрото од својот мобилен трипати успеала да пријави во полиција дека е киднапирана, но полициските служби ја …

Девојка трипати пријавила дека е киднапирана, а полицијата ја игнорирала Прочитај повеќе »

Александра од „Брза кујна“ повторно невеста

Александра Пановска Илиевска, водителката на емисијата „Брза кујна“, догодина повторно ќе биде невеста. Таа е избрана да биде заштитно лице на деветтиот Саем за венчавки …

Александра од „Брза кујна“ повторно невеста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Силикoните на Накова завршија во тоалет

Македонската старлета и учесничка во реалното шоуто „Преживување“, Александра Накова, постојано изненадува на социјалните мрежи. Особено што споделува фотографии на кои задолжително ѝ се гледаат силиконските …

(ФОТО) Силикoните на Накова завршија во тоалет Прочитај повеќе »

Лепа Брена не сака да ѝ ја даде венчаницата на Пријовиќ

Свадбата на пејачката Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ, која сигурно ќе биде свадба на годината, веќе го привлече вниманието на сите медиуми, а сега и …

Лепа Брена не сака да ѝ ја даде венчаницата на Пријовиќ Прочитај повеќе »

Александра Пријовиќ откри кога ќе се венча со Филип

Пејачката Александра Пријовиќ, која пред неполн месец се сврши со Филип Живоиновиќ откри дека свадбата ќе биде во јуни. „Нашите семејства се тука за да …

Александра Пријовиќ откри кога ќе се венча со Филип Прочитај повеќе »

Филип Живоиновиќ ја побара за жена Александра Пријовиќ на Мајами

По повеќе од две години врска, Филип Живоиновиќ ја побара за жена Александра Пријовиќ! Филип испланирал сѐ внимателно, па причекал да стигнат во Америка, каде …

Филип Живоиновиќ ја побара за жена Александра Пријовиќ на Мајами Прочитај повеќе »

Александра Пријовиќ ужива на Малдивите

Српската пејачка Александра Пријовиќ деновите ги полни батериите за новите работни обврски на плажите во Малдивите. Додека пејачката одмораше во овој морски рај, нејзиното момче, …

Александра Пријовиќ ужива на Малдивите Прочитај повеќе »

Принцезите на „Дизни“ на Саемот на венчавки во Скопје

Традиционалниот Саем на венчавки ќе се одржи од 23 до 25 февруари во хотелот „Александар палас“. Во венчаница на модната писта ќе дефилираат познати македонски личности. …

Принцезите на „Дизни“ на Саемот на венчавки во Скопје Прочитај повеќе »

Аца Лукас во друштво со Гранд ѕвездата Александра Младеновиќ

Популарниот пејач Аца Лукас изгледа дека целосно заборавил на поранешната жена Соња Вуксановиќ, од која се развел пред неколку месеци. Фолкерот запловил во врска со …

Аца Лукас во друштво со Гранд ѕвездата Александра Младеновиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше

Мама најубава – напиша пејачката на Инстаграм. Александра Пријовиќ често е во центарот на вниманието, како во моментите кога ќе се појави на некој настан, …

(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше Прочитај повеќе »

Александра Суботиќ драстично го промени имиџот

Дојде време за мала промена – напиша поранешната учесничка на „Парови“ на Инстаграм Александра Суботиќ, често се наоѓа во центарот на вниманието. Поранешната учесничка на …

Александра Суботиќ драстично го промени имиџот Прочитај повеќе »

Александра се соблече и поради нејзе настана вистинска војна на интернет

Александра Суботиќ со новата разголена слика предизвика многу различни коментари.   Секоја можност да се соблече, Александра едвај ја дочекува, а сосема неочекувано, поради нејзиниот …

Александра се соблече и поради нејзе настана вистинска војна на интернет Прочитај повеќе »

(ФОТО) Александра Накова во бикини со бујни облини и тело ремек дело

Откако во медиумите осамна информацијата дека манекенката Александра Накова по две години брак се разведе, таа одново е активна и во јавноста и на социјалните …

(ФОТО) Александра Накова во бикини со бујни облини и тело ремек дело Прочитај повеќе »

(ФОТО) И се вовлече тангата, па Александра ја распламна фантазијата кај машките

Александра Суботиќ со „безобразната“ слика од морето повторно го сврте вниманието кон себе. После „Парови“ Александра Суботиќ ја користи секоја можност за да се разголи, …

(ФОТО) И се вовлече тангата, па Александра ја распламна фантазијата кај машките Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Александра не е единствената која плаќа по 120 евра за лежалка на ден

Иако Александра е прва фатена како ужива на луксузнна плажа на која дебело плаќа за лежалките, таа не е единствената. Пријовиќ, пред неколку дена беше …

(ВИДЕО) Александра не е единствената која плаќа по 120 евра за лежалка на ден Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) 20.000 прегледи за два часа – Александра објави секси снимка во бикини

Ѕвездата на „Гранд“ привлече огромно внимание со овој видео материјал.Александра Пријовиќ е една од најпопуларните млади српски пејачки. Таа, како и многуте познати личности, редовно …

(ВИДЕО) 20.000 прегледи за два часа – Александра објави секси снимка во бикини Прочитај повеќе »

Scroll to Top