бен афлек

Бен Афлек ѝ се врати на старата љубов Линдзи Шукис

Актерот Бен Афлек повторно е во врска со продуцентката Линдзи Шукис, девојката за која се шпекулираше дека долг период му била љубовница додека бил во …

Бен Афлек ѝ се врати на старата љубов Линдзи Шукис Прочитај повеќе »

Почина агентот на ЦИА што беше инспирација за филмот „Арго“ на Бен Афлек

Поранешниот агент на ЦИА Тони Мендез почина на 78 години од Паркинсова болест, објави Би-би-си. Тој беше инспирација за филмот „Арго“ од 2013 година, кој …

Почина агентот на ЦИА што беше инспирација за филмот „Арго“ на Бен Афлек Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Гарнер јавно го допираше момчето за меѓуножјето

Актерката Џенифер Гарнер беше сликана во недолично издание, за време додека била на шопинг во Лос Анџелес со своето момче директорот на компаниајта CaliGroup, Џон Милер. …

(Фото) Џенифер Гарнер јавно го допираше момчето за меѓуножјето Прочитај повеќе »

Ѕвезди кои потрошиле милиони евра за да ги импресионираат девојките

Светските ѕвезди се подготвени да искешираат и по 4 милиони евра за да ја воодушеват девојката која имаат желба да ја запросат. Некои прстени дури ги …

Ѕвезди кои потрошиле милиони евра за да ги импресионираат девојките Прочитај повеќе »

Бен Афлек раскина со плејбој зајачицата Шона Секстон

Актерот Бен Афлек раскина со својата девојка плејбој зајачицата Шона Секстон (22), само неколку дена откако змаинаа на првиот заеднички одмор. Откако издржа 40 дена …

Бен Афлек раскина со плејбој зајачицата Шона Секстон Прочитај повеќе »

Бен Афлек се согласи на рехабилитација поради децата

Актерот Бен Афлек, кој веќе со години се бори со зависноста од алкохолот и коцкањето, изјави дека со својата сопруга Џенифер Гарнер заминал на рехабилитација …

Бен Афлек се согласи на рехабилитација поради децата Прочитај повеќе »

Бен Афлек фати Плејбој зајачица

Холивудскиот актер Бен Афлек има нова девојка, Плејбој зајачицата Шона Секстон, пишуваат американските медиуми. Афлек неодамна раскина со продуцентката Линдзи Шукас, поради која се разведе …

Бен Афлек фати Плејбој зајачица Прочитај повеќе »

Бен Афлек фатен во лага за неговата тетоважа на грбот

Грбот на холивудскиот актер Бен Афлек деновиве повторно се нашол во центарот на вниманието откако актерот бил виден на плажа со шарена тетоважа што му …

Бен Афлек фатен во лага за неговата тетоважа на грбот Прочитај повеќе »