бикини

Берта Додевска позира во бикини, водителката е секси и во петтата деценија

Телевизиската водителка Берта Додевска објави фотографии во костим за капење додека ужива покрај море. Таа се пофали со природниот изглед без шминка и „Фотошоп“. Нејзини …

Берта Додевска позира во бикини, водителката е секси и во петтата деценија Прочитај повеќе »

(Фото) Ева Лонгорија во бикини позира покрај базен

Актерката Ева Лонгорија ужива на базен во жолт костим за капење. Таа објави фотографии на социјалните медиуми како позира во бикини и се пофали со своето …

(Фото) Ева Лонгорија во бикини позира покрај базен Прочитај повеќе »

Никол Шерцингер во минијатурно бикини позира на јахта во Мексико

Никол Шерцингер негогашна членка на групата Пуси Кет Долс се пофали со фотографија како позира во минијатурно бикини. Пејачката е на одмор во Мексико со …

Никол Шерцингер во минијатурно бикини позира на јахта во Мексико Прочитај повеќе »

(Видео) Карлеуша во бикини игра пред огледало

Фолк-ѕвездата Јелена Карлеуша на социјалните мрежи објави видео на кое во бикини игра пред огледало. Покрај видеото пејачката напиша „Чист фотошоп“, па предизвика различни реакции кај …

(Видео) Карлеуша во бикини игра пред огледало Прочитај повеќе »

(Фото) Марија Шерифовиќ во бикини

Српската пејачка Марија Шерифовиќ на својот инстаграм-профил објави видео како скока во базен. „Отсекогаш сакав да бидам карате кид“, напиша таа на видеото. Српските портали …

(Фото) Марија Шерифовиќ во бикини Прочитај повеќе »

(Фото) Брена згодна во бикини без фотошоп

Фолк-ѕвездата Лепа Брена неодамна беше на семеен одмор на црногорското приморје. Нејзиниот помал син Виктор објавуваше многу фотографии и видеа од одморот, а на една …

(Фото) Брена згодна во бикини без фотошоп Прочитај повеќе »

Марјана се соблече, го покажа згодното тело

Марјана Станојковска за многумина е една од најзгодните девојки во Македонија. Според нејзините фанови воопшто нема далема дали овој епитет е точен или не. Тие …

Марјана се соблече, го покажа згодното тело Прочитај повеќе »

Бикини-модел објави идентични фотографии со кои сакала да ги инспирира другите

Бикини-моделот Ана Роудс сподели две фотографии на социјалните мрежи од едно натпреварување на кое учествувала. На двете фотографии изгледа речиси идентично и нејзиното тело е …

Бикини-модел објави идентични фотографии со кои сакала да ги инспирира другите Прочитај повеќе »

(Фото) Татјана Стојановска како Мис на Македонија пред 25 години

Татјана Стојановска со години е позната во јавноста како презентерка од пред малите екрани. Голем дел од јавноста ја избираат токму неа за свој омилен …

(Фото) Татјана Стојановска како Мис на Македонија пред 25 години Прочитај повеќе »

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ ја покажа задницата во минијатурно бикини

Мина Јоксимовиќ во бикини на плажа ги покажа своите атрибути.Ќерката на Жељко Јоксимовиќ, атрактивната Мина Јоксимовиќ, е активна на социјалните мрежи и не така ретко …

Ќерката на Жељко Јоксимовиќ ја покажа задницата во минијатурно бикини Прочитај повеќе »

Не е во бикини, но оваа фотографија на Марија Шерифовиќ им се допадна на сите

Летниот одмор за Марија Шерифовиќ и официјално е завршен, па пејачката се враќа на новите обврски.Марија Шерифовиќ објави фотографија на Инстаграм со која направи хаос …

Не е во бикини, но оваа фотографија на Марија Шерифовиќ им се допадна на сите Прочитај повеќе »

Телото на Северина во бикини не е тоа што беше

Северина на големо ја гази петтата деценија, но на својот изглед посветува големо внимание. Затоа и сеуште изгледа витко и убаво. Но на последната фотографија …

Телото на Северина во бикини не е тоа што беше Прочитај повеќе »

Сека објави селфи во бикини, но одразот на очилата ги воодушеви сите

Пејачката Сека Алексиќ веќе со денови ужива во убавините на Грција, но тоа не ја спречува и своите верни фанови да ги почести со фотографија. …

Сека објави селфи во бикини, но одразот на очилата ги воодушеви сите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со фотка од бикини

Светлана Цеца Ражнатовиќ објави фотографија во бикини и собра многу лајкови. Цеца никогаш не изгледала подобро. Za mene leto pocinje…. @optica_lagatta @gucci A post shared …

(ФОТО) Цеца го сруши Инстаграм со фотка од бикини Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кериман од „Парампарче“ го покажа задникот во бикини!

Најдуховитиот лик од турската хит-драма „Парампарче“, актерката Нурсел Косе или попозната како Кериман, може да застане рамо до рамо до своите помлади колешки кога станува …

(ФОТО) Кериман од „Парампарче“ го покажа задникот во бикини! Прочитај повеќе »