Џејми Фокс

Џејми Фокс откако излезе од болница рече дека повторно е во форма

Џејми Фокс откако излезе од болница рече дека е добар и дека повторно се враќа во форма. Здравствени компликации и деновите во болница рече дека …

Џејми Фокс откако излезе од болница рече дека повторно е во форма Прочитај повеќе »

(Видео) Бев до пеколот и назад, рече Џејми Фокс откако излезе од болница

Актерот Џејми Фокс (55) објави видео за фановите во кое зборуваше за неговото закрепнување откако беше хоспитализиран во април годинава. Ќерка му Корин Фокс рече …

(Видео) Бев до пеколот и назад, рече Џејми Фокс откако излезе од болница Прочитај повеќе »

Џејми Фокс по еден месец во болница: Бев во пеколот и се вратив

Актерот Џејми Фокс ги информираше обожавателите за неговото закрепнување во своето прво официјално видео откако беше хоспитализиран во април поради она што неговата ќерка Корин …

Џејми Фокс по еден месец во болница: Бев во пеколот и се вратив Прочитај повеќе »

(Видео) Џејми Фокс најде загубена чанта ѝ ја врати на сопственичката откако излезе од хоспитализација

Џејми Фокс за првпат во неделата е виден во јавност откако беше хоспитализиран во април. Актерот најде изгубена чанта недалеку од болницата во Чикаго каде …

(Видео) Џејми Фокс најде загубена чанта ѝ ја врати на сопственичката откако излезе од хоспитализација Прочитај повеќе »

Џејми Фокс се јави од болница: Ја ценам вашата грижа и љубов

Американскиот глумец Џејми Фокс се јави од болницата каде пред неколку недели беше примен. Лекарите не знаеја да објаснат за неговата здравствена состојба, а Фокс …

Џејми Фокс се јави од болница: Ја ценам вашата грижа и љубов Прочитај повеќе »

Лекарите морале да го оживуваат, нови детали за состојбата на Џејми Фокс

Американскиот глумец Џејми Фокс поради медицински компликации пред две недели заврши во болница. Лекарите сè уште не можат да откријат што му е. Извор близок …

Лекарите морале да го оживуваат, нови детали за состојбата на Џејми Фокс Прочитај повеќе »

Џејми Фокс ќе остане во болница, лекарите сè уште не можат да откријат што му е

Американскиот глумец Џејми Фокс сè уште се опоравува во болница каде лежи веќе недела дена откако претрпел некаква медицинска компликација, пренесуваат светските медиуми. „Ја чувствува …

Џејми Фокс ќе остане во болница, лекарите сè уште не можат да откријат што му е Прочитај повеќе »

Поради здравствени проблеми Џејми Фокс заврши во болница

Американскиот глумец Џејми Фокс заврши во болница и во моментов се опоравува од медицински компликации. Ќерка му Корин прва објави за неговата состојба. „Сакавме да …

Поради здравствени проблеми Џејми Фокс заврши во болница Прочитај повеќе »

По Габриела Јунион, и Џејми Фокс рече дека доживеал расистички напад во Дубровник

По глумицата Габриела Јунион, и нејзиниот колега Џејми Фокс рече дека доживеал расистички напад во Дубровник. Тој објасни дека бил нападнат во 2017 година од …

По Габриела Јунион, и Џејми Фокс рече дека доживеал расистички напад во Дубровник Прочитај повеќе »

Поддршка за Ноле од холивудскиот актер Џејми Фокс

Холивудскиот актер Џејми Фокс го поддржа Новак Ѓоковиќ, откако тенисерот беше дисквалификуван од УС Опен. „Главата горе, брату“, му напиша Фокс. Ѓоковиќ беше дисквалификуван од …

Поддршка за Ноле од холивудскиот актер Џејми Фокс Прочитај повеќе »

(Фото) Синот на Лепа Брена го запозна Џејми Фокс

Популарната пејачка Лепа Брена во придружба на синот Стефан Живоиновиќ се наоѓа во Америка, каде судејќи според интересните објави кои пејачката секојдневно ги споделува со …

(Фото) Синот на Лепа Брена го запозна Џејми Фокс Прочитај повеќе »

Scroll to Top