Џенифер

Џенифер Лоренс открива зошто е без средно школо

Добитничката на Оскар, Џенифер Лоренс, призна дека „никогаш не се чувствувала претерано паметно“ и дека имала потешкотии со учењето. „Но, кога и да читав некое …

Џенифер Лоренс открива зошто е без средно школо Прочитај повеќе »

Џенифер Лоренс прошета на црвениот тепих на доделувањето на наградите БАФТА

Во Лондон во неделата, 18 февруари, се одржа 71. доделување на наградите на Британската академија за филмската и телевизиската уметност – БАФТА. На црвениот тепих …

Џенифер Лоренс прошета на црвениот тепих на доделувањето на наградите БАФТА Прочитај повеќе »

Поранешната на Џастин Теро тврди дека тој ја искористил Анистон   

Актерите Џенифер Анистон и Џастин Теро се разделуваат по две и пол години брак. Одлуката е заемна и постигната со многу љубов кон крајот на …

Поранешната на Џастин Теро тврди дека тој ја искористил Анистон    Прочитај повеќе »

(Фото) Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш

Познатата мега ѕвезда, Џенифер Лопез, на својот твитер профил објави слики од концертот во Мајами. Многумина забележаа дека Џенифер како дел од костумот носи појас …

(Фото) Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш Прочитај повеќе »

Прекрасна е: Ова е мајката на Џенифер Лопез – Сега знаеме на кој е убава

Џенифер Лопез е една од најубавите актерки/пејачки на денешницата. Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографија со нејзината мајка, а сличноста е повеќе од очигледна. …

Прекрасна е: Ова е мајката на Џенифер Лопез – Сега знаеме на кој е убава Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џеј Ло го прослави 48 роденден без гаќички и градник, па замеша со задникот од 27 милиони долари

Џенифер Лопез денеска полни 48 години, и по овој повод совршено ја искористи можноста да покаже дека годините не и можат ништо! Како поинаку да …

(ВИДЕО) Џеј Ло го прослави 48 роденден без гаќички и градник, па замеша со задникот од 27 милиони долари Прочитај повеќе »

Scroll to Top