Каја

Каја малку се смири, па објави две жешки фотографии на социјалните мрежи

После секси сликите од море, пејачката Каја Остојиќ, малку се смири, а сега поторно почна да прави „хаос“ низ социјалните мрежи со своите провокативни фотографии. …

Каја малку се смири, па објави две жешки фотографии на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

Каја Џонс: Ме принудуваа на проституција и дрога

Една од најатрактивните женски музички групи, „Пусикет долс“, жареше и палеше на светската сцена. Една, пак, од поранешните членки на групата, Каја Џонс, одлучи да …

Каја Џонс: Ме принудуваа на проституција и дрога Прочитај повеќе »

Каја облече претесен костим за капење – Интернетот гори

  Катарина Остојиќ Каја овој пат ги споулаве сите со секси црвен костим за капење. За среќа на сите фанови на пејачката, летото сеуште трае, …

Каја облече претесен костим за капење – Интернетот гори Прочитај повеќе »

Пејачката Каја Остоиќ ги воодушеви фановите со фотографија од детството

Катарина Остоиќ – Каја се пофали на „Инстаграм“ со фотографија од детството и покажа колку навистина се променила.Пејачката денеска е една од најзгодните српски пејачки …

Пејачката Каја Остоиќ ги воодушеви фановите со фотографија од детството Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот

Каја Остојиќ со провокативни фотки начисто ги споулаве мажите.Пејачката Катарина Остојиќ Каја продолжи да објавува провокативни слики од одморот, а во центарот на внимание беа …

(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја не може да биде побезобразна од ова

Иако ја напушти Ибица на која одмораше некое време, Каја на обожавателите сподели фотка од прочуеното летувалиште и го запали Инстаграм. Ако сте мислеле дека …

(ФОТО) Каја не може да биде побезобразна од ова Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја се соблече во минијатурно бикини и ги „истури“ огромните гради

Пејачката уште еднаш се пофали на Инстаграм за тоа со какви атрибути располага.Каја повторно ги израдува своите обожаватели. Катарина уште еднаш се сликна во бикини, …

(ФОТО) Каја се соблече во минијатурно бикини и ги „истури“ огромните гради Прочитај повеќе »

(ФОТО) Доколку Каја се помести за некој сантиметар, сигурно ќе покаже нешто и што не треба

Пејачката од Ибица провоцира како никогаш претходно, во костим за капење, кој е на граница да открие повеќе од што треба. Да се соберат сите …

(ФОТО) Доколку Каја се помести за некој сантиметар, сигурно ќе покаже нешто и што не треба Прочитај повеќе »

(ФОТО) ПОЖЕШКО ОД ОВА НЕ МОЖЕ – Каја Остојиќ позираше во минијатурно бикини

Каја Остојиќ објави ново провокативно селфи. Таа изгледа брутално добро. Редовно на својот Инстаграм објавува свои фотки во костим за капење, а една баш привлече …

(ФОТО) ПОЖЕШКО ОД ОВА НЕ МОЖЕ – Каја Остојиќ позираше во минијатурно бикини Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот

Пејачката веќе со месеци се шета по европските метрополи, а во моментов се наоѓа на Ибица.По Италија и Франција, Катарина Остојиќ пред неколку дена стигна …

(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Секси Каја во бикини – Пејачката се пофали, симна седум кила

Убавата пејачка Каја која ја гледавме и во “Твоето лице звучи познато”, по голема борба со килограмите, диети и напорни тренинзи, ослабе седум килограми и …

(ФОТО) Секси Каја во бикини – Пејачката се пофали, симна седум кила Прочитај повеќе »

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето

Катарина Остојиќ Каја ја сподели со обожавателите и ова невообичаено, но и изгорено издание во костим за капење. Каја, последните денови направи хаос на социјалните …

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето Прочитај повеќе »

ФОТО: НА НЕА ОСТАНА САМО ТАНГАТА – Сите полудеа по задникот на Каја

Катарина Остојиќ Каја не престанува да ја вжештува атмосферата на Инстаграм, бидејќи секја нејзина појава на некои егзотични дестинации, кога ќе се соблече во бикини, …

ФОТО: НА НЕА ОСТАНА САМО ТАНГАТА – Сите полудеа по задникот на Каја Прочитај повеќе »

Scroll to Top