најубавите

Фотографии на најубавите затворенички во светот

Инстаграм-профилот на Mugshawtys ги објави најубавите затворенички во светот. Станува збор за 228 најубави дами осудени за убиства, разбојништва или заведување малолетници. Згодните затворенички собраа …

Фотографии на најубавите затворенички во светот Прочитај повеќе »

Почина една од најубавите девојки на Џејмс Бонд

Германската актерка Карин Дор, која е најпозната по улогата во филот „Живееш само двапати“, во кој играше со Шон Конери, почина на 80-годишна возраст. За …

Почина една од најубавите девојки на Џејмс Бонд Прочитај повеќе »

Доналд Трамп: Спиев со најубавите жени, а сакам да ја пипкам Меланија во јавност

Во интервјуто што го даде, меѓу другото, претседателот на САД, Доналд Трамп, одговори и на прашањето дали од сопругата бара да се тестира на полово …

Доналд Трамп: Спиев со најубавите жени, а сакам да ја пипкам Меланија во јавност Прочитај повеќе »

Прогласени најубавите земји на светот – дали и Македонија е меѓу нив?

Нивните диви плажи ги оставаат луѓето без здив, длабоките езера и прекрасните замоци важат за едни од најубавите занимливости на светот. Шкотска е прогласена за …

Прогласени најубавите земји на светот – дали и Македонија е меѓу нив? Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Беше ѕвезда на „Првиот глас на Србија“, една од најубавите Србинки – Ова е Сара Џо без грам шминка

Сара Јовановиќ ги воодушеви своите обожаватели со фотографија во природно издание. Таа е една од најпопуларните пејачки на младата генерација. Да потсетиме, учествуваше пред пет …

(ВИДЕО) Беше ѕвезда на „Првиот глас на Србија“, една од најубавите Србинки – Ова е Сара Џо без грам шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Згодни, привлечни, пожелни, секси… Ова се најубавите девојки на Градиште

Охрид е македонскиот езерски бисер. Еден од најубавите. Покрај сето што го нуди, средените урбани плажи се неговото богатство во туристичката понуда. Една од најстарите …

(ФОТО) Згодни, привлечни, пожелни, секси… Ова се најубавите девојки на Градиште Прочитај повеќе »

(ФОТО) Емили Ратајковски ги има најубавите бикини ова лето

Познатиот модел изјави дека најважното нешто во нејзиниот куфер кога оди на одмор е нејзината колекција бикини. Погледнете ги сите нејзини модели на костими за …

(ФОТО) Емили Ратајковски ги има најубавите бикини ова лето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погоди кој сум? – Некогаш слатко девојче, а денеска една од најубавите водителки

Дали можете да претпоставите за кого се работи?Дали ја препознавате младата дама од фотографијата? Во прашање е една позната водителка, која многу луѓе ја сметаат …

(ФОТО) Погоди кој сум? – Некогаш слатко девојче, а денеска една од најубавите водителки Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Светот во шок! – Почина една од најубавите светски актерки

Француската актерка Жана Моро (89) е пронајдена мртва во својот стан во Париз. Една од најголемите филмски ѕвезди во последните шеесет години, кога многумина ја …

(ВИДЕО) Светот во шок! – Почина една од најубавите светски актерки Прочитај повеќе »

ФОТО: Денес му е сопруга на Бали Бег и е една од најубавите жени

Ја запознавме во популарната серија “Кога лисјата паѓаат”, а тогаш беше сосема поинаква од денес. Младата Неџла или актерката Фахрије, во серијата која се снимаше …

ФОТО: Денес му е сопруга на Бали Бег и е една од најубавите жени Прочитај повеќе »

Scroll to Top