Пит Дејвидсон

По четири месеци врска, раскинаа Пит Дејвидсон и Емили Ратајковски

Пит Дејвидсон и Емили Ратајковски раскинаа по пет месеци врска. Ова го откри извор близок до двајцата за Page Six. Наводно комичарот неколку пати бил …

По четири месеци врска, раскинаа Пит Дејвидсон и Емили Ратајковски Прочитај повеќе »

Откако раскина со Пит Дејвидсон, Ким не е подготвена за нова врска

Американската ѕвезда и инфлуенсерка Ким Кардашијан откако раскина со комичарот Пит Дејвидсон рече дека не сака во скоро време да се обврзе и дека не …

Откако раскина со Пит Дејвидсон, Ким не е подготвена за нова врска Прочитај повеќе »

По девет месеци врска Ким Кардашијан и Пит Дејвидсон раскинаа

Ким Кардашијан и комичарот Пит Дејвидсон одлучија да стават крај на нивната деветмесечна романса, потврдил извор близок на парот за Си-Ен-Ен. Според извор, двојката раскинала …

По девет месеци врска Ким Кардашијан и Пит Дејвидсон раскинаа Прочитај повеќе »

(Фото) Пит Дејвидсон ја покажа новата тетоважа која ѝ ја посвети на Ким Кардашијан

Американскиот комичар Пит Дејвидсон ја покажа новата тетоважа која ѝ ја посвети на неговата девојка Ким Кардашијан. „Мојата девојка е адвокатка“, напишал Пит на вратот, …

(Фото) Пит Дејвидсон ја покажа новата тетоважа која ѝ ја посвети на Ким Кардашијан Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан за дечкото Пит, со него го има најдобриот секс во животот

Американската ѕвезда Ким Кардашијан рече дека сексот што го има со дечко ѝ Пит Дејвидсон ѝ бил најдобриот во животот. Пит е 13 години помлад …

Ким Кардашијан за дечкото Пит, со него го има најдобриот секс во животот Прочитај повеќе »

Пит Дејвидсон спрема шоу на Нетфликс, ќе откриел сè за врската со Ким и кавгите со Канје

Дечкото на Ким Кардашијан, комичарот Пит Дејвидсон, наскоро ќе има свое шоу на „Нетфликс“ во кое ќе ги изнесе сите детали во врската со американската …

Пит Дејвидсон спрема шоу на Нетфликс, ќе откриел сè за врската со Ким и кавгите со Канје Прочитај повеќе »

Дечкото на Ким го исмеваше Канје Вест и го спореди со госпоѓа Даутфаер

Дечкото на Ким Кардашијан, комичарот Пит Дејвидсон, го исмеваше нејзиниот поранешен сопруг, Кание Вест, на еден од неговите настапи. Тој го спореди со госпоѓа Даутфајер, …

Дечкото на Ким го исмеваше Канје Вест и го спореди со госпоѓа Даутфаер Прочитај повеќе »

Ким Кардашјан и Пит Дејвидсон на двоен состанок со Џеф Безос и Лорен Санчез

Ким Кардашијан и нејзиниот нов дечко Пит Дејвидсон излегоа на двоен состанок со најбогатиот човек на светот Џеф Безос и неговата девојка познатата водителка Лорен …

Ким Кардашјан и Пит Дејвидсон на двоен состанок со Џеф Безос и Лорен Санчез Прочитај повеќе »

(Видео) Дечкото ми посвети неколку тетоважи, Ким во шоуто на Елен зборуваше за врската со Пит Дејвидсон

Ким Кардашијан во шоуто на Елен Деџенерис зборуваше за врската со нејзиното ново момче, глумецот и комичар Пит Дејвидсон. Таа пред неколку дена и јавно …

(Видео) Дечкото ми посвети неколку тетоважи, Ким во шоуто на Елен зборуваше за врската со Пит Дејвидсон Прочитај повеќе »

„Инстаграм“ му го суспендира профилот на Канје Вест поради расистички навреди

„Инстаграм“ му го суспендираше профилот на американскиот рапер Кание Вест, заради раститички навреди кон водителката на The Daily Showa Тревор Ноах. Тој испрати расистички навреди кон …

„Инстаграм“ му го суспендира профилот на Канје Вест поради расистички навреди Прочитај повеќе »

Во кревет сум со твојата жена, Пит Дејвидсон врати на провокациите на Канје Вест

Американскиот комичар и глумец Пит Дејвидсон му се закани на Кание Вест, по бројните напади и провокации кои ги трпеше во последниот период од американскиот …

Во кревет сум со твојата жена, Пит Дејвидсон врати на провокациите на Канје Вест Прочитај повеќе »

Дечкото на Ким Кардашјан ќе патува во вселената со ракетата на Безос

Дечкото на Ким Кардашијан, американскиот комичар Пит Дејвидсон, следната среда ќе патува во вселената со една од ракетите на Џеф Безос. Пит ќе патува со …

Дечкото на Ким Кардашјан ќе патува во вселената со ракетата на Безос Прочитај повеќе »

Ким Кардашијан објави фотографија со Пит Дејвидсон ѝ потврди дека се во врска

Американската ѕвезда Ким Кардашијан објави фотографија со Пит Дејвидсон ѝ потврди дека двајцата се во врска. Таа објави неколку интимни фотографии со него и ѝ …

Ким Кардашијан објави фотографија со Пит Дејвидсон ѝ потврди дека се во врска Прочитај повеќе »

Scroll to Top