Томас Маркл

Таткото на Меган ќе оди во Британија да ја запознае кралицата Елизабета

Таткото на Меган Маркл, Томас, во неговото најново интервју за GBN, рече дека наскоро планира да замине за Англија и да ја посети кралицата Елизабета. …

Таткото на Меган ќе оди во Британија да ја запознае кралицата Елизабета Прочитај повеќе »

(Видео) Меган ќе го остави Хари како што му направи и на бившиот маж, вели нејзиниот полубрат

Полубратот на американската глумица Меган Маркл, Томас, тврди дека војвотката ќе го напушти Хари исто како што тоа го направила и со нејзиниот прв сопруг, …

(Видео) Меган ќе го остави Хари како што му направи и на бившиот маж, вели нејзиниот полубрат Прочитај повеќе »

Британски таблоид треба да ѝ плати на Меган Маркл 520.000 евра

Уредникот на британското списание Mail on Sunday, треба да и плати 520.000 фунти на Меган Маркл, заради објавеното писмо кое таа му го испратила на …

Британски таблоид треба да ѝ плати на Меган Маркл 520.000 евра Прочитај повеќе »

Меган Маркл е гневна, сопругата на Хари губи на суд против таблоидите

Меган Маркл полека ја губи битката на суд со британскиот таблоид Mail of Sunday, пренесуваат светските медиуми. Меган го изгуби првиот спорт против таблоидот. Судијата …

Меган Маркл е гневна, сопругата на Хари губи на суд против таблоидите Прочитај повеќе »

Внукот го имам видено само на интернет – Таткото на Меган очаен што ги нема запознаено зетот и Арчи

Таткото на војвотката од Сасекс, Меган Маркл, Томас Маркл, јавно проговори и се пожали пред британските медиуми, дека неговиот внук малиот Арчи, го има видено …

Внукот го имам видено само на интернет – Таткото на Меган очаен што ги нема запознаено зетот и Арчи Прочитај повеќе »

Меган му го скршила срцето, Томас сакал да дојде на крштевката на внукот Арчи

Таткото на војвотката Меган Маркл, Томас, за медиумите изјавил дека бил погоден од односот на неговата ќерка и тоа што не бил поканет на крштевката …

Меган му го скршила срцето, Томас сакал да дојде на крштевката на внукот Арчи Прочитај повеќе »

Меган не смее да дозволи Томас Маркл да го гледа принцот Арчи

Рослин Маркл, поранешната сопруга на Томас Маркл, таткото на војвотката Меган, се огласи по повод породувањето на сопругата на британскиот принц Хари и пристигнувањето на …

Меган не смее да дозволи Томас Маркл да го гледа принцот Арчи Прочитај повеќе »

Да имав 600 милиони, можеби ќе ѝ бев интересна, Саманта бесна на Меган

Откако „Дејли Мејл“ минатата недела јавно го објави писмото на Меган Маркл, кое војвотката го испратила на нејзиниот татко Томас, со свој коментар се јави …

Да имав 600 милиони, можеби ќе ѝ бев интересна, Саманта бесна на Меган Прочитај повеќе »

„Тато, те молам прекини да ме мачиш“, Меган му испратила писмо на Томас Маркл

Светските медиуми пишуваат дека војвотката од Сасекс не ги прекинала сите канали на комуникација со своето семејство откако се омажила за британскиот принц Хари. Медиумите …

„Тато, те молам прекини да ме мачиш“, Меган му испратила писмо на Томас Маркл Прочитај повеќе »

(Видео) На првата венчавка Меган им делела дрога на гостите

Меган Маркл, според пишувањата на британските медиуми, на својата прва венчавка на своите пријатели и гости им делела марихуана. Ова го открива британски „Сан“, кој …

(Видео) На првата венчавка Меган им делела дрога на гостите Прочитај повеќе »

Саманта ја моли Меган да се смири со татко ѝ во последните денови од неговиот живот

Саманта Маркл јавно ѝ порача на својата полусестра, војвотката од Сасекс, Меган Маркл, дека е време да се смири со нивниот татко Томас Маркл затоа …

Саманта ја моли Меган да се смири со татко ѝ во последните денови од неговиот живот Прочитај повеќе »

Полубратот на Меган ја претепал својата вереница

Британските медиуми пренесоа дека Томас Маркл постариот полубрат на војвотката од Сасекс Меган, ја претепал својата вереница Дарлен Блоут. Медиумите пишуваат дека  Томас во состојба …

Полубратот на Меган ја претепал својата вереница Прочитај повеќе »

Томас Маркл се кае за незгодите што и ги приреди на Меган

Таткото на Меган Маркл, Томас, во последниот разговор со новинарите откри зошто не го послушал советот на принцот Хари. Томас призна во разговор за „Дејли …

Томас Маркл се кае за незгодите што и ги приреди на Меган Прочитај повеќе »

Scroll to Top