вељко

(фото) Вељко на Цеца во секс поза со Луна Џогани

Јавноста одамна знае за љубовната врска меѓу Вељко Ражнатовиќ и Луна Џогани, но не и за фотографијата направена во спалната соба на која симулираат секс. …

(фото) Вељко на Цеца во секс поза со Луна Џогани Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Вељко Ражнатовиќ го прослави 21 роденден

Синот на српската пејачка, Цеца Ражнатовиќ, Вељко, на Копаоник го прослави 21 роденден, а лудата журка траеше до раните утрински часови. Меѓу највеселите беше сестрата …

(ВИДЕО) Вељко Ражнатовиќ го прослави 21 роденден Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца се пофали со нокаутот на Вељко

Цеца на својот инстаграм-профил сподели неколку снимки од боксерското деби на својот син Вељко.Вељко веќе некое време тренира бокс, а неодамна го имаше и својот …

(ВИДЕО) Цеца се пофали со нокаутот на Вељко Прочитај повеќе »

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа

Обожавателките особено беа воодушевени од оваа фотографија на синот на Цеца. Пејачката повторно го привлече вниманието со новата објава на „Инстаграм“. На својот профил на …

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа Прочитај повеќе »

КАЈ НЕА ТОА ПРЕДИЗВИКУВА ЗГРОЗУВАЊЕ! – Цеца јавно го искритикува Вељко

Фолк ѕвездата призна дека има нешто кај Вељко што во никој случај не и се допаѓа. Цеца Ражнатовиќ, не е многу задоволна што нејзиниот син …

КАЈ НЕА ТОА ПРЕДИЗВИКУВА ЗГРОЗУВАЊЕ! – Цеца јавно го искритикува Вељко Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца – Зошто Вељко уште не замина во војска, кога ќе се соблече во бикини и што мисли за разводите на естрадата?

Фолк ѕвездата со широка насмевка раскажа за својата актуелна тема. Сепак, една работа во неа ја растажила. Со Цеца Ражнатовќ, репортерите се сретнаа на аеродромот …

(ВИДЕО) Цеца – Зошто Вељко уште не замина во војска, кога ќе се соблече во бикини и што мисли за разводите на естрадата? Прочитај повеќе »

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека

Сека Алексиќ минатата година во семптември стана мајка на нејзиниот прв син Јаков. Нејзиниот сопруг Вељко одлично се грижи за малиот Јаков, па Сека покрај бројните …

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека Прочитај повеќе »