адријана

(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност

Убавицата по година дена се сликаше во долен веш, а ако се суди по резултатите – вредеше да се чека. Година дена откако паузираше со …

(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима ја објави првата слика во кревет со новиот дечко

Една од најубавите жени на светот, конечно и самата ја потврди љубовта со турскиот писател Метин ХараИакосите се надеваа на помирување со Марко Јариќ, од …

(ФОТО) Адријана Лима ја објави првата слика во кревет со новиот дечко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка

Манекенката позираше во природно издание, а обожавателите беа воодушевени. Адријана Лима е една од најубавите жени на светот. Манекенката, каде и да се појави, блеска. …

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима со оваа секси поза ја запали цела Турција

Славната убавица ужива во Бодрум со турскиот писател Метин Харом. По престојот во Црна Гора, каде уживаше со Марко Јариќ, ќерките Сијена и Валентина, и …

(ФОТО) Адријана Лима со оваа секси поза ја запали цела Турција Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот

Топ моделот и понатаму е во Турција, каде ужива со новиот дечко, писателот Метин Харом. Адријана Лима во понеделникот допатува во Бодрум за да мине …

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин

Славната убавица по обиколката во Црна Гора се упати кон новиот дечко, турскиот писател Метина Харе.Лима во понеделникот ја напуштила Црна Гора, а неколку часа …

(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима со екс-свекрвата пред црквата Св. Стефан

На Адријана Лима и начинот на кој се однесува, слободно може да се угледаат сите јавни личности од домашната естрада!Анѓелот на Викторија од 4 јули …

(ФОТО) Адријана Лима со екс-свекрвата пред црквата Св. Стефан Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима и Марко Јариќ уживаат со ќеркичките во Црна Гора

Овие денови сите очи се вперени во Адријана Лима и Марко Јариќ кои во моментов се наоѓаат во Црна Гора, каде со ќеркичките уживаат во …

(ФОТО) Адријана Лима и Марко Јариќ уживаат со ќеркичките во Црна Гора Прочитај повеќе »

Scroll to Top