брутално

(ВИДЕО) Џорџ Констанза наиде на кукла двојник, па брутално се пошегува на своја сметка

Џејсон Александер, најпознатиот по улогата на Џорџ Констанза во „Сајнфилд“, наиде на кукла која изгледа како тој без очила, па на Твитер се пошегува на …

(ВИДЕО) Џорџ Констанза наиде на кукла двојник, па брутално се пошегува на своја сметка Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава

На снимката се гледа како полицаецот претрпе повреди по рацете. Неодамна една снимка на еден брутален напад ги шокираше корисниците на социјалните мрежи. Имено, на …

(ВИДЕО) Брутално го нападна полицаецот па смирено си замина – Целата главата му беше крвава Прочитај повеќе »

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен

Познатиот моден и естраден фотограф, Дејан Миличевиќ, откри со кого соработува, а со кого не му оди соработката на сцената. – Јас само еднаш работев …

Дејан Миличевиќ – Со неа НИКОГАШ ПОВЕЌЕ – Модниот фотограф брутално искрен Прочитај повеќе »

(ФОТО) БРУТАЛНО СЕКСИ – Карлеуша ги истури огромните гради и без маица го провозе кабриолетот – Потоа следеше ШОК!

Неверојатно провокативно издание на Јелена Карлеуша.Таа е вистинска секс бомба. Пејачката објави нови провокативни фотки поради кои интернетот вриеше. Прво постави фотка на која се …

(ФОТО) БРУТАЛНО СЕКСИ – Карлеуша ги истури огромните гради и без маица го провозе кабриолетот – Потоа следеше ШОК! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење

Познатата српска водителка има совршена линија.Снежана Дакиќ, која ја тера веќе петтата деценија од животот, има фантастична линија. Српската водителка деновиве ужива во Црна Гора, …

(ФОТО) Има 47 години и тело како на девојка – Снежана изгледа брутално добро во костим за капење Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има две деца, а на фотките изгледа брутално секси

Поранешната сопруга на Владимир Стојковиќ одамна зададе задача за младите девојки.Многумина ова лето, едвај дочекаа да Бојана Рајиќ се соблече во костим за капење, затоа …

(ФОТО) Има две деца, а на фотките изгледа брутално секси Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше

Бојана Ристивојевиќ е една од омилените лица на „Хепи“ телевизија, а кога ќе се соблече е вистинска секс – бомба. Водителката на „Парови“, Бојана Ристивојевиќ, …

(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Полицаец брутално претепа жена, затоа што просела

Полицијата во американската сојузна држава Џорџија покрена истрага против еден од своите службеници кој во јуни е снимен како брутално претепува бездомничка на бензинска станица. …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Полицаец брутално претепа жена, затоа што просела Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка

Водителката Бојана Ристивојевиќ е вистинска природна убавица. Сите оние кои ги следат „Парови“, сигурно знаат која е Бојана Ристивојевиќ. Водителката на ова ријалити често може …

(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка Прочитај повеќе »

Старлетата брутално го претепа момчето – Му го скрши носот и унакази лицето

Кога виделе како Џереми изгледа, лекарите не можеле да веруваат дека вавките повреди му ги нанела жена. Стефани Дејвис и Џереми Меконел, ѕвездата на британскиот …

Старлетата брутално го претепа момчето – Му го скрши носот и унакази лицето Прочитај повеќе »

Scroll to Top