џенифер лопез

(Видео) Џенифер Лопез, додека танцуваше, заборави на длабокиот рез на фустанот

Џенифер Лопез за време на гостувањето во познатото шоу на водителката Елен Деџенерис избрала син фустан со длабок рез. Во моментите кога музичката ѕвезда станала …

(Видео) Џенифер Лопез, додека танцуваше, заборави на длабокиот рез на фустанот Прочитај повеќе »

Бобан Марјановиќ со Џенифер Лопез го оствари својот американски сон

Српскиот кошаркарски џин Бобан Марјановиќ, во САД, привлекува внимание каде и да се појави. Ценатрот висок 221 сантиметар, сезоната ја започна во Детроит, за потоа да …

Бобан Марјановиќ со Џенифер Лопез го оствари својот американски сон Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез купи стан во Њујорк за 15 милиони долари

Џенифер Лопез и нејзиниот дечко, поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез, купиле луксузен пентхаус во Њујорк, а за новиот дом издвоиле 15.3 милиони долари! Луксузно опременетиот …

Џенифер Лопез купи стан во Њујорк за 15 милиони долари Прочитај повеќе »

Бен Афлек фатен во лага за неговата тетоважа на грбот

Грбот на холивудскиот актер Бен Афлек деновиве повторно се нашол во центарот на вниманието откако актерот бил виден на плажа со шарена тетоважа што му …

Бен Афлек фатен во лага за неговата тетоважа на грбот Прочитај повеќе »

Славните добиле милиони од фотографиите на своите деца

Фотографиите од бебињата на Анџелина Џоли и Бред Пит вредат милиони, а светските магазини се тркаат кој попрво ќе ги има на нивната насловна страница. …

Славните добиле милиони од фотографиите на своите деца Прочитај повеќе »

(Видео) Џенифер Лопез ја инспирираше Албанката Рита Ора

Рита Ора, пејачката со албанско потекло, не можела да ги сокрие своите воодушевувања кога го видела селфито кое Џенифер Лопез го објави по направениот тренинг. …

(Видео) Џенифер Лопез ја инспирираше Албанката Рита Ора Прочитај повеќе »

Џенифер Лопез облече секси костум како Мадона

Пејачката Џенифер Лопез ја продолжи серијата концерти во Лас Вегас, а секси комплетот што американската ѕвезда го носеше ги остави сите без здив. Џеј Ло …

Џенифер Лопез облече секси костум како Мадона Прочитај повеќе »