маж

Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж

Пред неколку месеци фолк-пејачката Мира Шкориќ се пофали дека има ново момче, бизнисмен од Германија. Таа на новинарите им раскажуваше дека е заљубена и дека …

Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж Прочитај повеќе »

Венеса Редгрејв ги фатила среде секс својот маж и татко

Актерката Венеса Редгрејв била неколку години во брак со режисерот Тони Ричардсон кога дознала дека е бисексуалец и дека ја изневерува со татко ѝ, актерот …

Венеса Редгрејв ги фатила среде секс својот маж и татко Прочитај повеќе »

Непознат маж во автобус ја ставил раката под нејзината сукња: „Не реков ништо, а причината ќе ја разбере секоја жена“

Австралиската манекенка Џесика Вандер Лихи (29), која моментално живее во Њујорк, решила отворено да проговори за случај во кој непознат човек ја вознемирил при превоз …

Непознат маж во автобус ја ставил раката под нејзината сукња: „Не реков ништо, а причината ќе ја разбере секоја жена“ Прочитај повеќе »

Пред 8 години ја замени Анабела во групата “Funky G” – Беше бомба и сон на секој маж

Кога Анабела во 2009 година, ја напушти групата, на нејзино место дојде атрактивната црнка, која публиката многу брзо ја прифати. Прочуениот двоец кој ја составуваше …

Пред 8 години ја замени Анабела во групата “Funky G” – Беше бомба и сон на секој маж Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) По смртта на Аркан, ова е единствениот маж со кој спиела Цеца

Познатиот креатор Саша Видиќ од неодамна гостуваше во емисијата „Rada sam“ каде откри дека десет пати спиел во ист кревет со Цеца. А, една недела …

(ВИДЕО) По смртта на Аркан, ова е единствениот маж со кој спиела Цеца Прочитај повеќе »

(ФОТО) Имам 69 години, а мојот маж не се заљуби во убавината и свежината – Верица ги запали социјалните мрежи

Српската дизајнерка со неколку искрени реченица ги воодушеви жените кои во огромен број ја поддржаа. Откако мажот и на Верица Ракочевиќ, Вељко Кузмановиќ, во текот …

(ФОТО) Имам 69 години, а мојот маж не се заљуби во убавината и свежината – Верица ги запали социјалните мрежи Прочитај повеќе »

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крокодил зграби маж, го врати телото кога врачар фрли клетва врз него

Еден маж, познат само како Сијарифудин (41) се бањал со својот пријател во река кога огромен крокодил го нападнал и го повлекол во водата во …

(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Крокодил зграби маж, го врати телото кога врачар фрли клетва врз него Прочитај повеќе »

(ФОТО) По жешката Александра лудува секој маж!

Познатата манекенка објави провокативна фотка од одморот во Шпанија.Алесандра Амбросио е една од најпосакуваните жени на планетата. Бразилската манекенка овие денови престојува во Шпанија, заедно …

(ФОТО) По жешката Александра лудува секој маж! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Запознајте го највисокиот маж во историјата на човештвото!

Федор Андреевич Макхнов е роден во Руското Царство во 1878 година и со 285 сантиметри бил познат како највисокиот човек на сите времиња. Имал 182 …

(ФОТО) Запознајте го највисокиот маж во историјата на човештвото! Прочитај повеќе »

Scroll to Top