маж

Десет најсекси машки топ модели

Американското списание „Есквајар“ неодамна направи листа на десетте најсекси машки топ модели на сите времиња. Маркус Шенкенберг Во 1990-те години Маркус, заедно со Наоми Кемпбел, …

Десет најсекси машки топ модели Прочитај повеќе »

(Видео) Mаж од рушевините во Турција беше изваден со запалена цигара во устата

Маж кој неколку часа поминал под рушевините во Турција, беше изваден со запалена цигара која ја држи устата. Човекот бил спасен од под урнатините во …

(Видео) Mаж од рушевините во Турција беше изваден со запалена цигара во устата Прочитај повеќе »

Американец се жали дека имал голем пенис па не му го собирал во кондом

39-годишниот Мет, кој има пенис од 29 сантиметри кога е целосно во ерекција, рече дека не можел да одржува сериозна врска поради неговиот голем пенис. …

Американец се жали дека имал голем пенис па не му го собирал во кондом Прочитај повеќе »

Турските медиуми се на негова страна, рече Емина Јаховиќ пред судењето со бившиот сопруг

Пејачката Емина Јаховиќ ја очекува ново судење со бившиот сопруг Мустафа Сандал поради неисплатена алиментација за синовите Јаман и Јавуз.  „Тоа продолжува и ќе продолжи. Во …

Турските медиуми се на негова страна, рече Емина Јаховиќ пред судењето со бившиот сопруг Прочитај повеќе »

Сопругот на Николина Пишек бил пијан пред да почине, покажала обдукцијата

Воспаление на срцевиот мускул од вирусно потекло е причината за смртта на сопругот на хрватската водителка Николина Пишек, Видоје Ристовиќ. Покажале резултатаите од обдукцијата на …

Сопругот на Николина Пишек бил пијан пред да почине, покажала обдукцијата Прочитај повеќе »

(Галерија) Македонец меѓу најубавите мажи

22-годишниот Андреј Боцевски од Скопје догодина ќе се натпреварува на изборот „Мистер Пацифик јуниверс“. Свескиот избор за убавина за мажи ќе се одржи во февруари …

(Галерија) Македонец меѓу најубавите мажи Прочитај повеќе »

Во Македонија 41 лице заразено со ХИВ годинава, сите се мажи

Оваа година во Македонија има 41 нов случај на лица заразени со ХИВ, сите мажи, откри Институтот за јавно здравје. Повеќето од нив се од Скопје …

Во Македонија 41 лице заразено со ХИВ годинава, сите се мажи Прочитај повеќе »

(Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи

Пијан маж се качи на сцената пред крајот на концертот на Бијонсе и Џеј Зи во Атланта и се обиде да ги нападне. Некои од …

(Видео) Маж среде концерт се обиде да ги нападне Бијонсе и Џеј Зи Прочитај повеќе »

Кои мажи се најлоши љубовници според хороскопот

Зодијакот одредува какви љубовници се и мажите и жените. Астролозите велат дека следниве четири хороскопски знаци можат да се наречат најлоши љубовници. Близнаци Многумина близнаци …

Кои мажи се најлоши љубовници според хороскопот Прочитај повеќе »

Маж починал во сообраќајка предизвикана од лубеници

Лубеници што биле превезувани во преполна приколка паднале на патот во Филаделфија. Тоа предизвикало сообраќајна незгода во која загинало едно лице, пишува АП. Лубениците удриле во …

Маж починал во сообраќајка предизвикана од лубеници Прочитај повеќе »

Маж посвои четири деца со посебни потреби

Бенџамин Карпентер од Велика Британија посвоил четири деца со посебни потреби. Тој првото дете го посвоил пред 10 години. Синот Џек, неговото најстаро дете, е родено …

Маж посвои четири деца со посебни потреби Прочитај повеќе »

Беквалац во болница, ја претепал мажот

Пејачката Наташа Беквалац е пренесена во Ургентниот центар во Белград, оти ја претепал сопругот Лука Лазукиќ, пишува српски „Блиц“. Според извори на порталот, таа е …

Беквалац во болница, ја претепал мажот Прочитај повеќе »

(Видео) Индиец ја врзал жена си за дрво и ја тепал пред толпа мажи

Маж во Индија ја обвинил сопругата дека го изневерила, па крвнички ја претепал како казна, пишува „Дејли мејл“. Жената се онесвестила пред толпата мажи кои …

(Видео) Индиец ја врзал жена си за дрво и ја тепал пред толпа мажи Прочитај повеќе »

Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж

Пред неколку месеци фолк-пејачката Мира Шкориќ се пофали дека има ново момче, бизнисмен од Германија. Таа на новинарите им раскажуваше дека е заљубена и дека …

Мира Шкориќ го фатила свршеникот гол со друг маж Прочитај повеќе »