николиќ

(Видео) Концертот во Скопје им го спаси бракот на Ана Николиќ и Раста

Пејачка Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ – Раста, синоќа одржаа концерт во салата Борис Трајковски. Српските ѕвезди ја воодушевија публиката во преполната арена. Ова …

(Видео) Концертот во Скопје им го спаси бракот на Ана Николиќ и Раста Прочитај повеќе »

По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ

Веќе со месеци кружи приказната дека Ана Николиќ и Стефан Џуриќ Раста се разведуваат, а познатиот рапер проговори и за односот што го има со …

По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ Прочитај повеќе »

Ана Николиќ и Раста: Преживеавме брачна голгота

Поп-пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Раста се во Скопје. Поводот е нивниот концерт на 16 февруари во „Борис Трајковски“. За брачната двојка во Србија …

Ана Николиќ и Раста: Преживеавме брачна голгота Прочитај повеќе »

Ана Николиќ драстично ослабе по разводот од Раста

Пејачката сега изгледа како да е на почетокот на кариерата кога важеше за вистинска секс-бомба на српската естрада.Таа во текот на бременоста драстично се здебели, …

Ана Николиќ драстично ослабе по разводот од Раста Прочитај повеќе »

Ана Николиќ: Ќе издадам албум со кој ќе ја погребам цела естрада

Српската пејачка Ана Николиќ најави враќање на сцената, а нејзината пријателка Марина Туцаковиќ на нејзините песни.Пејачката Ана Николиќ се породи во јули оваа година и …

Ана Николиќ: Ќе издадам албум со кој ќе ја погребам цела естрада Прочитај повеќе »

Се зборуваше дека има 120 килограми – Ана Николиќ драстично ослабела

Ана Николиќ на Инстаграм објави снимка која покажува колку килограми пејачката сега има. По породувањето Ана Николиќ многу ретко се појавува во јавност, и понатаму …

Се зборуваше дека има 120 килограми – Ана Николиќ драстично ослабела Прочитај повеќе »

„ЕВЕ ЗОШТО ГО УБИВМЕ АРКАН!“ – Драган Николиќ Гага проговори после 17 години

Драган Николиќ Гага (51) еден од тројццата осудени кои во Србија ја служи казната за убиството на Жељко Ражнатовиќ Аркан, Миленко Мандиќ и Драган Гариќ …

„ЕВЕ ЗОШТО ГО УБИВМЕ АРКАН!“ – Драган Николиќ Гага проговори после 17 години Прочитај повеќе »

Подарок од 50.000 евра! – Ана Николиќ ЗАНЕМЕ кога виде што и подари Раста

„Мојот сопруг, е еден и единствен на светот! Умее да ме остави без текст… често!“, порача воодушевената Ана Николиќ. Пејачката Ана Николиќ беше шокирана кога …

Подарок од 50.000 евра! – Ана Николиќ ЗАНЕМЕ кога виде што и подари Раста Прочитај повеќе »

Имаше 100 килограми, а сега? – Ана Николиќ ги фрапира сите со фотографијата по пораѓањето

Ана Николиќ ги собра погледите и лајковите на обожавателите кога ја откри својата нова линија. По пораѓањето, Ана Николиќ драстично се здебели, се зборуваше дека …

Имаше 100 килограми, а сега? – Ана Николиќ ги фрапира сите со фотографијата по пораѓањето Прочитај повеќе »

Ана Николиќ имала 125 килограми по породувањето

Ана свати дефинитивно дека претерала кога лекарите ја предупредиле на високото ниво на шеќер во крвта и притисокот – раскажува извор близок до Николиќ.Во текот …

Ана Николиќ имала 125 килограми по породувањето Прочитај повеќе »

Ана Николиќ и Раста ја објавија првата фотка од малата Тара

Интернетот вриштеше откако Ана и Раста на Инстаграм поставија преслатка слика од своето бебе. Пејачката Николиќ и нејзиниот маж, на првата слика од својата ќеркичка …

Ана Николиќ и Раста ја објавија првата фотка од малата Тара Прочитај повеќе »

Таа ќе биде одговорна 12 часа за ќеркичката на Ана Николиќ и Раста – Ќе заработува 500 евра

Ана Николиќ и Стефан Ѓуриќ Раста од мали нозе ја навикнуваат ќеркичката да биде со дадилката, која ќе биде на пејачката десна рака. Сопружниците Ана …

Таа ќе биде одговорна 12 часа за ќеркичката на Ана Николиќ и Раста – Ќе заработува 500 евра Прочитај повеќе »

Маја Николиќ соблече се од себе и скокна во пенливата када!

По бројните слики во секси костим за капење, пејачката на своите фанови од својот дом и приреди нешто уште попровокативно. Маја Николиќ ова лето и …

Маја Николиќ соблече се од себе и скокна во пенливата када! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Раста не ја симна насмевката од лицето додека стигна по Ана и бебето

Гордиот татко дојде по сопругата Ана Николиќ и ќерката Тара, кои денеска излегоа од породилиштето. Откако синоќа го прослави раѓањето на ќеркичката, Стефан Џуриќ Раста, …

(ВИДЕО) Раста не ја симна насмевката од лицето додека стигна по Ана и бебето Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ана Николиќ со ќеркичката излезе од породилиштето!

По пејачката и малата Тара дојдоа Раста, мајката на Ана, Милиана и братот Марко. Ана Николиќ, која се породи во четвртокот на 3 август, и …

(ВИДЕО) Ана Николиќ со ќеркичката излезе од породилиштето! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Мајката на Ана Николиќ дојде во породилиштето по внукот и ќерката со ПРЕСЛАТКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ

По Раста, во ГАК Народен фронт стигнаа и мајката на пејачката Милијана, и братот Марко Николиќ. Ана Николиќ и малата Тара денеска од породилиштето ГАК …

(ВИДЕО) Мајката на Ана Николиќ дојде во породилиштето по внукот и ќерката со ПРЕСЛАТКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ Прочитај повеќе »

Scroll to Top