оваа

Оваа земја бара мисица од Македонија и плаќа 5000 долари плус државјанство

Онаа млада дама која ќе учествува на ова натпреварување ќе добие од Либерланд нивно државјанство и дури 5000 мерити.Во Белград оваа година во септември се …

Оваа земја бара мисица од Македонија и плаќа 5000 долари плус државјанство Прочитај повеќе »

По бруталниот коментар на Марија Шерифовиќ, Карлеуша веднаш ја избриша оваа снимка

Ова дефинитивно не е еден од талентите на Јелена Карлеуша. Пејачката не би се прославила доколку, по некоја случајност, се занимавала со кошарка. Таа објави …

По бруталниот коментар на Марија Шерифовиќ, Карлеуша веднаш ја избриша оваа снимка Прочитај повеќе »

Од денеска со македонски пасош без виза ќе може да се патува во оваа земја

Катар објави дека ги укинува визите за државјаните на 80 земји со цел развој на туризмот и авиосообраќајот, а одлуката влегува во сила веднаш. Од …

Од денеска со македонски пасош без виза ќе може да се патува во оваа земја Прочитај повеќе »

Поради оваа снимка Шерон Стоун ја доби улогата во „Ниски страсти“

Славната актерка објави снимка од аудицијата, каде конкурирала за улогата на Кетрин Тремел, во легендарното остварување на Пол Верховен. Шерон Стоун, е една од најпопуларните …

Поради оваа снимка Шерон Стоун ја доби улогата во „Ниски страсти“ Прочитај повеќе »

ДИЗНИ ја криеше ОВАА тајна со децении – Чудно како не сме го приметиле ова досега?

Ако некогаш сте имале „дежа ву“, чувство додека ги гледате прочуените цртани, сте биле во право, еве и зошто. Без Дизни цртаните филмови тешко можеме …

ДИЗНИ ја криеше ОВАА тајна со децении – Чудно како не сме го приметиле ова досега? Прочитај повеќе »

Ќе добие плата од 5000 евра? – Оваа секс бомба ќе го води новото шоу „Задруга“

„Милица и Жељко Митровиќ немаа никаква дилема кога се одлучија кој да го води нивното ново шоу“, изјави извор близок до оваа шоу програма. Ријалити …

Ќе добие плата од 5000 евра? – Оваа секс бомба ќе го води новото шоу „Задруга“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кој ќе го дешифрира името на оваа журка, ќе добие бесплатен пијалок

Оглас од журка во еден аква-парк во Бања лука, предизвика голем број на смешни реакции на социјалните мрежи. Имено, името на журката која беше организирана …

(ФОТО) Кој ќе го дешифрира името на оваа журка, ќе добие бесплатен пијалок Прочитај повеќе »

(ФОТО) Што прво видовте на оваа слика? – Тоа открива какви сте навистина

Психолозите велат дека одговорот на прашањето што гледате на оваа слика, говори за вас повеќе отколку што можете и да замислите. На сликата се кријат …

(ФОТО) Што прво видовте на оваа слика? – Тоа открива какви сте навистина Прочитај повеќе »

Секоја жена во август треба да ја набави оваа билка: Привлекува љубов пари, а штити од зло

Се носи во џеб или паричник за привлекување на богатство, а се додава во гелот за туширање за привлекување на љубовна врска и прочистување на …

Секоја жена во август треба да ја набави оваа билка: Привлекува љубов пари, а штити од зло Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Во оваа сиромашна населба снимен е спотот „Despacito“ – Зад шарените куќи, убавите девојки и морето се крие мрачна тајна

Овој крај настанал во 19 век, како дом за црнци и бездомници. Во планетарниот хит „Деспасито“, се пее за „плажата во Порторико“ (Vamo’ a hacerlo en …

(ВИДЕО) Во оваа сиромашна населба снимен е спотот „Despacito“ – Зад шарените куќи, убавите девојки и морето се крие мрачна тајна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите

Одушевениот татко веднаш се сликаше со жената, потврдувајќи дека се породила и на свет ја донесе прекрасна ќеркичка. Ана Николиќ се породи утрово во 9:30 …

(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Загреб бургер фестивалот ќе се одржи и оваа година

Загребчани и оваа година ќе уживаат на најлуксузниот фестивал оваа година, Загреб Бургер Фестивал. Второто издание на овој настан кој минатата година беше и повеќе …

(ВИДЕО) Загреб бургер фестивалот ќе се одржи и оваа година Прочитај повеќе »

(ФОТО) Северина ги шокираше фановите со оваа промена

Мала промена, никогаш не е на одмет. Северина во текот на судскиот процес за старателство над својот син Александар не се појавуваше во јавноста, а …

(ФОТО) Северина ги шокираше фановите со оваа промена Прочитај повеќе »

(ФОТО) Оваа фотографија на прв поглед делува нормално, но погледнете внимателно

На прв поглед оваа фотографија изгледа сосема нормално и ќе ви треба малку време да приметите што има чудно во неа. Може ќе ви бидат …

(ФОТО) Оваа фотографија на прв поглед делува нормално, но погледнете внимателно Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Како е ова можно?! – Сите се чудат на тоа што го прави оваа змија

Се соблекува, однесува како кобра, долга е околу еден метар, но е целосно безопасна. Позната под научното име Хетерод, претставува род на ендемични змии на …

(ВИДЕО) Како е ова можно?! – Сите се чудат на тоа што го прави оваа змија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто

Американската музичка ѕвезда објави снимка од тренингот со која ги воодушеви голем број од нејзините фанови. Бритни Спирс е една од најпопуларните пејачки во светот, …

(ВИДЕО) Оваа секси снимка на Бритни Спирс е прегледана преку 2 милиони пати – Еве зошто Прочитај повеќе »