пиштол

Откако ѝ купи кокошарник, сопругот на Сека Алексиќ за годишнината од брак ѝ подари пиштол

Популарната пејачка Сека Алексиќ доби на подарок пиштол за годишнината од бракот од сопругот Вељко Пиљикиќ. Таа открива дека неодамна добила дозвола за поседување пиштол …

Откако ѝ купи кокошарник, сопругот на Сека Алексиќ за годишнината од брак ѝ подари пиштол Прочитај повеќе »

Во потонатиот брод од 18 век го пронајдоа пиштолот на Црниот Сем

Кога бродот „Вида“ потонa вo 1717 годинa, со себе однел 144 човечки животи, меѓу кои и оној на Семјуел Белами – озлогласениот пират, попознат како …

Во потонатиот брод од 18 век го пронајдоа пиштолот на Црниот Сем Прочитај повеќе »

Тејлор Свифт пиштол гола во најновиот спот

Дваесет и седумгодишната поп-ѕвезда Тејлор Свифт го шокираше светот со своето најново видео на „Инстаграм“. Таа, како и поголем број нејзини колешки на таа возраст, …

Тејлор Свифт пиштол гола во најновиот спот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Хаос во карантинот – Маца Дискреција фатена пиштол гола!

Старлетата гола грицкаше грозје кога влегоа да ги претресуваат работите. Секој од учесниците на реалното шоу „Задруга“ во собата за карантин го дочека пијалаци и …

(ФОТО) Хаос во карантинот – Маца Дискреција фатена пиштол гола! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Тамара Ѓуриќ ПИШТОЛ ГОЛА пред огледало!

Тамара направи селфи во доцните ноќни часови и ги почести мажите кои исто така се подготвуваа да си легнат. Иако често интригира со провокативни фотки …

(ФОТО) Тамара Ѓуриќ ПИШТОЛ ГОЛА пред огледало! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Српскиот пејач реши да се соблече ПИШТОЛ ГОЛ!

Алекса Јелиќ ги изненади фановите со разголени фотографии од Шпанија. Пејачот објави цел серијал на слики од одморот во Шпанија, но ги изненади сите со …

(ФОТО) Српскиот пејач реши да се соблече ПИШТОЛ ГОЛ! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Софија Вергара се соблече „ПИШТОЛ ГОЛА“ – Машките занемеа

Една од најголемите секс-бомби на денешницата се разголи за потребите на списанието „Women’s Health“ и ги покажа своите атрибути. Софија Вергара, една од најголемите секс-бомби …

(ВИДЕО) Софија Вергара се соблече „ПИШТОЛ ГОЛА“ – Машките занемеа Прочитај повеќе »

Невеста од венчаница извадила пиштол и пукала во главата на мажот

Невеста е уапсена откако од венчаницата извадила пиштол и му се заканувала на сопругот само неколку часа по венчавката, јавува Би-Би-Си. Кејт Елизабет Ричард (25) …

Невеста од венчаница извадила пиштол и пукала во главата на мажот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Има 29 години и 91 килограм – Најпознатата „пулс-сајз“ манекенка се сликаше пиштол гола!

Ешли има 29 години, и е една од најангажираните девојки во светот на моделството, а од своето тело не се срами воопшто. Ешли Грејем е …

(ФОТО) Има 29 години и 91 килограм – Најпознатата „пулс-сајз“ манекенка се сликаше пиштол гола! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сака да го покажува своето тело – Кендал Џенер пиштол гола!

Кендал Џенер и разголените фотки? Мa, ништо ново. Знаеме дека Кендал сака да ги покажува своите гради (брадавиците и се посебен фетиш) и телото генерално, …

(ФОТО) Сака да го покажува своето тело – Кендал Џенер пиштол гола! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поранешната „фармерка“ „ПИШТОЛ ГОЛА“ во кревет!

Сандра Обрадовиќ ја објави својата најперверзна фотка досега. Некогашната мисица и учесничка во „Фарма“, Сандра Обрадовиќ, објави жешко селфи на кое е целосно гола во …

(ФОТО) Поранешната „фармерка“ „ПИШТОЛ ГОЛА“ во кревет! Прочитај повеќе »

Scroll to Top