старлета

Ми нудеа 10.000 евра за секс, ама јас не сум проститутка – Тијана Ајфон излезе од затвор

Старлетата Тијана Ајфон пред неколку дена излезе од затворот од Бјелина. Таа беше во затвор еден месец поради сомневање дека се занимава со елитна проституција. …

Ми нудеа 10.000 евра за секс, ама јас не сум проститутка – Тијана Ајфон излезе од затвор Прочитај повеќе »

(Фото) Станија си дојде дома, се присети на детството кога го убиле татко и

Српската старлета Станија Добројевиќ дојде од Америка, но овој пат во посета на Хрватска, во местото Вочин, каде што пораснала. Таа е родена во хрватското …

(Фото) Станија си дојде дома, се присети на детството кога го убиле татко и Прочитај повеќе »

Старлетата Сандра Медуза откри колку чинат нејзините услуги

Српската старлета Сандра Медуза, која учествуваше во реалното шоу „Парови“, откри дека за своите услуги наплања од 50 евра нагоре, ама дека нејзините услуги не …

Старлетата Сандра Медуза откри колку чинат нејзините услуги Прочитај повеќе »

Аца Лукас: И јас можам да бидам старлета

Фолк-пејачот Аца Лукас викендов е во Црна Гора, каде што имаше неколку настапи во летните дискотеки на црногорското приморје. „Помеѓу два настапа тој одмораше на …

Аца Лукас: И јас можам да бидам старлета Прочитај повеќе »

(ФОТО) Гола Кардашиан јаде шпагети  

Ким Кардашиан објави нова фотографија од Јапонија, со која пак привлече внимание. Најпознатата старлета позираше гола на вечера додека јаде тестении. “Дајте наслов за оваа …

(ФОТО) Гола Кардашиан јаде шпагети   Прочитај повеќе »

Кога Сораја го мие џипот, половина Белград чека на ред во истата перална!

Српската старлета Сораја Вучелиќ,  беше фотографирана додека темелно го миеше својот луксузен автомобил. Облечена во свилен шорц и блуза со длабоко деколте, Сораја излезе од …

Кога Сораја го мие џипот, половина Белград чека на ред во истата перална! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Српската старлета „смува“ НБА ѕвезда, па со блага насмевка му седна во скут во џакузито на јахта

Пол Џорџ ужива во Сплит со друштвото и својата поубава половина од Србија. Тој ова лето го промени клубот и после доли години во Индијана …

(ФОТО) Српската старлета „смува“ НБА ѕвезда, па со блага насмевка му седна во скут во џакузито на јахта Прочитај повеќе »