Тамара

(ФОТО) Тамара се раскопча и ги покажа огромните гради, а потоа и ѕверот од 100.000 евра!

Тамара дефинитивно му се врати на вообичаениот живот, а пред заминувањето на море се прошета низ улицата во брутална комбинација. Таа вчера со сестра и …

(ФОТО) Тамара се раскопча и ги покажа огромните гради, а потоа и ѕверот од 100.000 евра! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ја прашаа Тамара дали има секс по операцијата на задникот – Нејзиниот одогов ќе ве изненади

Тамар Џуриќ по повеќемесечните здравствени проблеми полека се враќа на старите активности, меѓу кои се и ноќните излегувања.Тамара му се врати на нормалниот живот, по …

(ВИДЕО) Ја прашаа Тамара дали има секс по операцијата на задникот – Нејзиниот одогов ќе ве изненади Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Тамара дојде на настап на Аца Лукас па го покажа задникот, кој ќе ја чинеше живот

Џуричиќ по драмата низ која мина, му се врати на ноќниот живот, а синоќа уживаше со хитовите на Аца Лукас. Таа сеуште не се има …

(ВИДЕО) Тамара дојде на настап на Аца Лукас па го покажа задникот, кој ќе ја чинеше живот Прочитај повеќе »

КАКВА ПРОМЕНА – Погледнете како сега изгледа поранешниот на Тамара

Бизнисменот Дејан Палиќ и оваа година ужива во Будва, а разликата во килажата во однос на претходното лето, е и повеќе од очигледна. Додека Тамара …

КАКВА ПРОМЕНА – Погледнете како сега изгледа поранешниот на Тамара Прочитај повеќе »

Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде

Старлетата Тамара Ѓуриќ која помина 4 месеци во болница поради компликации по хируршкиот зафат на задникот, овој викенд за првпат илегзе во ноќен клуб. Таа …

Oткако излезе од болница Тамара прво замина овде Прочитај повеќе »

(ФОТО) Струк како на девојче – Тамара никогаш не сте ја виделе послаба

Тамара Џуриќ по двомесечна агонија, се врати во секојдневниот живот, во кој беа вклучени и ноќните излегувања. Откако преживеа вистинска драма, поради операцијата на задникот, …

(ФОТО) Струк како на девојче – Тамара никогаш не сте ја виделе послаба Прочитај повеќе »

Животот ѝ висеше на конец поради него – Вака сега изгледа задникот на Тамара

Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на …

Животот ѝ висеше на конец поради него – Вака сега изгледа задникот на Тамара Прочитај повеќе »

ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот!

Дали ви се допаѓа промената кај поранешната учесничка на „Фарма“?Тамара Џуриќ се враќа на секојдневниот живот, откако некое време мина во билница поради операцијата на …

ФОТО: Повеќе не изгледа вака – Тамара го промени имиџот! Прочитај повеќе »

Scroll to Top