Џеј

Ексклузивно со Џеј: Земав кокаин, крадев и сѐ уште пијам

Иако имаше операција на срцето и неколку месеци се оправуваше, Џеј Рамадановски, ниту ги остави цигарите, ниту алкохолот. Пие, пуши и пее до пет сабајле. …

Ексклузивно со Џеј: Земав кокаин, крадев и сѐ уште пијам Прочитај повеќе »

Пејачката Џеј легна на црвениот тепих да им позира на репортерите

Синоќешното доделување на „Оскарите“ помина во најдобар ред и немаше некакви посериозни инциденти како минатата година кога се погреши во доделувањето на наградата златна статуа …

Пејачката Џеј легна на црвениот тепих да им позира на репортерите Прочитај повеќе »

Џеј Рамадановски чека од Адил извинување затоа што ја претепал ќерка му

Пејачот Џеј Рамадановски вели дека и понатаму не разговара со Адил, кој во декември 2013 година, ја претепал неговата ќерка Ана. Сепак додава дека и …

Џеј Рамадановски чека од Адил извинување затоа што ја претепал ќерка му Прочитај повеќе »

Бијонсе, Џеј Ло, Шварценегер се молат пожарот да не ги проголта нивните вили

Пожарите во Калифорнија кои продолжуваат да беснеат, ја ставија во опасност и луксузната населба Бел Ер, каде се наоѓаат куќите на бројни познати личности и …

Бијонсе, Џеј Ло, Шварценегер се молат пожарот да не ги проголта нивните вили Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џеј Зи призна дека ја претепал сестра ѝ на Бијонсе во лифтот

Џеј Зи за првпат откри што се случувало по прочуената тепачка во лифт во кој тој го извлече подебелиот крај кога ја нападна Соланж Ноулс.Пред …

(ВИДЕО) Џеј Зи призна дека ја претепал сестра ѝ на Бијонсе во лифтот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Џеј Зи со бакнеж ја испраќа Бијонсе во теретана

Мега ѕвездата е забележана со нејзиниот сопруг Џеј Зи, како се упатува кон приватна теретана во Лос Анџелес. Таа за првпат е видена во јавност …

(ФОТО) Џеј Зи со бакнеж ја испраќа Бијонсе во теретана Прочитај повеќе »

„Не знам како успеа да се одржи“ – Џеј откри кој е најголемиот коцкар на естрадата!

Човекот за кого со децении се зборува дека на коцка го изгубил богатството, вели дека сепак постои еден човек кој го надминал. За неколку децении …

„Не знам како успеа да се одржи“ – Џеј откри кој е најголемиот коцкар на естрадата! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, знае како да направи добра атмосфера на својот настап. Милица Тодоровиќ е една од најхаризматичните српски пејачки, а на …

(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот Прочитај повеќе »

ПОСЕСИВНА: Џеј Ло најми приватен детектив да го следи Алекс

Џеј Ло и Алекс Родригез веќе некое време функционираат фино. Се чини дека љбовта цвета и дека нивната врска како што минува времето е се …

ПОСЕСИВНА: Џеј Ло најми приватен детектив да го следи Алекс Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Секси Џеј Ло облече танга па го исфрли задникот од 27 милиони

Славната латино дива уште една покажа дека малку кој може да и застане на линијата, а дека во ваква поза баш никој не може да …

(ВИДЕО) Секси Џеј Ло облече танга па го исфрли задникот од 27 милиони Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Џеј Ло без гаќички ги рашири нозете и се сликна во најперверзната поза направена некогаш

Кога таа е во прашање, годините се само број, нешто што го докажува секој ден, со секое ново појавување и провоцирање.Ако постои жена за која …

(ВИДЕО) Џеј Ло без гаќички ги рашири нозете и се сликна во најперверзната поза направена некогаш Прочитај повеќе »

Scroll to Top