фотка

(Фото) Дунавка Трифуновска објави фото старо 27 години пред да стане позната

Поранешната манекенка Дунавка Трифуновска објави фотографија од летен одмор заедно со нејзиниот брат близнак. Фотографијата е направена во 1995 година,  во Кушадаси, Турција. „Докторот не …

(Фото) Дунавка Трифуновска објави фото старо 27 години пред да стане позната Прочитај повеќе »

Објавена последната фотографија од Адолф Хитлер

Бргу пред да изврши самоубиство во својот бункер, Хитлер излегол надвор со еден од наредниците на СС за да ја види штетата што настанала по бомбардирањето …

Објавена последната фотографија од Адолф Хитлер Прочитај повеќе »

Аца Лукас објави фотка од ќеркичката Викторија, а обожавателите збеснаа од пораката која ја упати до Соња

„Ацо ти било и полошо во животот, па сето тоа го преброде. Сето тоа ќе мине, животот оди понатаму“, беше само еден од коментарите од …

Аца Лукас објави фотка од ќеркичката Викторија, а обожавателите збеснаа од пораката која ја упати до Соња Прочитај повеќе »

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа

Обожавателките особено беа воодушевени од оваа фотографија на синот на Цеца. Пејачката повторно го привлече вниманието со новата објава на „Инстаграм“. На својот профил на …

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа Прочитај повеќе »

По бруталниот коментар на Марија Шерифовиќ, Карлеуша веднаш ја избриша оваа снимка

Ова дефинитивно не е еден од талентите на Јелена Карлеуша. Пејачката не би се прославила доколку, по некоја случајност, се занимавала со кошарка. Таа објави …

По бруталниот коментар на Марија Шерифовиќ, Карлеуша веднаш ја избриша оваа снимка Прочитај повеќе »

Карлеуша со разголена фотка ги запали социјалните мрежи

За оваа фотка Карлеуша само за 20 минути доби повеќе од 17 илјади лајкови.И приците на гранките знаат дека таа е вистинска секс – бомба. …

Карлеуша со разголена фотка ги запали социјалните мрежи Прочитај повеќе »

Ана Николиќ и Раста ја објавија првата фотка од малата Тара

Интернетот вриштеше откако Ана и Раста на Инстаграм поставија преслатка слика од своето бебе. Пејачката Николиќ и нејзиниот маж, на првата слика од својата ќеркичка …

Ана Николиќ и Раста ја објавија првата фотка од малата Тара Прочитај повеќе »

Слобода објави интимна фотка со Мичаловиќ, но веднаш ја избриша

Слобода и Војин својата љубов ја обележааа со интимна фотка од Крит. Актерите Војин Четковиќ и Слобода Мичаловиќ се позати по тоа што својот приватен …

Слобода објави интимна фотка со Мичаловиќ, но веднаш ја избриша Прочитај повеќе »

Десет пливачи за влакно ќе се удавева! – Закачи фотка од вознемирувачка сцена на позната плажа и ја сподели на интернет

За жал со оваа слика можеа да се прочитаат многу сексистички коментари. Неодамна на социјалните мрежи, почна расправа за тоа, дали спасувачките се премногу секси …

Десет пливачи за влакно ќе се удавева! – Закачи фотка од вознемирувачка сцена на позната плажа и ја сподели на интернет Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега

Русокосата секс – бомба баш се разголи. Ријалити ѕвезда Кортни Стоден, повторно шокираше светот. Овој пат, убавицата на Инстаграм објави фотка на која ги покри …

(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега Прочитај повеќе »

Германски војник му дава цигара на српско дете – Ископана фотка стара од 1916 година

Една од најголемите мистерии во историјата на модерна Србија е прашањето што се случувало на територијата на кралството Србија за време на Првата светска воја. …

Германски војник му дава цигара на српско дете – Ископана фотка стара од 1916 година Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот

Каја Остојиќ со провокативни фотки начисто ги споулаве мажите.Пејачката Катарина Остојиќ Каја продолжи да објавува провокативни слики од одморот, а во центарот на внимание беа …

(ФОТО) Каја Остојиќ во жешко издание – Пејачката се сончаше покрај базенот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Карлеуша објави секси фотка во бикини, а само да видите што стави во уста

Јелена Карлеуша ги израдува обожавателите со нова провокативна фотографија.Пејачката е една од најзгодните музички ѕвезди од Србија. Таа на Инстаграм објави нова секси фотка на …

(ФОТО) Карлеуша објави секси фотка во бикини, а само да видите што стави во уста Прочитај повеќе »

(ФОТО) НАЈДОБРАТА ГРУПНА ФОТКА во историјата на Србија

На Солунскиот фронт, на српската војска главна занимација и беше „запрашувањето“ на бугарските, германските и австриските задници, но пред да нејзините сојузници се префрлат на …

(ФОТО) НАЈДОБРАТА ГРУПНА ФОТКА во историјата на Србија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Екс-љубовницата на Мирослав Илиќ, објави интимна фотка со него, па го објави датумот на судењето

Мира и Девин Антоновиќ се среќни затоа што судот во Србија конечно им го одреди датумот за судење, по повод докажувањето за татковството. На Мирослав …

(ВИДЕО) Екс-љубовницата на Мирослав Илиќ, објави интимна фотка со него, па го објави датумот на судењето Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите

Одушевениот татко веднаш се сликаше со жената, потврдувајќи дека се породила и на свет ја донесе прекрасна ќеркичка. Ана Николиќ се породи утрово во 9:30 …

(ФОТО) Ана Николиќ еден час по породувањето – Раста со оваа фотка и реченица ги разнежи сите Прочитај повеќе »

Scroll to Top