интернетот

Ќерката на Цеца има нова фризура – Интернетот чади од пофални коментари

Дали ви се допаѓа како изгледа Анастасија сега? Ќерката на Цеца, повторно се најде во центарот на вниманието. Малата Ражнатовиќ поседи еден фризерски салон и …

Ќерката на Цеца има нова фризура – Интернетот чади од пофални коментари Прочитај повеќе »

(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше

Мама најубава – напиша пејачката на Инстаграм. Александра Пријовиќ често е во центарот на вниманието, како во моментите кога ќе се појави на некој настан, …

(ФОТО) Александра Пријовиќ позираше со мама – Интернетот чадеше Прочитај повеќе »

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа

Обожавателките особено беа воодушевени од оваа фотографија на синот на Цеца. Пејачката повторно го привлече вниманието со новата објава на „Инстаграм“. На својот профил на …

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа Прочитај повеќе »

Раскопчана, ги стави рацете на градите и со секси слика го запали интернетот

Пејачката доби силни комплименти поради несекојдневните фотографии што ги објави на „Инстаграм“.Сека Алексиќ со новото провокативно селфи тотално ги споулаве сите мажи бидејќи направи фотографија …

Раскопчана, ги стави рацете на градите и со секси слика го запали интернетот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот

Подгответе се за забава – напиша фолк ѕвездата. Цеца Ражнатовиќ повторно го привлече внимание на своите обожаватели. Фолк ѕвездата на Инстаграм објави снимка која за …

(ВИДЕО) Преку 38.000 прегледи за два часа – Цеца со новата снимка го сруши интернетот Прочитај повеќе »

Македонија е на 59 место по брзина на интернетот во светот – Еве каде се Србите, Албанците, Хрватите

Најбрз интернет на свет има Сингапур, најспор Јемен, додека Србија е на 41 место на листата на 189 земји.Тестовите покажаа дека најбрзиот интернет го има …

Македонија е на 59 место по брзина на интернетот во светот – Еве каде се Србите, Албанците, Хрватите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот

Анастасија Ражнатовиќ објави уште една фотка со која баш го привлече вниманието. Таа секојдневно користи Инстаграм, а на оваа социјална мрежа објави нова фотка која …

(ФОТО) Ќерката на Цеца позираше во никогаш пократко мини фустанче и го сруши интернетот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поради ваков поглед на задникот на Соња, поранешната на Аца Лукас, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ

Соња Вуксановиќ со новата секси фотка во базен направи лудница на социјалните мрежи. Поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, и понатаму ужива во летувањето …

(ФОТО) Поради ваков поглед на задникот на Соња, поранешната на Аца Лукас, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Реклама со голи стјуардеси го „запали“ интернетот

За некои ова е чист сексизам, и непочитување на жените… Казахстанскиот портал за туризам „Чокотравел“ е обвинет за сексизам и вулгарности, по објавувањето на новата …

(ВИДЕО) Реклама со голи стјуардеси го „запали“ интернетот Прочитај повеќе »

Ја навредуваат Ана Николиќ веднаш по породувањето – Одвратни коментари го преплавија интернетот

По само два часа од породувањето на српската пејачка, луѓето без тронка срам, по социјалните мрежи пишуваат навредливи коментари на сметка на изгледот на Ана. …

Ја навредуваат Ана Николиќ веднаш по породувањето – Одвратни коментари го преплавија интернетот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Коко направи општ хаос на Интернетот!

Коко Ти, објави ново разголено видео и предизвика општ хаос на Интернет.Американската старлета со новото разголено видео предизвика општ хаос на интернет. Коко сакаше да …

(ВИДЕО) Коко направи општ хаос на Интернетот! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот

Пејачката повторно ги воодушеви своите обожаватели.Марија Шерифовиќ секојдневно го користи Инстаграмот, а со новата фотка ги израдува своите многубројни обожаватели. Таа објави слика на која …

(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше

Бојана Ристивојевиќ е една од омилените лица на „Хепи“ телевизија, а кога ќе се соблече е вистинска секс – бомба. Водителката на „Парови“, Бојана Ристивојевиќ, …

(ВИДЕО) Таа е брутално секси на глисер – Направи ПОЛН ПОГОДОК, а интернетот чадеше Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот

Пејачката веќе со месеци се шета по европските метрополи, а во моментов се наоѓа на Ибица.По Италија и Франција, Катарина Остојиќ пред неколку дена стигна …

(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Нејзиното жешко домашно видео, го споулаве интернетот

Манекенката Софија Милошевиќ блесна на журката која се одржа на Белиот плоштад во Белград. Манекенката Софија Милошевиќ беше една од официјалните лица на журката на …

(ВИДЕО) Нејзиното жешко домашно видео, го споулаве интернетот Прочитај повеќе »