Никој

Зошто Америка не дозволува никој да изврши ревизија на нејзините златни резерви

САД не дозволуваат никој да ги види нивните резерви на злато. Дури и ако имате милијарди во злато, за кои трезорот гарантира, со нив не …

Зошто Америка не дозволува никој да изврши ревизија на нејзините златни резерви Прочитај повеќе »

Никој не знае да објасни од каде се појавил овој автомобил

Бизарната сообраќајна несреќа се случила во Сингапур, а снимката која ја снимила камерата од еден автомобил се појавила на интернет. Имено, на снимката се гледа …

Никој не знае да објасни од каде се појавил овој автомобил Прочитај повеќе »

Никој не верува на годините кои ги има оваа Индонежанка

Оваа Индонежанка остави многумина без текст поради својот изглед, а кога ќе прочитате колку години има, се ќе ви стане јасно. Пуспа Деви го привлече …

Никој не верува на годините кои ги има оваа Индонежанка Прочитај повеќе »

На никој не му е јасно зошто Меланија носи очила за сонце навечер

При враќањето од Лас Вегас, каде беше во посета на преживеаните од масовното пукање, првата дама Меланија Трамп излезе од хеликоптерот „Marine One“ и понатаму …

На никој не му е јасно зошто Меланија носи очила за сонце навечер Прочитај повеќе »

Убиецот со чекан ѝ пресудил на Јелена – Вресоците никој не ги слушнал

На убиството му претходела жестока расправија во куќата на семејството Марјановиќ во Борча поради писмото што било адресирано на пејачката, а во кое стои дека …

Убиецот со чекан ѝ пресудил на Јелена – Вресоците никој не ги слушнал Прочитај повеќе »

Првата безготовинска држава во светот – Во Шведска до 2030 никој нема да плаќа со пари

БЕЗГОТОВИНСКОТО ПЛАЌАЊЕ ВЕЌЕ СЕ ИЗВРШУВА ВО 80% ОД СИТЕ ВИДОВИ НА ПЛАЌАЊА – КЕШ КОРИСТАТ САМО СТАРИТЕ ЛУЃЕ И МИГРАНТИТЕ Во Шведска плаќањето во готовина …

Првата безготовинска држава во светот – Во Шведска до 2030 никој нема да плаќа со пари Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Пикасо е прекрасно куче, но никој не го сака – Ова е неговата приказна

Ова куче е родено со деформитет на лицето. Кога ќе го видите ова куче, веданаш ќе ви стане јасно зошто го нарекуваат по славниот сликар. …

(ВИДЕО) Пикасо е прекрасно куче, но никој не го сака – Ова е неговата приказна Прочитај повеќе »

Згодна девојка влезе во автобус и ги воодушеви сите мажи – Но, никој не насети, која е таа всушност

Заспаната убавица беше се, само не тоа… Прекрасната црнка, со занесни облини влезе во автобусот и истиот час, ги остави многумина од присутните машки без …

Згодна девојка влезе во автобус и ги воодушеви сите мажи – Но, никој не насети, која е таа всушност Прочитај повеќе »

(ФОТО) Овие луѓе користат технологија, а никој жив не може да ги разбере што напишале на пораките

Внимателно читајте… Иако не се знае од каде точно излегле овие пораки, се знае дека лицето кое ги напишало е од нашите простори, но она …

(ФОТО) Овие луѓе користат технологија, а никој жив не може да ги разбере што напишале на пораките Прочитај повеќе »

Оваа работа во Германија никој не сака да ја работи, а дневницата е 150 евра

Дневницата за берење аспарагус во Германија изнесува 150 евра, работниот ден трае од 8 до 10 часа, а вклучена е и пауза, додека неделите се …

Оваа работа во Германија никој не сака да ја работи, а дневницата е 150 евра Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ставија коза во кафезот на гладниот тигар – ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ!

Во еден руски парк во кафезот на тигарот беше уфрлена коза, како храна за гладниот тигар. Но, она што никој не го очекуваше, е дека …

(ВИДЕО) Ставија коза во кафезот на гладниот тигар – ОВА НИКОЈ НЕ ГО ОЧЕКУВАШЕ! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се сеќавате на Зорка која никој не сакаше да ја жени? – Денес е во брак иизгледа вака

Сигурно се сеќавате на Зорка која не сакаше никој да ја ожени. Сепак, приказната доби вистински пресврт, па откако Зорка се претвори од грдо пајче …

(ФОТО) Се сеќавате на Зорка која никој не сакаше да ја жени? – Денес е во брак иизгледа вака Прочитај повеќе »

Кога целиот свет мисли дека не јаде ништо, таа се појави во издание какво што никој не очекува

Целиот свет коментира колку килограми има актерката Анџелина Џоли, дали е на граница на анорексија, дали воопшто јаде нешто освен зрна, како што некои извори …

Кога целиот свет мисли дека не јаде ништо, таа се појави во издание какво што никој не очекува Прочитај повеќе »

Scroll to Top