падна

(Видео) Кети Пери падна од столот среде „Американски идол“

Пејачката Кети Пери имаше незгоден момент, падна од столчето во последната епизода од шоуто „Американски идол“. Облечена како Ариел од „Малата сирена“, со цел да …

(Видео) Кети Пери падна од столот среде „Американски идол“ Прочитај повеќе »

(Видео) Били Ајлиш падна на сцената на „Коачела“

Американската пејачка Били Ајлиш објави видео на Твитер во кое објаснува како се сопнала на сцената на фестивалот „Коачела“. Причината за нејзиното паѓање биле изгаснатите …

(Видео) Били Ајлиш падна на сцената на „Коачела“ Прочитај повеќе »

(видео) Удри во комбе, автомобил, мотор, автобус, па падна во бездна

Не е во прашање шега, ниту е во прашање скриена камера. Видеото снимено од градските камери во Пекинг на прв поглед изгледа урнебесно смешно, но …

(видео) Удри во комбе, автомобил, мотор, автобус, па падна во бездна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Падна првиот снег во Скопје и Македонија

Денеска утрово во западните и североисточните делови на Македонија провејува слаб снег. Од пладне времето ќе биде претежно сончево со мала до умерена облачност, вели …

(ФОТО) Падна првиот снег во Скопје и Македонија Прочитај повеќе »

Куче падна во бунар – Спасувачите во последен момент успеаа да го извлечат

На социјалните мрежи се појави видео од едно куче кое паднало во бунар и морало да се држи за еден камен, за да буквално си …

Куче падна во бунар – Спасувачите во последен момент успеаа да го извлечат Прочитај повеќе »

Најстрогиот судија во „X Фактор“ падна од скалите и заврши во болница

Сајмон Кауел се онесвестил и паднал низ скалите во својот дом во Лондон. Веднаш бил префрлен во болница откако се онесвестил, а после неколку часа …

Најстрогиот судија во „X Фактор“ падна од скалите и заврши во болница Прочитај повеќе »

Јохан Тарчуловски: Не бев дома кога Соња падна од терасата

Кандидатот за градоначалник на општината Кисела Вода, Јохан Тарчуловски, вчера во дебатната емисија „Само вистина“ на „Канал 5“ зборуваше за несреќата на неговата сопруга која …

Јохан Тарчуловски: Не бев дома кога Соња падна од терасата Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Пајак службата го испушти СКАПОЦНИОТ „Лексус“, а тогаш на Русинот му падна мрак на очи

Лексусот беше непрописно паркиран на место за инвалиди, а според неофицијалните информации, и сопственикот на возилото бил инвалид, но не го означил возилото со инвалидски …

(ВИДЕО) Пајак службата го испушти СКАПОЦНИОТ „Лексус“, а тогаш на Русинот му падна мрак на очи Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Падна снег среде лето – Жителите со маици на кратки ракави и зимски капути

Од летни маици, директно во капути. Овој викенд во Санкт Петербург во Русија погодило невреме пропратено со град. Улиците од градот биле прекриени со снег, …

(ВИДЕО) Падна снег среде лето – Жителите со маици на кратки ракави и зимски капути Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) ПАДНА ДОГОВОР – Карлеуша снима дует со оваа позната турска ѕвезда!

За време на неодамнешниот престој во Истанбул, Јелена договори дует, како и голем концерт во Истанбул. Таа до октомври ќе издаде нова дуетска песна, и …

(ВИДЕО) ПАДНА ДОГОВОР – Карлеуша снима дует со оваа позната турска ѕвезда! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) И Лепа Брена падна на сцена, но ваков пад досега немате видено

Лепа Брена стана повторно хит со новиот пад на сцена, а пред многу години кружеше и нејзината снимка на која си ја удри главата со …

(ВИДЕО) И Лепа Брена падна на сцена, но ваков пад досега немате видено Прочитај повеќе »