шминка

(ВИДЕО) Кога камерите ќе се исклучат – Водителката на дневникот БЕЗ ГРАМ ШМИНКА!

Една од најпопуларните тв лица на РТС Ивона Пантелиќ позираше во природно издание. Таа е една од најпопуларните и најомилени тв лица во Србија. Кога …

(ВИДЕО) Кога камерите ќе се исклучат – Водителката на дневникот БЕЗ ГРАМ ШМИНКА! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, блесна во природно издание. Милица Тодоровиќ важи за вистинска убавица. Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, на било кој …

(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја Прочитај повеќе »

(ФОТО) Без шминка и долга коса – Ѕвездата од „Сексот и градот“ низ улиците на Њујорк е непрепознатлива

Холивудската дива е сликната на улиците во Њујорк, а промената е очигледна. Славната Сара Џесика Паркер, која во улогата на романтичната Кери стана пример за …

(ФОТО) Без шминка и долга коса – Ѕвездата од „Сексот и градот“ низ улиците на Њујорк е непрепознатлива Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка

Водителката и ѕвездата од првата сезона на српскиот „Велики Брат“, позираше во природно издание. Сите оние кои го следеа домашното издание „Велики Брат“ знаат која …

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка

Манекенката позираше во природно издание, а обожавателите беа воодушевени. Адријана Лима е една од најубавите жени на светот. Манекенката, каде и да се појави, блеска. …

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) 21 години помладата девојка на Аца Лукас – Еве како изгледа без шминка!

Бранислава веќе неколку дена ужива со синот во Лозница, од каде го покажа своето вистинско лице. Додека Аца Лукас настапува по црногорското крајбрежје, неговата нова …

(ФОТО) 21 години помладата девојка на Аца Лукас – Еве како изгледа без шминка! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка

Водителката Бојана Ристивојевиќ е вистинска природна убавица. Сите оние кои ги следат „Парови“, сигурно знаат која е Бојана Ристивојевиќ. Водителката на ова ријалити често може …

(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка

Хрватската пејачка Нина Бадриќсекогаш води сметка за тоа како изгледа и секогаш е тип топ, со адекватна шминка и фризура, но деновиве објави форографија во …

(ФОТО) Погледнете го вистинското лице на Нина Бадриќ – Без грам шминка Прочитај повеќе »

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето

Катарина Остојиќ Каја ја сподели со обожавателите и ова невообичаено, но и изгорено издание во костим за капење. Каја, последните денови направи хаос на социјалните …

ФОТО: БЕЗ НИТУ ЕДЕН ФИЛТЕР И ШМИНКА – Каја покажа дека навистина изгоре на сонцето Прочитај повеќе »

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка!

Ружица Вељковиќ е една од најпопуларните ријалити ѕвезди во Србија и пошироко, а своевремено победи и во „Парови“. И овој пат се најде во центарот …

ВИДЕО: СЕ ИСПОТИ ПО ТРЕНИНГОТ – Ружица БЕЗ ГРАМ шминка! Прочитај повеќе »

Scroll to Top