Соња

Соња Тарчуловска: стигнав на возраст кога не ми е важно туѓото мислење

Фолк-пејачката Соња Тарчуловска, објави фотографија на Инстаграм од младоста. Таа во описот напиша дека сега е во години кога не и е важно туѓото мислење, …

Соња Тарчуловска: стигнав на возраст кога не ми е важно туѓото мислење Прочитај повеќе »

Соња проговори за девојките што по неа влегоа во животот на Аца Лукас

На средината на минатата година Аца Лукас и Соња Вуксановиќ ставија точка на својот брак. Од тогаш медиумите пишуваа сè и сешто за нив, а поубавата …

Соња проговори за девојките што по неа влегоа во животот на Аца Лукас Прочитај повеќе »

Новинарите го изнервираа Аца Лукас со прашањата за Соња

Фол-пејачот Аца Лукас последниве месеци е цел на медиумите поради разводот со сопругата Соња Вуксановиќ. На прашањето од новинарите во какви односи е со Соња, …

Новинарите го изнервираа Аца Лукас со прашањата за Соња Прочитај повеќе »

(Видео) Никој не го забележа – Среде емисија Лукас со шокантна изјава за Соња

Новата Сезона на „Ѕвезде Гранда“ донесе и некои нови работи. Препукувањата меѓу Вики и Карлеуша продолжуваат со исто темпо, ако не е и посилно. Меѓутоа, …

(Видео) Никој не го забележа – Среде емисија Лукас со шокантна изјава за Соња Прочитај повеќе »

Проговори адвокатот на Аца Лукас – Фолкерот поднесе кривична против Соња

Адвокатот Милјкан Карличиќ вели дека Аца Лукас поднел кривична пријава против Соња, на која како што вели и подарил многу повеќе од куќата од 700.000 …

Проговори адвокатот на Аца Лукас – Фолкерот поднесе кривична против Соња Прочитај повеќе »

Аца Лукас: Соња ја мрази Цеца, а да не бев јас ќе чекаше пред дискотека за автограм

Аца Лукас и Цеца Ражнатовиќ се многу блиски пријатели, но Соња наводно константно се обидува да ги скара поранешниот сопруг и пејачката. Аца Лукас и …

Аца Лукас: Соња ја мрази Цеца, а да не бев јас ќе чекаше пред дискотека за автограм Прочитај повеќе »

И поранешниот на Соња има што да каже: Лукас допрва ќе види како ќе му биде

Веќе неколку недели медиуми од соседството пишуваат за разводот на пејачот Аца Лукас и неговата сопруга Соња, а викендов тој заработи и пријава под обвинение дека …

И поранешниот на Соња има што да каже: Лукас допрва ќе види како ќе му биде Прочитај повеќе »

Аца Лукас понуди многу пари за Соња да не влезе во „Задруга“

„Кога дознал дека Жељко и Милица почнале да ја молат неговата поранешна сопруга Соња да учествува во шоуто ‘Задруга’, Аца Лукас полудел и одлучил да …

Аца Лукас понуди многу пари за Соња да не влезе во „Задруга“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поради ваков поглед на задникот на Соња, поранешната на Аца Лукас, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ

Соња Вуксановиќ со новата секси фотка во базен направи лудница на социјалните мрежи. Поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, и понатаму ужива во летувањето …

(ФОТО) Поради ваков поглед на задникот на Соња, поранешната на Аца Лукас, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ Прочитај повеќе »

Соња на Аца Лукас ја разреши мистеријата за разводот

Аца Лукас им плати на Соња и нивната ќеркичка Викторија летување во луксузен комплекс во Црна Гора. Аца на Друштвените мрежи главно објавува снимки и …

Соња на Аца Лукас ја разреши мистеријата за разводот Прочитај повеќе »

Бранислава повторно се огласи – Ја спомна и Соња и голите слики

Поранешната дедвојка на фолк пејачот очигледно не сака да се држи до принципите на молчење, како што тоа, барем моментално, го прави Аца Лукас. „Добро …

Бранислава повторно се огласи – Ја спомна и Соња и голите слики Прочитај повеќе »

(ФОТО) Пу пу не важи: Соња и Лукас пак заедно

Она што започна како приказна за наводно неверство, заврши како шпанска трагикомична сапунска серија. Аца Лукас и неговата сопруга Соња, во изминатиот месец приредија вистинско …

(ФОТО) Пу пу не важи: Соња и Лукас пак заедно Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Соња ужива во слободата, а еве со која песна на Аца Лукас лудуваше во ноќните часови

Соња со другарките уживаше се до раните зори и изгледаше како да разводот со Аца Лукас, го преболела целосно. По нивното раскинување, кое ја шокираше …

(ВИДЕО) Соња ужива во слободата, а еве со која песна на Аца Лукас лудуваше во ноќните часови Прочитај повеќе »

(ФОТО) Соња Вуксиновиќ ја промени бојата на косата, но сите ја коментираа само едно нешто

Ако се суди по фотките кои ги објавува, поранешната жена на Аца Лукас, по разводот од фолкерот, таа и изгледа добро и се чувствува добро. …

(ФОТО) Соња Вуксиновиќ ја промени бојата на косата, но сите ја коментираа само едно нешто Прочитај повеќе »

ФОТО: Соња Ковач го покажа бруталното тело покрај плажата

Некогашната актерка која имавме прилика да ја гледаме на малите екрани во серијата „Засекогаш соседи“, денеска е успешна модна блогерка, која само на Инстаграм ја …

ФОТО: Соња Ковач го покажа бруталното тело покрај плажата Прочитај повеќе »

Scroll to Top