својата

Дарко Лазиќ ѝ се одмаздува на својата сопруга за Лукас

Екипа од српска таблоидна емисија успеала да го фотографира пејачот Дарко Лазиќ „во акција“ со една засега непозната девојка. Пејачот очигледно добро си поминува во …

Дарко Лазиќ ѝ се одмаздува на својата сопруга за Лукас Прочитај повеќе »

Милица Тодоровиќ ја направи својата прва тетоважа

Милица Тодоровиќ првпат се тетовира. Таа досега немала ниту една тетоважа, па затоа и не чуди фактот што големо внимание привлече нејзиното прво тату. Тодоровиќ …

Милица Тодоровиќ ја направи својата прва тетоважа Прочитај повеќе »

Згодниот скротител на змии пронајден мртов во својата спална соба

Британецот Брандон бил опседнат со егзотични животни. Искусниот експерт за змии е пронајден мртов во својата спална соба, само неколку метри од својот миленик питон, …

Згодниот скротител на змии пронајден мртов во својата спална соба Прочитај повеќе »

Два пит була нападнаа бик, па со живот ја платија својата грешка

Не се вели за џабе дека бикот е најопасното животно на светот кога ќе се налути. Тоа го докажуваат и фотографиите на кои се гледа …

Два пит була нападнаа бик, па со живот ја платија својата грешка Прочитај повеќе »

Првиот Србин во серијата “Prison Break” – Урош ги открива сите детали во својата улога

Тоа е голема чест и одговорност. Јас за тој човек, кој е координатор на серијата „Prison Break“, работам веќе години наназад, како во Канада така …

Првиот Србин во серијата “Prison Break” – Урош ги открива сите детали во својата улога Прочитај повеќе »

(ФОТО) Марија Шерифовиќ јавно изрази љубов кон својата девојка

Општо е познато дека Марија Шерифовиќ својата интима не ја изнесува во јавност и дека единствена размена на љубв која можеме да ја видиме е …

(ФОТО) Марија Шерифовиќ јавно изрази љубов кон својата девојка Прочитај повеќе »

Евровизискиот победник ѝ предложи брак на својата девојката

Еден од најпознатите победници на Евровизија последниве години, Швеѓанецот Манс Зелмерлов, последните денови од својот годишен одмор ги минува во Хрватска. Но, музичарот, кој лани …

Евровизискиот победник ѝ предложи брак на својата девојката Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Милан Калиниќ се пофали со своајта „газела“

Актерот и водител Милан Калиниќ со својата сопруга Сандра и со децата ужива во одморот во Кушадаси, Турција, од каде што со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија на …

(ВИДЕО) Милан Калиниќ се пофали со своајта „газела“ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Џоле и на 57 години, облече минијатурни „гаќички“ и ја покажа својата гордост

Најпознатиот домашен денсер, ужива во летните жешки денови на море, во мини купачите, кои баш и ништо не сокриваат. Како и секоја година, Џоле Џогани …

(ФОТО) Џоле и на 57 години, облече минијатурни „гаќички“ и ја покажа својата гордост Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Љубов на прво сослушување – Жељко Самарџиќ конечно ја претстави својата МИЛА!

Ова воедно е најава на новиот албум на пејачот, и низата на спотови кои ги подготви за својата публика. По долгото чекање, конечно осамна спотот …

(ВИДЕО) Љубов на прво сослушување – Жељко Самарџиќ конечно ја претстави својата МИЛА! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) И Доналд Трамп ја отпеа својата верзија на Деспасито

Јутјуберот Маестро Зикос на својот канал објавува видеа во кои користи кратки исечоци од говорите на познатите личности, па ги спојува во комиплација која звучи …

(ВИДЕО) И Доналд Трамп ја отпеа својата верзија на Деспасито Прочитај повеќе »

(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука

Наташа Беквалац веќе некое време ужива во љубовта со Лук Лазукиќ, за кого се верува дека навистина е љубовта на нејзиниот живот, бидејќи нема проблем …

(ФОТО) Наташа Беквалац во прегратка на својата љубов Лука Прочитај повеќе »

Scroll to Top