видите

Како да видите кој ве избришал од социјалните мрежи?

Ако сте вистински љубител на социјалните мрежи, време е да се запознаете со две нови и корисни апликации. Who Deleted Me е апликација што се користи за …

Како да видите кој ве избришал од социјалните мрежи? Прочитај повеќе »

Ако видите нешто вакво во лубеница веднаш фрлете ја

Лубеницата е една од најпопуларните овошја на светот. Тоа токму поради нејзината свежина која содржи многу вода и хранливи материи, кои се супер за летниот …

Ако видите нешто вакво во лубеница веднаш фрлете ја Прочитај повеќе »

Никој не го гледа морето од нејзе – Кога ќе ги видите облините ќе заборавите како се викате

Тина Ивановиќ предизвика воодушевување на мажите со новата фотка од летувањето. Таа со жешките фотки од Бодрум, предизвика огромно внимание и начисто ја распламна фантазијата …

Никој не го гледа морето од нејзе – Кога ќе ги видите облините ќе заборавите како се викате Прочитај повеќе »

Го сликнаа Калиниќ со сопругата – Кога ќе видите каде му е раката ќе се шокирате

Погледнете ја безобразната фотографија која актерот и водител ја објави на својот Инстаграм. Милан Калиниќ веќе неколку дена престојува во Грција, каде ужива заедно сопругата …

Го сликнаа Калиниќ со сопругата – Кога ќе видите каде му е раката ќе се шокирате Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Зас оваа „Ѕвезда на Гранд“ можеби не сте слушнале, но кога ќе ја видите во бикини нема да станете од столица

Катарина Дидановиќ изгледа како да е врвен топ модел. Натпреварувачката на „Ѕвездата на Гранд“, ги надмина голем број на пејачи и пејачки. Во нив своевремено, …

(ВИДЕО) Зас оваа „Ѕвезда на Гранд“ можеби не сте слушнале, но кога ќе ја видите во бикини нема да станете од столица Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста

Манекенката Софија Милошевиќ навистина изгледа одлично.Таа е една од најатрактивните Србинки. Девојката на фудбалерот Адем Љајиќ, во моментов престојува во Соединетите Американски Држави, поточно во …

(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник

Едита Арадиновиќ повторно го запали Инстаграм, а во прашање се фотографии со нејзината посилна половина. Згодната Едита редовно провоцира со секси фотки во различни изданија …

(ФОТО) Кога ќе го видите задникот на Министерка од овој агол, ќе ви биде јасно зошто нејзиниот дечко е вистински среќник Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Кога ќе видите како Лепа Брена вози скутер, ќе треснете на задникот – БУКВАЛНО!

Фолк ѕвездата со новата снимка ги воодушеви сите обожаватели.По одморот во Монако, Лепа Брена отпатува во Хрватска, поточно на осторовот Лошињ. Фолк ѕвездата ужива баш …

(ВИДЕО) Кога ќе видите како Лепа Брена вози скутер, ќе треснете на задникот – БУКВАЛНО! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ако го видите овој скопјанец веднаш јавете се во полиција

Во 22 часот и 40 минути во Полициска станица -Карпош, се јавила 35-годишната Ј.П. од Скопје и пријавила дека истиот ден околу 12 часот, од …

(ФОТО) Ако го видите овој скопјанец веднаш јавете се во полиција Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, знае како да направи добра атмосфера на својот настап. Милица Тодоровиќ е една од најхаризматичните српски пејачки, а на …

(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе видите колкави и се сега градите на Грујиќ нема да им верувате на очите!

Ѕвездата на „Гранд“ од Црна Гора се пофали со деколте кое е далеку поголемо од она кое досега го имаше. Големата четворка која ја имаше …

(ФОТО) Кога ќе видите колкави и се сега градите на Грујиќ нема да им верувате на очите! Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ова не го може ни Чак Норис! – Ќе треснете на земја, кога ќе видите што се прави Милан на тренинг

Милан Калиниќ ги воодушеви сите со своите способности, и покажа дека е вистински ѕвер.Актерот и водител Милан Калиниќ се посвети на тренинзите и спортскиот живот …

(ВИДЕО) Ова не го може ни Чак Норис! – Ќе треснете на земја, кога ќе видите што се прави Милан на тренинг Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Карлеуша е БОМБА! – Но само да ја видите мајка и

Мајката на Јелена Карлеуша линијата ја доведе до совршенство, а со новите фотки ги воодушеви сите. Дека Јелена Карлеуша се грижи за физичкиот изглед и …

(ВИДЕО) Карлеуша е БОМБА! – Но само да ја видите мајка и Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка

Водителката Бојана Ристивојевиќ е вистинска природна убавица. Сите оние кои ги следат „Парови“, сигурно знаат која е Бојана Ристивојевиќ. Водителката на ова ријалити често може …

(ВИДЕО) Има брутално секси тело, а само да ја видите Бојана без шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Кога ќе го видите стајлингот на Рама ќе останете со отворена уста

Премиерот на Албанија Еди Рама не се откажува од својот лежерен стајлинг, па така и денеска на панелот во цивилно друштво во рамки на Самитот …

(ФОТО) Кога ќе го видите стајлингот на Рама ќе останете со отворена уста Прочитај повеќе »