ана

Српската премиерка со својата девојка на отворањето на ФЕСТ

На синоќешното отворањето на ФЕСТ во Белград, на црвениот тепих зачекори и српската премиерка Ана Брнабиќ во друштво на својата партнерка Милица Ѓурѓиќ. Лекарката Ѓурѓиќ …

Српската премиерка со својата девојка на отворањето на ФЕСТ Прочитај повеќе »

(Видео) Концертот во Скопје им го спаси бракот на Ана Николиќ и Раста

Пејачка Ана Николиќ и раперот Стефан Ѓуриќ – Раста, синоќа одржаа концерт во салата Борис Трајковски. Српските ѕвезди ја воодушевија публиката во преполната арена. Ова …

(Видео) Концертот во Скопје им го спаси бракот на Ана Николиќ и Раста Прочитај повеќе »

По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ

Веќе со месеци кружи приказната дека Ана Николиќ и Стефан Џуриќ Раста се разведуваат, а познатиот рапер проговори и за односот што го има со …

По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ Прочитај повеќе »

Ана Николиќ и Раста: Преживеавме брачна голгота

Поп-пејачката Ана Николиќ и раперот Стефан Раста се во Скопје. Поводот е нивниот концерт на 16 февруари во „Борис Трајковски“. За брачната двојка во Србија …

Ана Николиќ и Раста: Преживеавме брачна голгота Прочитај повеќе »

Дарко Лазиќ објави фотографија, од која Ана Севиќ збесна

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ издадоа соопштение во кое наведуваат дека се разделуваат со договор. Од тогаш, ниту еднаш не се огласија во јавноста. Имено, …

Дарко Лазиќ објави фотографија, од која Ана Севиќ збесна Прочитај повеќе »

Првите фотографии на Енрике Иглесијас и Ана Курникова со близнаците

Енрике Иглесијас и Ана Курникова одлучила да ѝ ги покаже на јавноста близнаците Николас и Луси, по што објавиле фотографии со нив на „Инстаграм“. На …

Првите фотографии на Енрике Иглесијас и Ана Курникова со близнаците Прочитај повеќе »

Бабата на Дарко Лазиќ, Милка, тврди дека Ана Севиќ го оставила без динар

Ана Севиќ го оставила Дарко без динар, така барем тврди баба му Милка. – Дарко ѝ беше добар додека можеше да ги троши неговите пари, а …

Бабата на Дарко Лазиќ, Милка, тврди дека Ана Севиќ го оставила без динар Прочитај повеќе »

Ана Николиќ драстично ослабе по разводот од Раста

Пејачката сега изгледа како да е на почетокот на кариерата кога важеше за вистинска секс-бомба на српската естрада.Таа во текот на бременоста драстично се здебели, …

Ана Николиќ драстично ослабе по разводот од Раста Прочитај повеќе »

(Фото) Ана Брнабиќ и Александар Вучиќ во младоста

Фотографии на српската премиерка Ана Брнабиќ од 90-те години, како и на српскиот претседател Александар Вучиќ се појавија на Твитер. Пред да се појави на …

(Фото) Ана Брнабиќ и Александар Вучиќ во младоста Прочитај повеќе »

Ана Николиќ: Ќе издадам албум со кој ќе ја погребам цела естрада

Српската пејачка Ана Николиќ најави враќање на сцената, а нејзината пријателка Марина Туцаковиќ на нејзините песни.Пејачката Ана Николиќ се породи во јули оваа година и …

Ана Николиќ: Ќе издадам албум со кој ќе ја погребам цела естрада Прочитај повеќе »

Се зборуваше дека има 120 килограми – Ана Николиќ драстично ослабела

Ана Николиќ на Инстаграм објави снимка која покажува колку килограми пејачката сега има. По породувањето Ана Николиќ многу ретко се појавува во јавност, и понатаму …

Се зборуваше дека има 120 килограми – Ана Николиќ драстично ослабела Прочитај повеќе »

Scroll to Top