девојките

(видео) Жестока борба меѓу девојките за бидермаерот

На една руска свадба, додека невестата го фрла букетот, во групата на неомажени девојки, две од нив непопустливо се тргаат помеѓу себе, обидувајќи се да …

(видео) Жестока борба меѓу девојките за бидермаерот Прочитај повеќе »

Девојките од групата „Тату“ денеска во улога на мајки

Русинките Јулија Волкова и Лена Катаниа во 2002 година, ја создадоа групата „Тату“. и постигнаа планетарна популарност со хитот „All the Things She Said“. Предизвикаа …

Девојките од групата „Тату“ денеска во улога на мајки Прочитај повеќе »

Пејачот Драган Темелковски популарен кај девојките

Драган Темелковски, македонскиот пејач, полека ја освојува македонската публика. Популарен меѓу фановите како Џони, постојано има настапи, на кој особено му доаѓаат девојките. A post …

Пејачот Драган Темелковски популарен кај девојките Прочитај повеќе »

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа

Обожавателките особено беа воодушевени од оваа фотографија на синот на Цеца. Пејачката повторно го привлече вниманието со новата објава на „Инстаграм“. На својот профил на …

Цеца објави фотографија со Вељко од која интернетот чади – девојките полудеа Прочитај повеќе »

(ФОТО) Саша Ковачевиќ со фотка покрај базенот ги излуде девојките

Припадничките на поубавиот пол беа повеќе и од задоволни.Саша Ковачевиќ веќе со години е миленик на девојките. Пејачот на Инстаграм објави нова фотка, на која …

(ФОТО) Саша Ковачевиќ со фотка покрај базенот ги излуде девојките Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојките лудо се забавуваа на даската за сурфање, не знаејќи какви морски ѕверови има под нив

Кели и Џесика веслаа на даската во Јужна Калифорнија, а во еден момент под нив во водата кружеа пет бели ајкули. Иако знаеја дека е …

(ФОТО) Девојките лудо се забавуваа на даската за сурфање, не знаејќи какви морски ѕверови има под нив Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поранешниот на Наташа Беквалац ја соблече маичката, а девојките одлепија поради неговите стомачни

Владо Вукасновиќ повторно ги фрли во транс припадничките на поубавиот пол.Некогашниот дечко на Наташа Беквалац, Владо повторно ги израдува девојките, откако победникот на „Syrvivor“, објави …

(ФОТО) Поранешниот на Наташа Беквалац ја соблече маичката, а девојките одлепија поради неговите стомачни Прочитај повеќе »

Дечкото на Рада ја соблече маицата, а девојките не може да го оттргнат погледот

Харис Берковиќ баш води сметка за своето тело.Некогашниот победник на „Ѕвездите на Гранд“, Харис Берковиќ, како што сметаат припадничките на поубавиот пол, спаѓа во еден …

Дечкото на Рада ја соблече маицата, а девојките не може да го оттргнат погледот Прочитај повеќе »

(ФОТО) Прво ги покажа стомачните, а сега Калиниќ се сврте, а девојките останаа со зината уста

Актерот и водител на „Пинкови ѕвездички“ уживаше во крстарењето на бродот. Милан Калиниќ баш води сметка за своето тело. Тој редовно вежба, а има стомачни …

(ФОТО) Прво ги покажа стомачните, а сега Калиниќ се сврте, а девојките останаа со зината уста Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот

Пејачот на групата „Тропико бенд“, објави селфи од теретана кое исклучително привлече внимание. Фронтменот на бендот „Тропико бенд“ е Александар Цветковиќ еден од пејачките кои …

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Лидија се соблече на глисер, а на девојките им зададе домашна задача

Лидија Вукичевиќ со разголените снимки, предизвика лудница на интернет.Секој пат кога Лидија Вукичевиќ 54 ќе ојбави слики во бикини, настанува лудница на интернет, а така …

(ВИДЕО) Лидија се соблече на глисер, а на девојките им зададе домашна задача Прочитај повеќе »

Scroll to Top