емисија

Радиски водител го навреди кралот Чарлс нарекувајќи го вампир, а крунисувањето одвратно

Радискиот водител, Хауард Стерн, е познат како човек без влакна на јазикот, а својот имиџ го потврди во една неодамнешна емисија кога на кралот Чарлс …

Радиски водител го навреди кралот Чарлс нарекувајќи го вампир, а крунисувањето одвратно Прочитај повеќе »

Жика Шареница со најскап медиумски трансфер во Србија

Популарниот српски водител Жика Николиќ веќе не ја води емисијата „Шареница“ по која беше познат на поранешните југословенски простори. Тој си замина од Радио телевизија …

Жика Шареница со најскап медиумски трансфер во Србија Прочитај повеќе »

(Видео) Внуката на Павароти пее како него

Внуката на оперскиот пејач Лучијано Павароти, Марија Крачун, пее импресивно како својот дедо. Таа на едно гостување во италијанската телевизија РАИ 1 пред неколку години …

(Видео) Внуката на Павароти пее како него Прочитај повеќе »

Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена

Александра Илиевска, водителката на телевизиското шоу „Брза кујна“, негира дека е бремена. Во најновата емисија од шоуто што се емитува секој ден таа беше облечена …

Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена Прочитај повеќе »

(Видео) За смртта на братучед му Ивановиќ дознал додека гостувал во утринската емисија

Новинарот, водител и писател Вања Булиќ утринава доживеа шок во една телевизиска емисија во која гостуваше кога беше објавена веста дека во Косовска Митровица било …

(Видео) За смртта на братучед му Ивановиќ дознал додека гостувал во утринската емисија Прочитај повеќе »

Амиџиќ ја праша Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс

Во синоќешната емисија на Огњен Амиџиќ, „Амиџи шоу“, популарниот водител ја прашал пејачката Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс.Таа признала дека …

Амиџиќ ја праша Тања Савиќ кое е најчудното место каде што имала секс Прочитај повеќе »

Шерил Кол одглуми оргазам среде емисија

Шерил Кол на урнебесен начин ги демонстрираше звуците на оргазм среде емисија.Пејачката се согласи на интервју без ограничување, и кога доби задача да изглуми оргазам, …

Шерил Кол одглуми оргазам среде емисија Прочитај повеќе »

(Видео) Никој не го забележа – Среде емисија Лукас со шокантна изјава за Соња

Новата Сезона на „Ѕвезде Гранда“ донесе и некои нови работи. Препукувањата меѓу Вики и Карлеуша продолжуваат со исто темпо, ако не е и посилно. Меѓутоа, …

(Видео) Никој не го забележа – Среде емисија Лукас со шокантна изјава за Соња Прочитај повеќе »

„Престани жено да ми набиваш комплекси“ – Цеца и Лидија за прв пат заедно во емисија

Најголемата балканска ѕвезда Цеца Ражнатовиќ при едно гостување во емисија, и приреди воодушевувачки комплименти на актерката Лидија Вукичевиќ, при што успеа да ги изненади сите …

„Престани жено да ми набиваш комплекси“ – Цеца и Лидија за прв пат заедно во емисија Прочитај повеќе »

Колегите ја изненадија Анастасија Богданоска

Колегите на водителката Анастасија Богданоска ѝ приредија пријатно изненадување додека ја водеше својата емисија. На една од студиските камери ѝ оставија кадифено перниче во форма …

Колегите ја изненадија Анастасија Богданоска Прочитај повеќе »

Шипка во утринска емисија откри страшна вистина – еден детаљ потврдува сѐ за убиството на Јелена

Според Ненад Шипка, човекот од Центарот за форензички истражувања,  речиси сигирно  популарната пејачка Јелена не е убиена на насипот. За тоа, вели тој, постојат голем …

Шипка во утринска емисија откри страшна вистина – еден детаљ потврдува сѐ за убиството на Јелена Прочитај повеќе »

Амиџиќ ѝ даде 3.000 динари на Пријовиќ за изведбата во неговата емисија

Првата емисија од новата сезона на „Амиџи шоу“ ветува вистински спектакл на малите екрани. Огнен Амиџиќ вечерва и официјално почнува со новата 10. сезона, а …

Амиџиќ ѝ даде 3.000 динари на Пријовиќ за изведбата во неговата емисија Прочитај повеќе »

(ФОТО) Не издржа шлицот – Сораја покажа се на сред емисија

Иако многу пати се соблекувала во јавноста како и за медиумите, Сораја Вучелиќ секогаш одново знае да изненадени кога е во прашање покажувањето на голите …

(ФОТО) Не издржа шлицот – Сораја покажа се на сред емисија Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Во емисија ВО ЖИВО ги разоткри медиумите, банкарите и владетелите! – „СИТЕ ВЕ ЛАЖАТ!“

„Одговорно тврдам дека сите медиуми во Хрватска не ја говорат вистината, еве зошто!“. Неверојатно добра емисија на ХРТ, во која гостин беше еден од најголмите …

(ВИДЕО) Во емисија ВО ЖИВО ги разоткри медиумите, банкарите и владетелите! – „СИТЕ ВЕ ЛАЖАТ!“ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Александра дојде во емисија без градник и гаќички – Кога стана сите се препотија

Поранешната натпреварувачка во „Парови“, се облече баш провокативно за емисијата „Запознајте ги Паровите“, каде гостуваше со дечко и Давид Драгојевиќ.Таа со него дојде во исклучително …

(ВИДЕО) Александра дојде во емисија без градник и гаќички – Кога стана сите се препотија Прочитај повеќе »

(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени

Пејачката Наташа Беквалац беше гостинка во една спрска емисија, а нејзината фризура која го прекри речиси половина од лицето, привлече огромно внимание кај публиката. Пејачката …

(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени Прочитај повеќе »

Scroll to Top