фановите

Фановите се простија од Оливер Драгојевиќ на социјалните мрежи

На социјалните мрежи, но и на некои портали во регионот се појави лажна вест дека хрватскиот пејач Оливер Драгојевиќ починал. Oliver Dragojevic 😢😢 – La …

Фановите се простија од Оливер Драгојевиќ на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

(Втор дел) Зошто „Фејсбук“ ги блокира фановите на Слободан Праљак?

Истите закани и блокади ги добиваат и Бошњаците кои коментираат дека не се согласуваат со оваа хашка пресуда. Сите кои напишале дека Хрватска им помагала …

(Втор дел) Зошто „Фејсбук“ ги блокира фановите на Слободан Праљак? Прочитај повеќе »

Зошто „Фејсбук“ ги блокира фановите на Слободан Праљак?

Самоубиството на Слободан Праљак, како и осудата на шесттемина од Босна и Херцеговина ги разгореа страстите во целиот регион. А како што е обично случај …

Зошто „Фејсбук“ ги блокира фановите на Слободан Праљак? Прочитај повеќе »

Црни Андрија – Актерот ги насмеа фановите до солзи

Андрија Милошевиќ дефинитивно секогаш му успева да ги насмее своите обожаватели, па и не чуди што сите нестрпливо ги чекаат неговите нови објави на социјалните …

Црни Андрија – Актерот ги насмеа фановите до солзи Прочитај повеќе »

(Фото) Мелита ги поздрави фановите од кревет

Поранешната водителка Мелита не престанува да го преплавува „Инстаграм“ со фотографии. Неодамна таа обајви фотографија на која е во провокативен црвен фустан, а овој пат …

(Фото) Мелита ги поздрави фановите од кревет Прочитај повеќе »

Северина облече мини фустан, а фановите шокирани од нејзиниот изглед

Многумина се прашуваат што е со Северина, која некогаш важеше за секс симбол. Во последно време Хрватката на фотографиите што ги објавува, се чини дека …

Северина облече мини фустан, а фановите шокирани од нејзиниот изглед Прочитај повеќе »

Фановите во шок откако славната актерка исчезна од социјалните мрежи

  Американската пејачка Тејлор Свифт ги избриша своите профили на „Инстаграм“, „Фејсбук“ и „Твитер“, а милиони нејзини фанови подигнаа незапаметена бура на интернет прашувајќи се …

Фановите во шок откако славната актерка исчезна од социјалните мрежи Прочитај повеќе »

Пејачката Каја Остоиќ ги воодушеви фановите со фотографија од детството

Катарина Остоиќ – Каја се пофали на „Инстаграм“ со фотографија од детството и покажа колку навистина се променила.Пејачката денеска е една од најзгодните српски пејачки …

Пејачката Каја Остоиќ ги воодушеви фановите со фотографија од детството Прочитај повеќе »

Карлеуша ги сликаше стапалата, фановите во шок

Пејачката Јелена Карлеуша вложува многу во својот изглед и секако знае да одбере фантастично комбинации. Исто така, таа се грижи за своето тело и стапалата. …

Карлеуша ги сликаше стапалата, фановите во шок Прочитај повеќе »

(ФОТО) Северина ги шокираше фановите со оваа промена

Мала промена, никогаш не е на одмет. Северина во текот на судскиот процес за старателство над својот син Александар не се појавуваше во јавноста, а …

(ФОТО) Северина ги шокираше фановите со оваа промена Прочитај повеќе »

(ФОТО) Јелена Розга го исфлри задникот во прв план па ги воодушеви фановите

Јелена Розга објави фотка во костим за капење и ја распламна фантазијата кај обожавателите на Инстаграм со својата заводлива позадина. Јелена позираше во модерен костим …

(ФОТО) Јелена Розга го исфлри задникот во прв план па ги воодушеви фановите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Александра Суботиќ ги почести фановите со разголените гради

Поранешната учесничка на „Парови“ објави провокативна слика со која на обожавателите на Инстаграм и посака добар ден. На нејзе не и требаше многу да се …

(ФОТО) Александра Суботиќ ги почести фановите со разголените гради Прочитај повеќе »

(ФОТО) Рада ги збуни фановите – Поради оваа слика сите мислат дека ставила силикони

После селфито кое го објави, се поведе жестока полемика околу тоа, дали Рада ќе подложи на естетска хирургија. Фотката која Рада ја објави на Инстаграм …

(ФОТО) Рада ги збуни фановите – Поради оваа слика сите мислат дека ставила силикони Прочитај повеќе »

Карлеуша ги разбесни фановите – “Зар ништо не ти е свето”

Јелена Карлеуша успеа да ги разбесни своите следбеници на Инстаграм откако вчера објави провокативни фотографии. Со оглед на тоа дека вчера беше годишнина од масакрот …

Карлеуша ги разбесни фановите – “Зар ништо не ти е свето” Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) По новата фотка на Милица, фановите одлепија

Ѕвездата на „Гранд“ повторно ги воодушеви своите обожаватели на социјалните мрежи. Милица Павловиќ, често е во центарот на вниманието на медиумите. Овој пат, ѕвездата на …

(ВИДЕО) По новата фотка на Милица, фановите одлепија Прочитај повеќе »

Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА

Аца Лукас на фотката со Бранислава предизвика хаос на Инстаграм Тој и неговата нова избраничка повеќе не се кријат дека се во врска, па така …

Лукас објави нова фотка со девојка му – Фановите го нападнаа, и порачаа дека е ВИСТИНСКА УБАВИЦА Прочитај повеќе »

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека

Сека Алексиќ минатата година во семптември стана мајка на нејзиниот прв син Јаков. Нејзиниот сопруг Вељко одлично се грижи за малиот Јаков, па Сека покрај бројните …

ФОТО: Слика од Вељко и малиот Јаков ги разнежни фановите на Сека Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа

Познатата македонска манекенка Марјана Стојановска, обожава да објавува провокативни фотографии, но овојпат ги израдува своите фанови со „жежок„ танц на летниот хит „Дспасито„ Погледнет како …

ВИДЕО: Жежок танц на македонската убавица Марјана – Фановите полудеа Прочитај повеќе »

Ги израдува фановите на Инстаграм – Вака се тресе задникот на Лила во танга

Лила Стојановска на својот инстаграм-профил објави краток видеоклип со кој, рака на срце, ги израдува своите многубројни обожаватели. Сакајќи да им покаже на дамите што …

Ги израдува фановите на Инстаграм – Вака се тресе задникот на Лила во танга Прочитај повеќе »

Scroll to Top