хаос

Спас во пет држави, ако дојде до економски колапс, светски хаос и нуклеарна војна

На повидок е нова економска криза, војни беснеат во светот, нов бран на миграција ја зафати Европа, а во некои земји е неподносливо  да се …

Спас во пет држави, ако дојде до економски колапс, светски хаос и нуклеарна војна Прочитај повеќе »

Писта го пресекува главниот пат, а кога ќе се спушти рампата настанува хаос

Аеродромот Гибралтар или Северен Фронт, е еден од специфичните, со оглед на тоа што неговата писта го пресекува локалниот пат. Пистата долга 1800 метри се …

Писта го пресекува главниот пат, а кога ќе се спушти рампата настанува хаос Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Сестри спасуваат бебиња при силен земјотрес во Јапонија

Во текот на неодамнешниот земјотрес во Јапонија безбедносната камера во едно породилиште забележа неверојатна ситуација.Кога почна земјотресот, количката на кои беа сместени бебињата почна да …

(ВИДЕО) Сестри спасуваат бебиња при силен земјотрес во Јапонија Прочитај повеќе »

Ретко видео од сообраќајниот хаос во 1906 година

Кога автомобилите се појавија на улиците, сообраќајната култура и прописите беа уште во пелени. Паралелно со напредокот на автомобилите и сѐ поголемата опасност од сѐ …

Ретко видео од сообраќајниот хаос во 1906 година Прочитај повеќе »

Јелена Карлеуша направи хаос во Истанбул

Јелена Карлеуша вчера отпатува во Истанбул каде што синоќа го одржа првиот голем солистички настап! Поп-ѕвездата настапи во прочуениот клуб Masquerade, пред кој останаа неколку стотини …

Јелена Карлеуша направи хаос во Истанбул Прочитај повеќе »

(ФОТО) Хаос во карантинот – Маца Дискреција фатена пиштол гола!

Старлетата гола грицкаше грозје кога влегоа да ги претресуваат работите. Секој од учесниците на реалното шоу „Задруга“ во собата за карантин го дочека пијалаци и …

(ФОТО) Хаос во карантинот – Маца Дискреција фатена пиштол гола! Прочитај повеќе »

Во Америка целосен хаос! – Десничарите удрија на полицијата, крв на сите страни

Возило влета меѓу демонстрантите, насекаде има крв… Во американскиот град Шарлотсвил во Вирџинија, во моментов беснеат масовни протести, а безбедносната ситуација на полицијата и бега …

Во Америка целосен хаос! – Десничарите удрија на полицијата, крв на сите страни Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се соблече сопругата на Бојан Лексингтон и направи хаос

Александра Васковиќ објави слики од море и ги остави сите без текст. Атрактивната Александра Васковиќ, сопругата на Бојана Васковиќ, пејачката од „Лексингтон бенд“, објави слики …

(ФОТО) Се соблече сопругата на Бојан Лексингтон и направи хаос Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Коко направи општ хаос на Интернетот!

Коко Ти, објави ново разголено видео и предизвика општ хаос на Интернет.Американската старлета со новото разголено видео предизвика општ хаос на интернет. Коко сакаше да …

(ВИДЕО) Коко направи општ хаос на Интернетот! Прочитај повеќе »

(ФОТО) ГРАДИ СТАТУИ – Индира на 52 години облече бикини, па со брутална поза направи хаос

Пејачката објави фотка во бикини и во целосно природно издание, без шминка, и со несредена, морска фризура. Иако не позираше на плажа, Индира Радиќ ги …

(ФОТО) ГРАДИ СТАТУИ – Индира на 52 години облече бикини, па со брутална поза направи хаос Прочитај повеќе »

Милица поканила 250 гости на свадба – Дошле само 100, најубавиот ден се претворил во хаос

Девојка од Србија која неодамна се омажила, доживеала вистинско разочарување кога се тргнало по зло на денот на нејзината свадба кој требало како на секоја …

Милица поканила 250 гости на свадба – Дошле само 100, најубавиот ден се претворил во хаос Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Цеца направи хаос на концертот! – Она што го облече ги изненади сите

Фолк ѕвездата ја наполни дискотеката во Будва, а на концертот покрај нејзините деца, имаше и голем број од нејзините пријатели од Србија.Неколку часа откако Цеца …

(ВИДЕО) Цеца направи хаос на концертот! – Она што го облече ги изненади сите Прочитај повеќе »

(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот

Пејачката веќе со месеци се шета по европските метрополи, а во моментов се наоѓа на Ибица.По Италија и Франција, Катарина Остојиќ пред неколку дена стигна …

(ФОТО) Каја на Ибица со црнец – Сликите од кадата направија ХАОС на интернетот Прочитај повеќе »

Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ ужива на Кипар, а особено привлече внимание новата содржина која ја постираше на Инстаграм.Таа изгледа се подобро и подобро. Ќерката на Цеца во …

Два снимки од Анастасија во бикини направија ХАОС на Инстаграм Прочитај повеќе »

ФОТО: Никогаш попредизвикувачка – Емили направи хаос во сообраќајот во Париз

Емили Ратајковски со предизвикувачкиот фустан „го запре сообраќајот“ во Париз! Манекенката Емили Ратајковски не се срами да ги покаже своите атрибути, на радост на голем …

ФОТО: Никогаш попредизвикувачка – Емили направи хаос во сообраќајот во Париз Прочитај повеќе »

Scroll to Top