лима

(Видео) Маж и жена преживеаја авионска несреќа, па направија селфи

Маж и жена се сликаа покрај авион кратко откако преживеаа авионска несреќа на меѓународниот аеродром Лима во Перу. Двајцата биле расположени и се сликале додека …

(Видео) Маж и жена преживеаја авионска несреќа, па направија селфи Прочитај повеќе »

Адријана Лима на карневалот во Рио

Манекенката Адријана Лима учествуваше во карневалот во Рио де Жанеиро. Триесет и шестгодишниот ангел на „Викторија Сикрет“ танцуваше и се забавуваше со своите колешки Лаис …

Адријана Лима на карневалот во Рио Прочитај повеќе »

Турците ја обвинија Лима дека го изневерила нејзиниот дечко, турскиот писател Хару

По пишувањето на локалните медиуми дека наводно го изневерила дечкото, турскиот писател Метина Хару, Лима преку Инстаграм жестоко возврати.Откако турските медиуми објавија текст во кој …

Турците ја обвинија Лима дека го изневерила нејзиниот дечко, турскиот писател Хару Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност

Убавицата по година дена се сликаше во долен веш, а ако се суди по резултатите – вредеше да се чека. Година дена откако паузираше со …

(ВИДЕО) Адријана Лима се разголе – Ова досега убавицата не го покажа во јавност Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима ја објави првата слика во кревет со новиот дечко

Една од најубавите жени на светот, конечно и самата ја потврди љубовта со турскиот писател Метин ХараИакосите се надеваа на помирување со Марко Јариќ, од …

(ФОТО) Адријана Лима ја објави првата слика во кревет со новиот дечко Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка

Манекенката позираше во природно издание, а обожавателите беа воодушевени. Адријана Лима е една од најубавите жени на светот. Манекенката, каде и да се појави, блеска. …

(ФОТО) Погледнете ја Адријана Лима, без грам шминка Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се е договорено: Лима во лажна врска со турскиот писател?

После многуте гласини дека ќе се смири со Марко Јариќ, Адриана Лима стави точка на овие приказни кога се појави во јавност со новиот партнер, …

(ФОТО) Се е договорено: Лима во лажна врска со турскиот писател? Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима со оваа секси поза ја запали цела Турција

Славната убавица ужива во Бодрум со турскиот писател Метин Харом. По престојот во Црна Гора, каде уживаше со Марко Јариќ, ќерките Сијена и Валентина, и …

(ФОТО) Адријана Лима со оваа секси поза ја запали цела Турција Прочитај повеќе »

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот

Топ моделот и понатаму е во Турција, каде ужива со новиот дечко, писателот Метин Харом. Адријана Лима во понеделникот допатува во Бодрум за да мине …

(ФОТО) Погледнете ги првите бакнежи во јавност на Адријана Лима и Турчинот Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин

Славната убавица по обиколката во Црна Гора се упати кон новиот дечко, турскиот писател Метина Харе.Лима во понеделникот ја напуштила Црна Гора, а неколку часа …

(ВИДЕО) Адријана Лима фатена во жешка поза за време на ручекот со Турчин Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима со екс-свекрвата пред црквата Св. Стефан

На Адријана Лима и начинот на кој се однесува, слободно може да се угледаат сите јавни личности од домашната естрада!Анѓелот на Викторија од 4 јули …

(ФОТО) Адријана Лима со екс-свекрвата пред црквата Св. Стефан Прочитај повеќе »

(ФОТО) Адријана Лима и Марко Јариќ уживаат со ќеркичките во Црна Гора

Овие денови сите очи се вперени во Адријана Лима и Марко Јариќ кои во моментов се наоѓаат во Црна Гора, каде со ќеркичките уживаат во …

(ФОТО) Адријана Лима и Марко Јариќ уживаат со ќеркичките во Црна Гора Прочитај повеќе »

Scroll to Top