откри

По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ

Веќе со месеци кружи приказната дека Ана Николиќ и Стефан Џуриќ Раста се разведуваат, а познатиот рапер проговори и за односот што го има со …

По разводот, Раста откри каков однос има со Ана Николиќ Прочитај повеќе »

Жељко Самарџиќ откри зошто не сака да зборува за својот починат син

Пејачот Жељко Самарџиќ никогаш не прозборел за својот починат син, кој што го изгубил во 80-те години, само неколку месеци по раѓањето. -Секоја рана се …

Жељко Самарџиќ откри зошто не сака да зборува за својот починат син Прочитај повеќе »

Продавачка доби отказ затоа што на девојче му ја открила вистината за Дедо Мраз

Продавачка во Шпанија добила отказ затоа што на едно од децата со родители кои пазареле во дуќанот пред три години му ја открила вистината за …

Продавачка доби отказ затоа што на девојче му ја открила вистината за Дедо Мраз Прочитај повеќе »

(видео) Сведоштво на поранешен масон – „Луцифер ни ги откри сите негови планови“

Дури 50 години сотонистите и масонериите работеле на подготовка на светот кој денеска го гледаме. Меѓу останатото се се работело за да човештвото се потпре …

(видео) Сведоштво на поранешен масон – „Луцифер ни ги откри сите негови планови“ Прочитај повеќе »

Еден од најголемите изумители на денешницата случајно го откри својот број на „Твитер“

Основачот на компанијата „Space X“ и „Тесла моторс“, Илон Маск, случајно на сопствениот твитер-профил го објавил својот број на телефонот. Телефонскиот број го забележале 16,7 …

Еден од најголемите изумители на денешницата случајно го откри својот број на „Твитер“ Прочитај повеќе »

Двејн Џонсон откри дали ќе добие ќеркичка или синче

Актерот Двејн Џонсон, познат како „Тhe Rock“ (карпата), и неговата сопруга Лорен го чекаат второто дете, а Двејн на многу симпатичен начин откри дали нивната …

Двејн Џонсон откри дали ќе добие ќеркичка или синче Прочитај повеќе »

Гога Секулиќ откри зошто 15 години не разговара со Карлеуша

Во интервјуто што српската пејачка Гога Секулиќ го даде за српски „Телеграф“ открива зошто таа 15 години не разговара со својата колешка Јелена Карлеуша. Еден …

Гога Секулиќ откри зошто 15 години не разговара со Карлеуша Прочитај повеќе »

Мајката на покојниот актер Кори Хајм го откри името на силувачот на нејзиниот син

Џуди Хајм, мајката на Кори Хајм во едно од интервјуата кои ќе бидат прикажани во петок вечер ќе го открие вистинското име на човекот кој …

Мајката на покојниот актер Кори Хајм го откри името на силувачот на нејзиниот син Прочитај повеќе »

Анастасија откри што најчесто дели со Цеца

Анастасија Ражнатовиќ, наследничката на фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, повторно проговори за својата славна мајка. Познато е дека Анастасија и нејзината мајка Цеца се многу блиски. Бидејќи …

Анастасија откри што најчесто дели со Цеца Прочитај повеќе »

Вељко објави снимка и случајно откри детаљ од вилата

Вилата на Цеца која се наоѓа во непосредна близина на Маракана е  една од најпознатите градби во Белград. Вилата плени поради самиот изглед, но и …

Вељко објави снимка и случајно откри детаљ од вилата Прочитај повеќе »

Рада збесна поради сестрата на Момир и ја откри вистината за нивниот однос

Емотивната врска меѓу Рада Манојловиќ и Момир Гајиќ заврши во октомври 2015 година, но некои работи кои се кријат за вистинските причини за истата, се …

Рада збесна поради сестрата на Момир и ја откри вистината за нивниот однос Прочитај повеќе »

Анастасија Ражњатовиќ: Мајка ми е дама, не верува во клевети

Анастасија Ражнатовиќ има и повеќе од добар однос со својата мајка Цеца, која просто ја обожава. Сепак, наследничката на фолк-ѕвездата ѝ забележа нешто. Имено, на …

Анастасија Ражњатовиќ: Мајка ми е дама, не верува во клевети Прочитај повеќе »

Научник од Харвард кој доживеал мозочен удар ја откри тајната на животот

Научничка од Харвард која претрпела мозочен удар, вели дека тоа искуство предизвикало да сфати, кои всушност се луѓето. Неуронаучничката Џил Болт Тејлор, доживеала мозочен удар …

Научник од Харвард кој доживеал мозочен удар ја откри тајната на животот Прочитај повеќе »

Шабан Шаулиќ откри каков љубовник е на 66 години

„Се знае што сакаат жените, да одат во шопинг. Јас им го овозможувам тоа“, објаснува Шабан.Шабан Шаулиќ неколкупати ја негира врската со Ивона Неговановиќ – …

Шабан Шаулиќ откри каков љубовник е на 66 години Прочитај повеќе »

По ураганот Ирма, на плажата се појави мистериозно суштество со џиновски заби

Животното го открила Прити Десај на плажата во Тексас во Сити. Таа постирала неколку фотографии и побарала помош на Твитер за да го идентификува. По …

По ураганот Ирма, на плажата се појави мистериозно суштество со џиновски заби Прочитај повеќе »

Рада Манојловиќ во прекратко проѕирно црвено фустанче покажа сè

Рада Манојловиќ покажа дека е во сјајна форма, а нејзините секси фотографии никого не оставија рамнодушен.Кога Манојловиќ се појави на снимањето во „Гранд“ сите очи …

Рада Манојловиќ во прекратко проѕирно црвено фустанче покажа сè Прочитај повеќе »

Сведоштво на поранешен масон – Луцифер ни ги откри сите планови

Дури 50 години сотонистите и масонерите работеле на тоа да го изградат светот каков што го гледаме денеска. Меѓу другото, се работело на тоа на …

Сведоштво на поранешен масон – Луцифер ни ги откри сите планови Прочитај повеќе »

МНОГУ СУМ ПЕРВЕРЗНА – Дара Бубамара откри што се работи во сексот

„Оние помалку безобразните слики кои се објавуваат на социјалните мрежи не го отсликуваат тоа каква што навистина сум“, вели Дара Бубамара.Пејачката сака отворено да зборува …

МНОГУ СУМ ПЕРВЕРЗНА – Дара Бубамара откри што се работи во сексот Прочитај повеќе »

Џорџ Клуни откри колку време ја чекал Амал да одговори откако ја запросил

Славниот шмекер конечно вплови во мирни води, а за прв пат проговори за деталите за веридба.Откако џентлменски со својата сопруга се прошета на Филмскиот фестивал …

Џорџ Клуни откри колку време ја чекал Амал да одговори откако ја запросил Прочитај повеќе »

Scroll to Top