аца

Аца Лукас: Соња ја мрази Цеца, а да не бев јас ќе чекаше пред дискотека за автограм

Аца Лукас и Цеца Ражнатовиќ се многу блиски пријатели, но Соња наводно константно се обидува да ги скара поранешниот сопруг и пејачката. Аца Лукас и …

Аца Лукас: Соња ја мрази Цеца, а да не бев јас ќе чекаше пред дискотека за автограм Прочитај повеќе »

Аца Лукас објави фотка од ќеркичката Викторија, а обожавателите збеснаа од пораката која ја упати до Соња

„Ацо ти било и полошо во животот, па сето тоа го преброде. Сето тоа ќе мине, животот оди понатаму“, беше само еден од коментарите од …

Аца Лукас објави фотка од ќеркичката Викторија, а обожавателите збеснаа од пораката која ја упати до Соња Прочитај повеќе »

Аца Лукас направи жур, стигна Цеца, а за тоа како ја нарече се раскажува на интернет

Аца Лукас ги собра пријателите и колегите, а некои од фотографиите од журот ги сподели со јавноста. За време на хаосот низ кој минува поради …

Аца Лукас направи жур, стигна Цеца, а за тоа како ја нарече се раскажува на интернет Прочитај повеќе »

Таа не знае дека тато и мама повеќе не се заедно – потресни зборови на Аца Лукас за ќерката

„Неколку пати ме праша и јас во првиот момент ѝ реков дека тато останува тука за да го чува станот“, изјави Аца Лукас за разговорот …

Таа не знае дека тато и мама повеќе не се заедно – потресни зборови на Аца Лукас за ќерката Прочитај повеќе »

Додека Аца Лукас е во болница, еве што прави неговата сопруга

Аца Лукас наместо на настап, синоќа завршил во болница, откако му се слошило па морал да биде и задржан. Додека тој лежи во болница, неговата …

Додека Аца Лукас е во болница, еве што прави неговата сопруга Прочитај повеќе »

Аца Лукас ја откри причината поради која заврши во болница

Лукас кој откако му се слоши беше принуден да го откаже концертот во Сребреник. Фолкерот ги загрижи неговите фанови, а Аца за медиумите раскажа што …

Аца Лукас ја откри причината поради која заврши во болница Прочитај повеќе »

Аца Лукас понуди многу пари за Соња да не влезе во „Задруга“

„Кога дознал дека Жељко и Милица почнале да ја молат неговата поранешна сопруга Соња да учествува во шоуто ‘Задруга’, Аца Лукас полудел и одлучил да …

Аца Лукас понуди многу пари за Соња да не влезе во „Задруга“ Прочитај повеќе »

Дарко Лазиќ бесен на Ана Севиќ поради Аца Лукас!

Кризата во бракот на Ана и Дарко очигледно ја произвеле пораките кои доспеаја во јавност, а кои пејачката ги праќала на постариот колега Аца Лукас. …

Дарко Лазиќ бесен на Ана Севиќ поради Аца Лукас! Прочитај повеќе »

Додека сите зборуваат за љубовните пораки кои му ги испратила на Аца Лукас – Ана и Дарко објавија секси фотки

Дарко Лазиќ и Ана Севиќ на провокативен начин одговорија на приказните за СМС пораките кои пејачката наводно му ги испратила на Аца Лукас. Главна тема …

Додека сите зборуваат за љубовните пораки кои му ги испратила на Аца Лукас – Ана и Дарко објавија секси фотки Прочитај повеќе »

Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна од јавниот живот

Бранислава Пашајлија во својата секси фотка напиша: „Црна магична жена“. По кратката и бурна романса со Аца Лукас, Бранислава Пашајлија, ги избриша сите налози на …

Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна од јавниот живот Прочитај повеќе »

Аца Лукас за првпат ги покажа синовите кои не растеле со него – Еве како изгледаат и со што се занимаваат

Аца Лукас обично го гледаме во друштво на најмладата ќерка Викторија, која ја доби во бракот со Соња Вуксановиќ. Она што многумина не го знаат …

Аца Лукас за првпат ги покажа синовите кои не растеле со него – Еве како изгледаат и со што се занимаваат Прочитај повеќе »

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас

Аца Лукас преку својот Инстаграм профил одговори на наводните закани од Жељко Пашајлија.Откако во поедини медиуми се појави инфорацијата дека Жељко Пашајлија, мажот на Бранислава …

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас Прочитај повеќе »

(ФОТО) Поради ваков поглед на задникот на Соња, поранешната на Аца Лукас, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ

Соња Вуксановиќ со новата секси фотка во базен направи лудница на социјалните мрежи. Поранешната сопруга на Аца Лукас, Соња Вуксановиќ, и понатаму ужива во летувањето …

(ФОТО) Поради ваков поглед на задникот на Соња, поранешната на Аца Лукас, интернетот ЕКСПЛОДИРАШЕ Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Поранешната на Аца Лукас, Соња го истури задникот, па го покажа СОВРШЕНОТО тело во бикини

Соња Вуксановиќ со секси сликите предизвика лавина на коментари. Очигледно е дека разводот со Аца Лукас, на Соња Вуксановиќ не и влијаеше премногу, таа ужива …

(ВИДЕО) Поранешната на Аца Лукас, Соња го истури задникот, па го покажа СОВРШЕНОТО тело во бикини Прочитај повеќе »

Соња на Аца Лукас ја разреши мистеријата за разводот

Аца Лукас им плати на Соња и нивната ќеркичка Викторија летување во луксузен комплекс во Црна Гора. Аца на Друштвените мрежи главно објавува снимки и …

Соња на Аца Лукас ја разреши мистеријата за разводот Прочитај повеќе »

Пресврт: Екс девојката на Аца Лукас повеќе не сака да молчи

Според пишувањата изгледа дека бившата девојка на Аца Лукас очигледно е во турбулентен период од својот живот. По раскинувањето со пејачот Бранислава одлучи да се …

Пресврт: Екс девојката на Аца Лукас повеќе не сака да молчи Прочитај повеќе »