Бранислава

Соња проговори за девојките што по неа влегоа во животот на Аца Лукас

На средината на минатата година Аца Лукас и Соња Вуксановиќ ставија точка на својот брак. Од тогаш медиумите пишуваа сè и сешто за нив, а поубавата …

Соња проговори за девојките што по неа влегоа во животот на Аца Лукас Прочитај повеќе »

Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна од јавниот живот

Бранислава Пашајлија во својата секси фотка напиша: „Црна магична жена“. По кратката и бурна романса со Аца Лукас, Бранислава Пашајлија, ги избриша сите налози на …

Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна од јавниот живот Прочитај повеќе »

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас

Аца Лукас преку својот Инстаграм профил одговори на наводните закани од Жељко Пашајлија.Откако во поедини медиуми се појави инфорацијата дека Жељко Пашајлија, мажот на Бранислава …

Мажот на Бранислава жестоко и се закани – Следеше одговор од Аца Лукас Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) СЕ ИЗНЕРВИРА И ГО ПРЕКИНА ИНТЕРВЈУТО – Ова е реакцијата на Аца Лукас по прашањето за раскинувањето на Бранислава

Фолкерот не беше расположен да зборува за својот емотивен живот. Аца Лукас повторно се најде во центарот на внимание. Главната тема на голем број на …

(ВИДЕО) СЕ ИЗНЕРВИРА И ГО ПРЕКИНА ИНТЕРВЈУТО – Ова е реакцијата на Аца Лукас по прашањето за раскинувањето на Бранислава Прочитај повеќе »

Бранислава повторно се огласи – Ја спомна и Соња и голите слики

Поранешната дедвојка на фолк пејачот очигледно не сака да се држи до принципите на молчење, како што тоа, барем моментално, го прави Аца Лукас. „Добро …

Бранислава повторно се огласи – Ја спомна и Соња и голите слики Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег

Од големата љубов меѓу Аца Лукас и Бранислава Пашајлија не остана ништо, а и двајцата деновиве се во жижата на јавноста. Таа и Аца Лукас …

(ВИДЕО) Бранислава проговори за раскинувањето со Аца Лукас, па по еден час ги загрижи сите со овој потег Прочитај повеќе »

„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас

Аца Лукас и Бранислава Пашајлија ја овековечија едно ипол месечната врска.По месец дена, Аца Лукас стави точка на врската со Бранислава Пашајлија, од Лозница. Како …

„Никогаш нема да си простам“ – Бранислава се огласи по раскинувањето со Аца Лукас Прочитај повеќе »

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа

Љубовниот заплет околу Аца Лукас и Соња Вуксановиќ, добива нова димензија, односно се случи пресврт. Веста за раскинување со новата девојка Бранислава и Лукас ги …

Вакво нешто никој не очекуваше: Лукас раскина со Бранислава а еве што му порача таа Прочитај повеќе »

Мажот на Бранислава, на врвен начин ја прокоментира нејзината врска со Аца Лукас

Коментарот на Жељко Пашајлија не е поради долгот, но, можеби рекол и повеќе од доволно во врска со неговата жена со Аца Лукас. Откако ги …

Мажот на Бранислава, на врвен начин ја прокоментира нејзината врска со Аца Лукас Прочитај повеќе »

Аца Лукас и Бранислава ги избришаа заедничките фотки – Се огласи и нејзиниот поранешен маж

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас наводно раскинаа, а нејзиниот сопруг се огласи на Инстаграм. Штотуку ја обелодени својата врска и јавно призна дека и двајцата …

Аца Лукас и Бранислава ги избришаа заедничките фотки – Се огласи и нејзиниот поранешен маж Прочитај повеќе »

(ФОТО) Ова е сопругот на Бранислава – Taa го напушти поради Аца Лукас

Додека својата нова девојка ја рекламира на секој агол како своја нова љубов, фолкерот официјално се уште е во брак со Соња. Сепак тоа на …

(ФОТО) Ова е сопругот на Бранислава – Taa го напушти поради Аца Лукас Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Лукас ја изненади Бранислава со ОГРОМЕЕЕЕЕН букет цвеќе

Аца Лукас и неговата 27 години помлада девојка, Бранислава Пашалија, до уши се заљубени едно во друго. Аца Лукас и неговата нова избраничка Бранислава Пашалија, …

(ВИДЕО) Лукас ја изненади Бранислава со ОГРОМЕЕЕЕЕН букет цвеќе Прочитај повеќе »

Војна на Инстаграм – Го нападнаа Аца Лукас поради оваа фотка со Бранислава

Иако претходно не беше склон на редовно „закачување“ на фотки на социјалните мрежи, вака во врската со Бранислава Пашајлија, Аца Лукас прилично ја промени оваа …

Војна на Инстаграм – Го нападнаа Аца Лукас поради оваа фотка со Бранислава Прочитај повеќе »

Scroll to Top