девојка

Студенти се натпреварувале кој ќе има секс со подебела девојка

Студентите од братството „Зета Бета Тау“ од приватниот Универзитет „Корнел“ организирале натпревар по име „Свинско печење“. Натпреварувачите требало да спијат со што подебела девојка, а …

Студенти се натпреварувале кој ќе има секс со подебела девојка Прочитај повеќе »

Калина Велевска е девојката што ја бараат спасувачите на Кајмакчалан

Калина Велевска е 26-годишната девојка која заедно су уште едно момче е исчезната на грчката страна на планината Кајмакчалан. Групата планинари меѓу кои биле Велевска …

Калина Велевска е девојката што ја бараат спасувачите на Кајмакчалан Прочитај повеќе »

Професор од Холандија поради кој девојките сакаат математика

Роберт Лигтвоет (28), професор по математика од Холандија, освен што добро предава, многу е привлечен и харизматичен. One of the 10 waterfalls that goes up …

Професор од Холандија поради кој девојките сакаат математика Прочитај повеќе »

Стив Тејлор прошета со 40 години помлада девојка на црвениот тепих

Прочуениот рокер и фронтмен на групата „Аеросмит“, Стивен Тејлор (69), на црвениот тепих на една гала-вечера што ја направи за деца во рамките на својата …

Стив Тејлор прошета со 40 години помлада девојка на црвениот тепих Прочитај повеќе »

Меган Маркл не сака да ја види на свадбата поранешната девојка на принцот Хари

Вереницата на британскиот принц Хари, Меган Маркл, прецизираше кои луѓе не сака да ги види на денот на венчавката со својот сакан. На списокот на …

Меган Маркл не сака да ја види на свадбата поранешната девојка на принцот Хари Прочитај повеќе »

(Видео) Девојка го побара за маж своето момче во трговскиот центар

Девојка среде трговски центар во градот Лагос во Нигерија го побарала за маж своето момче. Таа клекнала пред него и му го поставила прашањето дали …

(Видео) Девојка го побара за маж своето момче во трговскиот центар Прочитај повеќе »

(видео) Кит спаси девојка од морски лав во Пацификот

Девојката Нен Наузер, која нуркала во океанските длабочини на Пацификот, била нападната од морски лав, а останала жива благодарение на огромен грбав кит, кој ја …

(видео) Кит спаси девојка од морски лав во Пацификот Прочитај повеќе »

Кристина е единствената жена пилот во Воздухопловството на Црна Гора

Кристина Бачиќ е прва и единствена жена пилот во Воздухопловството на Војската на Црна Гора. Отсекогаш ги сакала височините, но не верувала дека толку брзо …

Кристина е единствената жена пилот во Воздухопловството на Црна Гора Прочитај повеќе »

Дино Мерлин: Ќерка ми Наида е приземна и вредна девојка, а синот е друга приказна

Дино Мерлин е еден од најпопуларните и најуспешни пејачи на Балканот. Тој кариерата ја градел исклучиво на квалитетна музика, ретко кога бил во центарот на …

Дино Мерлин: Ќерка ми Наида е приземна и вредна девојка, а синот е друга приказна Прочитај повеќе »

Индиец платил венчавање за 251 сиромашна девојка

Индијски богаташ и трговец со недвижнини платил за 251 сиромашна девојка свечено венчавање на Божиќ. Махеш Савани венчавките ги организирал во градот Сурат, во западната …

Индиец платил венчавање за 251 сиромашна девојка Прочитај повеќе »

ГМО гигантите преплашени од 14-годишна девојка

Веќе со децении биотехнолошката индустрија се обидува со своите генетски модифицирани (ГМО) производи да ја преземе прехранбената индустрија. Монсанто и другите мултинационални корпорации се инфилтрираа во …

ГМО гигантите преплашени од 14-годишна девојка Прочитај повеќе »

(Видео) Девојка прошета гола низ улиците на Њујорк

Девојката Лили Јасмин речиси целосно гола прошета низ улиците на Њујорк. За да ја провери реакцијата на минувачите, таа заедно со својата екипа сними видео. …

(Видео) Девојка прошета гола низ улиците на Њујорк Прочитај повеќе »

Српскиот пејач Кеба со автомобил удрил во девојка на пешачки премин

Српскиот пејач Драган Којиќ Кеба вечерва со автомобил удрил во пешак во Белград. Според првичните информации што ги објавија српските медиуми, Кеба удрил во 18-годишна …

Српскиот пејач Кеба со автомобил удрил во девојка на пешачки премин Прочитај повеќе »

Хендикепирана девојка остави голем печат со настапот во Ѕвездите на Гранд

Дваесетгодишна хендикепирана девојка покажа невидена храброст да излезе на сцената во Ѕвездите на Гранд, и покрај тоа што Поповиќ се двоумеше дали да и дозволи …

Хендикепирана девојка остави голем печат со настапот во Ѕвездите на Гранд Прочитај повеќе »

Кралот на „Инстаграм“ познат по оргиите прв пат има девојка!

Дан Билзеријан (37), кој е познат како кралот на „Инстаграм“, секогаш е опкружен со убавици во костим за капење, луксузни автомобили, а сега тврди дека …

Кралот на „Инстаграм“ познат по оргиите прв пат има девојка! Прочитај повеќе »

Дејвид Бекам ја изневерува Викторија со помлада девојка

Медиумите пишуваат дека популарната светска двојка Дејвид и Викторија Бекам поминува бурен период во својот живот. Имено, според пишувањата на светските таблоиди, познатата двојка имала …

Дејвид Бекам ја изневерува Викторија со помлада девојка Прочитај повеќе »